Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Petycja do CDProjekt

189 postów w tym temacie

Ja również się pod tym podpisuję, z nadzieją, że chociaż połowa z wysuniętych w tej petycji postulatów zostanie "zatwierdzonych".

Bumber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się podpiszę bo pseudo-moderatorzy czasem mnie tak irytują że szkoda gadać..
A i sama sugestia zwiększenia liczby moderatorów jest nie bez przyczyny, tych naprawdę aktywnych jest połowa lub mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 15:06, KHRoN napisał:

> Pytanie komu by się chciało dawać tyle warnów?

moderatorom... na innyh forach jakoś jest to możliwe ;]

Tyle, że na innych forach nie ma takiego tłumu jak tutaj :] Taka mała różnica, że chyba nie ma większego forum w Polsce niż to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:19, Ninger napisał:

Tyle, że na innych forach nie ma takiego tłumu jak tutaj :]


a to akurat zależy, rozdawanie warnów na lewo i prawo nie jest takie trudne jak ci się zdaje, wystarczy na moderowanie poświęcić "chwilkę" czasu, a nie tak jak to na gram.pl widać ;]

... mówię ci to jako administrator dwóch sporych for ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:19, Ninger napisał:

Tyle, że na innych forach nie ma takiego tłumu jak tutaj :] Taka mała różnica, że chyba nie
ma większego forum w Polsce niż to ^^


GOL jest chyba większy, ma znacznie mniej moderatorów i jakoś funkcjonuje. Zatem nie w ilościleży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 16:10, Soleila napisał:

Ja się już pogubiłam .. O so chozi? :|

1. Więcej moderatorów?


Popieram.

Dnia 10.08.2006 o 16:10, Soleila napisał:

2. Zdyscyplinowanie "starych wyjadaczy"?


Znaczy się ja to rozumiem tak, żeby ktoś kto ma przy nicku np. Delegat nie uważał, że wszystko mu już wolno...

Dnia 10.08.2006 o 16:10, Soleila napisał:

3. Zaostrzenie kar za bezsensowne tematy dla Nowych?


Tu bym się nie zgodził. Raczej szybsze reagowanie na zalew bezsensownych tematów, grzeczne upomnienie.

Dnia 10.08.2006 o 16:10, Soleila napisał:

4. Stworzenie przyjaznego miejsca dla Nowych?


Za. Ale to już jest :).

Dnia 10.08.2006 o 16:10, Soleila napisał:

5. Stworzenie nieprzyjaznego miejsca..


Przeciw ;).


Ps. Całości nie mam siły czytać teraz, ale ogólnie w kwestii jakichkolwiek moderatorów itp. mam do powiedzenia tyle, co wyżej wspomniałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem całym sercem podpisać się pod "czymś" co uregulowało by forum i pomogło zwalczać problemy związane z "nowymi" i "starymi" użytkownikami. Mam jak najbardziej dobrą wolę, jednakże prosiłbym założyciela tematu (i innych aby mu pomogli) w sprecyzowaniu oficjalnie pod czym się podpisujemy. Bo po przeczytaniu wszystkiego od początku ... zakręciłem sie niechybnie (jak widze nie tylko ja).

Póki co - podpisu brak - bo nie wiem pod czym.

PS: nie wydaje mi się aby większa ilość moderatorów coś zmieniła. Powinni byc tylko "bardziej" skuteczni, konsekwentni i ludzcy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:37, Martimat napisał:

chciałem całym sercem podpisać się pod "czymś" co uregulowało by forum i pomogło zwalczać problemy
związane z "nowymi" i "starymi" użytkownikami. Mam jak najbardziej dobrą wolę, jednakże prosiłbym
założyciela tematu (i innych aby mu pomogli) w sprecyzowaniu oficjalnie pod czym się podpisujemy.
Bo po przeczytaniu wszystkiego od początku ... zakręciłem sie niechybnie (jak widze nie tylko
ja).

Póki co - podpisu brak - bo nie wiem pod czym.

PS: nie wydaje mi się aby większa ilość moderatorów coś zmieniła. Powinni byc tylko "bardziej"
skuteczni, konsekwentni i ludzcy.

Pozdrawiam


chyba nie masz racji, gdyby było więcej moderatorów i każdy przykładałby się do swoich obowiązków w takim stopniu jak teraz TYHE, to byśmy mieli tutaj prawie wojsko :D a na poważnie to łatwiej by było im zapanować nad wszystkim i stara ekipa moderatorska miałaby nieco lżej, co poskutkowało by bardziej ludzkim podejściem do forumowiczów

PS: możecie się śmiać, ale musiałem sprawdzić czy przypadkiem nie pisze się "lrzej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:39, Martimat napisał:

ewentualnie proponuję...

Mhm, wiesz, nie od każdego można wymagać poprawnej pisowni - pomijając osoby, które najzwyczajniej w świecie nie przykładają wagi do poprawności ortograficznej pisanych postów, są jeszcze tacy ludzie, którzy popełniają błędy z nie swojej winy (na skutek np.dysortografii). A uruchomienie na Forum jakichś kosmicznych machin pilnujących poprawności pisania mogłoby sprawić, że Forum straci na atrakcyjności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 19:05, Tomi_323 napisał:

Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy .


Ja też znam taką "złotą myśl" :)

"Nigdy nie rozmawiaj z debilem. najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a później zniszczy doświadczeniem."

Ot, taka sobie sentencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:52, Remember_The_Name napisał:

> ewentualnie proponuję...
Mhm, wiesz, nie od każdego można wymagać poprawnej pisowni - pomijając osoby, które najzwyczajniej
w świecie nie przykładają wagi do poprawności ortograficznej pisanych postów, są jeszcze tacy
ludzie, którzy popełniają błędy z nie swojej winy (na skutek np.dysortografii). A uruchomienie
na Forum jakichś kosmicznych machin pilnujących poprawności pisania mogłoby sprawić, że Forum
straci na atrakcyjności... :)


dysortografia nie jest powodem pisania na forum postów z błędem na błędzie (chociaż czasem każdemu się zdaża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge się podpisać pod tą petycją, choc nie wiem czy ona coś da. No, ale jak Budo wygrał dziś "wojne z wiatrakami" zaczynam wierzyć w każde starania i pomysły.

hunter22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować