Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 17:29, skywalker28 napisał:

> Assassin’s Creed(nie będzie exclusive dla x, ale po co przepłacać),… >
ekhm cena na te obie konsole jest taka sama...

Tego nie wiedziałem. Ale ogółem gry na PS3 są droższe, czyż nie?


nie to nie tak do końca jest... X360 dobrze się trzyma i M$ może sobie pozwolić na tańsze gry, czy producenci na niższą sugerowaną, a w przypadku Sony - oni zarabiają na grach, więc jak tylko na tym zarabiają to jeszcze sobie mają ten zarobek ucinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:25, syriusz.b napisał:

> > Assassin’s Creed(nie będzie exclusive dla x, ale po co przepłacać),…
>
> ekhm cena na te obie konsole jest taka sama...
>
> Tego nie wiedziałem. Ale ogółem gry na PS3 są droższe, czyż nie?

nie to nie tak do końca jest... X360 dobrze się trzyma i M$ może sobie pozwolić na tańsze gry,
czy producenci na niższą sugerowaną, a w przypadku Sony - oni zarabiają na grach, więc jak
tylko na tym zarabiają to jeszcze sobie mają ten zarobek ucinać?


Gry na PS3 są droższe od X''a poniewać płyta Blu-ray kosztuje. Nie to co DVD za kilka złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:29, SKIL napisał:

Gry na PS3 są droższe od X''a poniewać płyta Blu-ray kosztuje. Nie to co DVD za kilka złotych...


kocham argumenty z pupy... za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blu-ray może w nieznacznym stopniu wpływa na cenę. Na PS3 się trudniej robi gry a koszt produkcji kosztuje a poza tym to jest SONY który słynie z cen telewizorów, kin domowych, MP3, wież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:35, Tomek1120 napisał:

Blu-ray może w nieznacznym stopniu wpływa na cenę. Na PS3 się trudniej robi gry a koszt produkcji
kosztuje a poza tym to jest SONY który słynie z cen telewizorów, kin domowych, MP3, wież.


Blu-ray ma tu mega minimalne znaczenie... Powód jest prosty i już go podałem, przypominam Sony zarabia na co 3 grze jeśli mnie pamięć nie myli, więc jak mają obniżać sobie zarobek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z ważniejszych rzeczy jest też marka. SONY jest uważane za porządną firmę. Gdyby to się nie nazywało Sony Play Station 3 tylko Manta Play Station 3 cena zapewne była by inna a wiele firm by nie robiło na nią gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:47, Tomek1120 napisał:

Jedną z ważniejszych rzeczy jest też marka. SONY jest uważane za porządną firmę. Gdyby to się
nie nazywało Sony Play Station 3 tylko Manta Play Station 3 cena zapewne była by inna a wiele
firm by nie robiło na nią gier.


daj mi chwilę muszę się pośmiać...

Marka w przypadku konsoli - tak
W przypadku gier (a o tym mówimy) - nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale w przypadku gier jest podobnie. PES 2008 czy FIFA 08 to popularne marki. Gdyby nie wiadomo kto wypuścił jakąś grę o piłce nożnej zapewne byłaby parędziesiąt złoty tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:52, Tomek1120 napisał:

No ale w przypadku gier jest podobnie. PES 2008 czy FIFA 08 to popularne marki. Gdyby nie wiadomo
kto wypuścił jakąś grę o piłce nożnej zapewne byłaby parędziesiąt złoty tańsza.

nie przesadzajmy już... Na pewno taka gra była by tańsza, ale też duża marka nie wychodzi drożej czyż nie? Jest jakiś ustalony pułap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:56, RX-8 napisał:

2x Off-screen z LAIR

Sam robiłem :D :D :D

(sorry za cienką jakość :P)


Napisz mi czy gra warta polecenia bo wlasnie chce cos se kupic na ps3 i niewiem co kupic czy
skate
lair
fifa 08
heavenly sword czy cos moze jeszcze innego?
bo mam tylko motor storm i resistance wiec cos musze kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena też jest taka wysoka ponieważ X360 się lepiej w Polsce sprzedaje i więcej osób kupuje na niego gry. A im więcej towaru się sprzedaje to obniżają cenę gier żeby inni konsole kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:37, syriusz.b napisał:

> Blu-ray może w nieznacznym stopniu wpływa na cenę. Na PS3 się trudniej robi gry a koszt
produkcji
> kosztuje a poza tym to jest SONY który słynie z cen telewizorów, kin domowych, MP3, wież.


Blu-ray ma tu mega minimalne znaczenie... Powód jest prosty i już go podałem, przypominam Sony
zarabia na co 3 grze jeśli mnie pamięć nie myli, więc jak mają obniżać sobie zarobek?


hehehe ja juz zapomnialem o tym temacie bo kupilem to ps3 jak mowilem ale widze ze dalej zaciekle bronisz x360 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:56, RX-8 napisał:

2x Off-screen z LAIR

Sam robiłem :D :D :D

(sorry za cienką jakość :P)

Grafika fajna ale gdzieś słyszałem że ta gra jest przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:59, tableta1 napisał:

hehehe ja juz zapomnialem o tym temacie bo kupilem to ps3 jak mowilem ale widze ze dalej zaciekle
bronisz x360 heh


wiesz trudno żebym bronił Wii, jak mam X360... Ale akurat tu chodzi o to, dlaczego ceny gier na Ps3 są takie, a nie inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:59, Tomek1120 napisał:

Cena też jest taka wysoka ponieważ X360 się lepiej w Polsce sprzedaje i więcej osób kupuje
na niego gry. A im więcej towaru się sprzedaje to obniżają cenę gier żeby inni konsole kupili.


no tutaj muszę się zgodzić, ale też nie do końca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:08, RX-8 napisał:

No chyba przedłużyli, tak przynajmniej pisali na gramie w newsie o EA i Hamiltonie...

pisać pisali... tylko skąd te informacje? jakoś gram nie jest jeszcze szczególnie wiarygodnym źródłem informacji. chyba przyznasz że taki gamespot ma ''nieco'' większą renomę ;)
na razie w temacie jest cisza i nie wiadomo co się dzieje. i jak by nie było, powtórzę to co napisałem - dziwnym by było gdyby takie EA wywaliło tyle kasy w błoto na markę, której ma rzekomo nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:59, tableta1 napisał:

> 2x Off-screen z LAIR
>
> Sam robiłem :D :D :D
>
> (sorry za cienką jakość :P)

Napisz mi czy gra warta polecenia bo wlasnie chce cos se kupic na ps3 i niewiem co kupic czy

skate
lair
fifa 08
heavenly sword czy cos moze jeszcze innego?
bo mam tylko motor storm i resistance wiec cos musze kupic

Fifa jest fajna ale gram na xboxie 360 w nią na pewno lepsza niż nowe pro evo
Lair do bani po 1 dniu na allegro wystawiłem
Heavenly sword wymęczyłem tylko aby skończyć grę
Skate - nie mam pojęcia ale recki zbiera bardzo dobre tyle że w wersji na x''sa :)

Poleciłbym ci poczekać tydzień i zakupić Ratchet and Clank to będzie wymiatało przynajmniej po demie mam takie wrażenie no i Guitar Hero 3 się zbliża a w demko pograłem i wspaniale się grało (ale to tez na x''sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:56, RX-8 napisał:

2x Off-screen z LAIR

Sam robiłem :D :D :D

(sorry za cienką jakość :P)


No cóż, grafika miażdży :)
Oglądałem sporo filmików i gameplayów z Laira i bardzo mi się spodobał, ciekawe jak jest na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się