Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 07:12, Dincooo napisał:

Czy gra jest podobna do Tomb Raider''a? I nie chodzi mi o głównego bohatera/fabułę/grafikę,
tylko o sposób gry. :)


Tak, bo przecież od początku miał być to "Tomb Raider w spodniach" :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień, w którym mam kupić next gena zbliża się i teraz dopiero zaczynam o tym myśleć. konsole mam kupić jakoś za 2 tygodnie, a nie wiem jaką xD

Myślę, że kupię PS3, ale gdy przeglądam gazetki o gach w każdej lepiej oceniany jest X0. Na X gry są tańsze, oa ale on jest awaryjny....
Największym exclusivem jak dla mnie na PS3 jest F1 i gdyby nie F1 to wybór był by prosty X360. Ale no cóż F1 jest tylko na PS3. Doradźcie Proszę....

PS: Wczoraj znalazęłm taniego X0 używanego + 4 gry + 2 pady za 999 zł
http://allegro.pl/item266954906_konsola_xbox360_2_pady_4_gry_komplet_100_sprawna.html

I czy jak coś to lepiej kupić nową czy używaną doradźcie . Nie wiem co mam w końcu kupić...

Z jednej strony PS3 ma być lepsze już za rok tylko, że za rok kupię już je gdzieś za 1299 zł. A X0 już teraz kupię za 1299 zł nawet taniej... No nie wiem co wybrać

POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia jestem właścicielem x360 i powiem Ci nie żałuję, że właśnie wybrałem tę konsolę :) więcej jest ciekawych tytułów i wielki + dla xBox live naprawdę świetna sprawa :) Nie miałem co prawda okazji jakoś w większym stopniu wypróbować PS3 ale wydaje mi się, że i tak bym już nie zamienił Xa na coś innego :) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:02, Tomek1120 napisał:

Bierz Xboxa niedawno na gram.pl pisali że 40% PS3 40GB się psuje



Ale to była tylko plotka... Dotychczas nie potwierdzona przez jakieś inne źródło (chyba, że o tym nie słyszałem). Więc to może być tylko lekka propaganda, więc tym nie radzę jednak się sugerować - polecam tylko być ostrożniejszym :P.

------------------

Dnia 10.11.2007 o 15:02, Tomek1120 napisał:

Dzień, w którym mam kupić next gena zbliża się i teraz dopiero zaczynam o tym myśleć. konsole mam kupić jakoś za 2 tygodnie, a nie wiem jaką xD


Chodź bronię PlayStation 3 przed plotkami to i tak polecam Xbox''a 360 :). Z tego co czytam w internecie, to awaryjność tej konsoli znacznie zmalała - ale pamiętaj, że aby mieć większą niezawodność musiałbyś kupić nówkę.
Nawet jeśliby nie było nowszych wersji konsol, to i tak poleciłbym nie ryzykować inwestowaniem w używany sprzęt.

Dnia 10.11.2007 o 15:02, Tomek1120 napisał:

Z jednej strony PS3 ma być lepsze już za rok tylko, że za rok kupię już je gdzieś za 1299 zł. A X0 już teraz kupię za 1299 zł nawet taniej...


PlayStation 3 wcale niekoniecznie musu być za rok lepsze od Xbox''a 360. Kto Ci to powiedział? Wróżka? Analitycy? Moim zdaniem to nie Blu-ray zdecyduje, która konsola będzie lepsza, tylko gry.
A tu w chwili obecnej wygrywa Xbox. Na przyszłość sytuacja może się zmienić.

Podsumowując moim subiektywnym zdaniem tę "wojnę konsol" zwycięży Xbox. Ale pamiętaj - ani ja, ani żaden inny forumowicz nie jest wróżką, przyszłości Ci nie przepowie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:00, Oskar 1994 napisał:

PS: Wczoraj znalazęłm taniego X0 używanego + 4 gry + 2 pady za 999 zł
http://allegro.pl/item266954906_konsola_xbox360_2_pady_4_gry_komplet_100_sprawna.html


Ciekawa opcja. Jednak ja za tą cenę biorę Arcade w technologi 65nm, jak sam pani w Ultimie napsiała mi - te wersje juz sie nie będą psuły. Nieiwme ile w tym prawdy, a ile marketingu jednak zmniejszenie architektury procka powoduje o 40% mniejszy pobór energi i wydzielanego ciepła. Zobaczymy jak będzie. Bierz ixa bo będziesz żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, wziął bym PS3 ze względu na F!, ale na razie gry na PS3 są gorsze. Na X0 jest już wile tutułów po polsku. Ja chcę kupić konsolkę teraz na jakieś 2 lata. Myślę, że X0 da radę przez najbliższe 2 lata. Ej a mam pytanie czy te X0 które sa teraz w MM sprzedawane mają już HDMI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:00, Oskar 1994 napisał:

Dzień, w którym mam kupić next gena zbliża się i teraz dopiero zaczynam o tym myśleć. konsole
mam kupić jakoś za 2 tygodnie, a nie wiem jaką xD


CO do używki czy nowej - ja już drugi raz kupuję używaną konsolę (NDS i niedawno Wii - dzisiaj dojdzie) i jakoś nie narzekam, ale zawsze trzeba się spytać o stan konsoli i czy posiada jakieś "wady ukryte"
:)
Co do wyboru, zdecydowanie polecam X''a , tzn. ja bym go wybrał, gdyby Wii nie było ;)
Ale jak już byś brał X''a to sprawdź, czy ma HDMI :) Bez tego się nei opłaca kupować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś mógłby mi wytłumaczyć jaką różnicę czyni ten HDMI? Przecież można do telewizora HD podłączyć componentem albo kablem VGA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:51, WorldWar3PL napisał:

Ale ktoś mógłby mi wytłumaczyć jaką różnicę czyni ten HDMI? Przecież można do telewizora HD
podłączyć componentem albo kablem VGA...


Jednak wtedy ine uzyskamy tak efekciarskiej grafiki jak na kablu HDMI. Opieram się na wypowiedziach ludzi którzy posiadajajuż ixa. Ja dopiero kupuje i sam bęe grać na sttarym TV z wejsceim Euro :( tak z dwa trzy miechy, potem łykne jakisfajny TV w promocji... Normalnie to nigdy bym nie dał 2000 czy nawet 3000 zł za TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:51, WorldWar3PL napisał:

Ale ktoś mógłby mi wytłumaczyć jaką różnicę czyni ten HDMI? Przecież można do telewizora HD
podłączyć componentem albo kablem VGA...


z tego co wiem component = mega ultra super grafa, HDMI = mega ultra hiper super grafa --- takim skrótem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:03, Kraju92 napisał:

Czy warto jest kupić WII i gdzie jest najtaniej??


eh xD Może to głupie, ale chodiz o jakąś grę o skrócie WII czy o konsolę Nintendo, Wii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:07, Mr.M napisał:

> Czy warto jest kupić WII i gdzie jest najtaniej??

eh xD Może to głupie, ale chodiz o jakąś grę o skrócie WII czy o konsolę Nintendo, Wii? ;)


Chodzi mi o konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:03, Kraju92 napisał:

Czy warto jest kupić WII i gdzie jest najtaniej??


Jeśli chodzi o konsolę to polecam najpierw poszukać na Allegro :) Ja tam zamówiłem, dzisiaj dochodzi, paczka 2x Nunchuk, 2x Wiilot + 6x gra :) Za 1150 zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:08, Oskar 1994 napisał:

U mnie w mieście Dzierżoniów kupisz Wii + Wii play za 969 zł xD. A jak chcesz kupić to albo
w MM albo na allegro.


To nawet nie dużo, na allegro kosztuje 929zł, to dosyć tanio, może się pokoszę żeby kupić, ale dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się