Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 19:40, Albii napisał:

Dupa i tak nic nie będzie. Chociaż... Na taiwańskiej stronie nie ma odliczania, czyżby
to coś oznaczało ? W Kolumbii też nie ma odliczania. Zaczynam się bać.

Wyłączą Xbox Live w Kolumbii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, brakuje mi silnych exów na iksa, to już naprawdę.

Choć zauważ, że cała lista to nic innego jak przewidywania. Mimo wszystko: Gry na Dreamcast?
OH MY GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWD

A gra od Insomniac jest niemal pewna, chłopaki ostatnio zadeklarowały się, że lecą na multiplatformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 10:30, ww3pl napisał:

Choć zauważ, że cała lista to nic innego jak przewidywania. Mimo wszystko: Gry na Dreamcast?
OH MY GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWD

>.< eh. Mój błąd, nie przeczytałem a już sie ekscytuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 19:34, Lex napisał:

Gry z "Makarona" szturmują na PSN i XBL.
http://kotaku.com/5560151/the-dreamcast-returns-as-digital-content
Co tu dużo pisać, czekam(y) na Shenmue!


Yeah!
Zawsze żałowałem, że platforma tak dobra jak Dreamcast jakoś mnie ominęła. Może wreszcie zagram w Skies of Arcadia i Shenmue (bo podczas grania w dwójeczkę niestety zbyt wiele z fabuły nie zrozumiałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 16:24, Kaucz napisał:

Mam pytanie co do PESa 10. Jak z tymi licencjami. Pamiętam że PES nigdy nie miał licencji
klubów, ale jak z reprezentacjami?

O ile pamiętam, to większość zawsze była, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak po konferencji giganta?
O Natalu się nie wypowiem, nie trafia do mnie, X360 slim ok, ale coś niezbyt slim, gry... zamilczę (Rising na +). nic więcej. Czekam na Sony, liczyłem na kopniaka od M$ a bym zapomniał PL live cieszy. (ale brak daty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja dla mnie przeciętna, dla kinecta to jedynie te tańce mi się spodobały i animals jako fajna ciekawostka
ale jak zobaczyłem star wars i pomyślałem o move to już się jutra nie mogę doczekać xd

edit: literówka w nowej nazwie natala (trzeba się przyzwyczaić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rewolucji nie było, ale ewolucja jak najbardziej i dla niej brawo. Kinetic jako dla gier każualowych, fitnessa, bejerków dla dzieci, do poruszania się po menu etc., to jestem na tak, ale do "prawdziwych gier" hmm, Star Wars mnie nie przekonało. X360 slim - super, na to czekałem. Fajny wygląd i co dla mnie najważniejsze - wifi! Z gier, jakoś tak byłby na bok zrzucone, na szybko pokazane. CoD: BO ok, ale za mało pokazali. Fable 3 - też mało. GoW 3 robi wrażenie. Ale przy Rising dosłownie opadła mi szczęka. Chociaż mam nadzieję, że cięcie nie będzie jedyną zaletą tej gry. Na koniec live w Polsce, a bałem się, że to nie nastąpi. Tak więc było dobrze, momentami nawet bardzo, ale nie kopało. Zaraz będzie konferencja EA, później Ubi, ale nie wiem czy ją obejrzę, bo trochę późno. A jutro Nintendo i Sony, czyli musiec obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem - Rising przez to cięcie wydaje się być robiony pod publikę burgerów, jak z resztą cała konferencja. Najfajniejszy był Kudos - dalej rzucał ''Natalem'' i kolejny raz przyszedł na konferencję w swoim fancy dresie.

Co do reszty - zawiodłem się. Kinect owszem, fajna zabawka rodem z Raportu Mniejszości, ale nic poza tym. No, chyba że sprosi się koleżanki, żeby skakały razem z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu miał być długi post podsumowujący konferencję Microsoftu, ale przez przerwę w dostawie prądy wszystkie moje wypociny trafił szlag.
W skrócie - pierwszeństwo w mappackach do CoD-a to śmiech na sali. 20$ za 3 mapki, hAmerykanie pewnie już leją pod siebie ze szczęścia. Nie-MGS, znaczy się Rising, jako Metal Gear wygląda bardzo marnie, jako slasher jest już nieźle, ale main hero emo-Raiden mnie odrzuca. Gdzie się podziałeś Snake''u? Gearsy wypadły świetnie - brutalnie i krwawo - the baddest! :> No, może kolory mogłyby być trochę bardziej wyblakłe, choć i tak gra wygląda super.Piotruś pojechał po bandzie, czułem się jakby na scenie stał Tomek Jacyków. Nuda lała się strumieniami, a ton Petera tylko potęgował to wrażenie. Halo, jak Halo - kolorowo i średnio.
Natalka, znaczy Kinkiet... tfu... Kinect IMHO wypadł marnie. Duży lag, gry to zrzynka z Wii/Eyetoy''a/Eyepeta. Jedynie Dance Central fajnie zaprezentowano (Naoko była super ;3). Voice control idealny dla hamburgerów-kanapowców. No i Justin Bieber (w tym momencie chcę pozdrowić Albii''ego ;)) Łapówka na koniec konferencji najlepsza z całej prezentacji.
Ogółem konferencja wypadła słabo. Góra 3 w skali szkolnej. Liczyłem na SHOW! a dostałem 1,5 godziny pieprz***a w bambus. Zeszłoroczna konferencja była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 22:45, Lex napisał:

(w tym momencie chcę pozdrowić Albii''ego ;))

No, to było mocne. :D Dobrze, że gościu szybko zmienił, bo już Ju$tIn3cZ3k zaczoł śpifać! Padłem ze śmiechu. Jeszcze jakby była ta słit focia z misiem pandą przytulanką. :D Dzięki za pamięć i za pozdrowienia. ;)

Co do konferki, to mi się podobało. Trafiła w mój niewygórowany gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się