Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

hmmm wlasnie wyczytalem przez przypadek ze xbox360 odtwarza filmy! zdziwilem sie bardzo bo myslalem ze to jest tylko w PS3 nie mialem pojecia ze xbox tez odtwarza! czyli normalnie spelnia tez funkcje dobrego DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 23:10, ggvvrrvv napisał:

hmmm wlasnie wyczytalem przez przypadek ze xbox360 odtwarza filmy! zdziwilem sie bardzo bo
myslalem ze to jest tylko w PS3 nie mialem pojecia ze xbox tez odtwarza! czyli normalnie spelnia
tez funkcje dobrego DVD?


LOL! :D To ty nie wiedziałeś o tym? Ja oglądałem kiedyś film na DVD i bardzo dobrze chodził, bez żadnych przycinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 23:34, bojanzaw napisał:

> hmmm wlasnie wyczytalem przez przypadek ze xbox360 odtwarza filmy! zdziwilem sie bardzo
bo
> myslalem ze to jest tylko w PS3 nie mialem pojecia ze xbox tez odtwarza! czyli normalnie
spelnia
> tez funkcje dobrego DVD?

LOL! :D To ty nie wiedziałeś o tym? Ja oglądałem kiedyś film na DVD i bardzo dobrze chodził,
bez żadnych przycinek.


Nie nie pomylilo mi sie bo na ps3 jest mozliwosc odtwarzania filmow ze cos tam z HD a tutaj niema ale to normalnie da sie filmy normalne ogladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 23:38, ggvvrrvv napisał:

Nie nie pomylilo mi sie bo na ps3 jest mozliwosc odtwarzania filmow ze cos tam z HD a tutaj
niema ale to normalnie da sie filmy normalne ogladac?


W PS3 masz Blu-Ray, o to ci chodzi? Żeby na Xie oglądać filmy HD musisz kupić HD-DVD do 360. Trochę to kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! WAZNE! UWAGA!


Własnie dzwonilem do media-marktu i pod koniec miesiaca do mm wchodza konsolke premium z hdmi ulepszone bo microsoft je poprawil i teraz sie nie benda psuc a takze w cenie nowej czyli ok 1000ZL!!! oraz konsole elite po starej cenie konsoli premium!! i ktos mi jeszcze powie ze xbox360 nie rzadzi?! :D Ja wlasnie teraz bende kupowal to zaje**** wtrafilem:D:D aa i bende brac wersje premium bo nie potrzebuje wiekszego dysku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz dlaczego xbox rzadzi w polsce?,powiedziec ci?
http://giery.eu/PlayStation-3/Sprzet/Test-PlayStation-3.html -przeczytaj ten test, a jesli nie chcesz to zacytuje najwazniejsze słowa:"Powiedzcie mi, ilu Polaków stać na to, by w dniu premiery pójść do salonu branżowego czy supermarketu i ot tak kupić sobie konsolę do gier za 2399zł? No właśnie – niewielu. W naszym pięknym kraju rodzic woli swojemu dziecku za te same pieniądze kupić komputer, na którym będzie mogło się uczyć i wykorzysta go w przyszłości do innych, bardziej szczytnych celów, aniżeli granie." - osobiscie nie kupie nigdy konsoli za 2300 zł.. dla mnie to totalna głupota i debilizm(moje osobiste zdanie,jak kogos stac to niech kupuje-wiem ze to super sprzet tak jak xbox), no i oczywiscie mnie nie stac, ani moich rodziców-musieli by po 6 tysiecy zarabiac zeby mi dac na ps3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:17, danzelmario napisał:

wiesz dlaczego xbox rzadzi w polsce?,powiedziec ci?
http://giery.eu/PlayStation-3/Sprzet/Test-PlayStation-3.html -przeczytaj ten test, a jesli
nie chcesz to zacytuje najwazniejsze słowa:"Powiedzcie mi, ilu Polaków stać na to, by w dniu
premiery pójść do salonu branżowego czy supermarketu i ot tak kupić sobie konsolę do gier za
2399zł? No właśnie – niewielu. W naszym pięknym kraju rodzic woli swojemu dziecku za
te same pieniądze kupić komputer, na którym będzie mogło się uczyć i wykorzysta go w przyszłości
do innych, bardziej szczytnych celów, aniżeli granie." - osobiscie nie kupie nigdy konsoli
za 2300 zł.. dla mnie to totalna głupota i debilizm(moje osobiste zdanie,jak kogos stac to
niech kupuje-wiem ze to super sprzet tak jak xbox), no i oczywiscie mnie nie stac, ani moich
rodziców-musieli by po 6 tysiecy zarabiac zeby mi dac na ps3..


eeee o czym ty mowisz najpierw piszesz jak antyfan xbox a zaraz jako fan nie rozumie cie... jaka by cena xboxa nie byla i tak bym go wybral z powodu tego ze lepsze gry na niego wychodza a jesli sa jakies lepsze na ps3 to i tak wyjda na xboxa! nigdy osobiscie nie gralem ani na ps3 ani na xboxie360 ale miliony ludzi woli xbox a ci co kupuja ps to jakies typy ktore sie nie znaja tylko slyszeli OOOO WYCHODZI PS3 NAJNOWSZE noo takie lebki albo starsi ktorzy sa baranami i reklama im w glowie porobila a tu kupuja a tu JEB niema zadnych gier na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:22, ggvvrrvv napisał:

> wiesz dlaczego xbox rzadzi w polsce?,powiedziec ci?
> http://giery.eu/PlayStation-3/Sprzet/Test-PlayStation-3.html -przeczytaj ten test, a jesli

> nie chcesz to zacytuje najwazniejsze słowa:"Powiedzcie mi, ilu Polaków stać na to, by
w dniu
> premiery pójść do salonu branżowego czy supermarketu i ot tak kupić sobie konsolę do gier
za
> 2399zł? No właśnie – niewielu. W naszym pięknym kraju rodzic woli swojemu dziecku
za
> te same pieniądze kupić komputer, na którym będzie mogło się uczyć i wykorzysta go w przyszłości

> do innych, bardziej szczytnych celów, aniżeli granie." - osobiscie nie kupie nigdy konsoli

> za 2300 zł.. dla mnie to totalna głupota i debilizm(moje osobiste zdanie,jak kogos stac
to
> niech kupuje-wiem ze to super sprzet tak jak xbox), no i oczywiscie mnie nie stac, ani
moich
> rodziców-musieli by po 6 tysiecy zarabiac zeby mi dac na ps3..

eeee o czym ty mowisz najpierw piszesz jak antyfan xbox a zaraz jako fan nie rozumie cie...
jaka by cena xboxa nie byla i tak bym go wybral z powodu tego ze lepsze gry na niego wychodza
a jesli sa jakies lepsze na ps3 to i tak wyjda na xboxa! nigdy osobiscie nie gralem ani na
ps3 ani na xboxie360 ale miliony ludzi woli xbox a ci co kupuja ps to jakies typy ktore sie
nie znaja tylko slyszeli OOOO WYCHODZI PS3 NAJNOWSZE noo takie lebki albo starsi ktorzy sa
baranami i reklama im w glowie porobila a tu kupuja a tu JEB niema zadnych gier na ps3

nie mam ani ps3 ani xboxa- nikt z moich znajomych nie ma wiec obie konsole mi sa obojetne bo nigdy ich nie kupie:P, ale zebym mial kupowac to chyba ps3-hity nadejda i nie wszystkie wyjda na xbox!! bo wyobraz sobie ze niektore gry wymagaja napedu blu ray bo zajmuja po kilkadziesiat giga,a no i ogolnei nie lubie microsoftu:P ma wszystko drogie, chociazby halo 2 na pc za 249 zł i ten wymóg visty(+kolejne 330zł).. to jakas totalna porazka...czytałem recke w cda i zgadzam sie z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i słabszy jest, ale w Polsce na dzień dzisiejszy lepiej kupić X360 za te 1000zł niż PS3 za 2400 i na którego jest jak na razie mało gier (w sprzedaży) i są potencjalnie drogie. Nie mówię, że PS3 jest be. Wręcz przeciwnie, wolę mieć PS3, ale takowy będzie osiągalny w Polsce w pełni za dwa, może nawet trzy lata. Według mnie jeśli ktoś nie jest bogaczem i chce kupić next-gena teraz, to najlepiej zainwestować w X360. A o PS3 pomyśleć za parę lat. Takie moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a ci co kupuja ps to jakies typy ktore sie

Dnia 17.08.2007 o 19:22, ggvvrrvv napisał:

nie znaja tylko slyszeli OOOO WYCHODZI PS3 NAJNOWSZE noo takie lebki albo starsi ktorzy sa
baranami i reklama im w glowie porobila a tu kupuja a tu JEB niema zadnych gier na ps3


Czy wiesz, że tym postem obraziłeś fanów i posiadaczy Playstation 3? Gadanie głupot dotyczących braku gier na Playstation 3 jest kompletnie zbędne. Na dzień dzisiejszy trudno mi ocenić ilość gier, ale ktoś kto kupi konsole przykładowo dziś, wątpię, żeby do końca roku kupił więcej niż 3 gry. Więc takie gadanie jest bez sensu. Pod koniec roku wyjdzie masa tytułów, więc po co te rozpaczania, jak i tak nikt nie kupi więcej niż 10 gier w ciągu pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie ma to jak kłócić się o to, która konsola ,,lepsza". Przecież na każdą wychodzą inne gry i nie sposób tego ocenić. Takie pyskówki to tylko w podstawówce jeszcze uchodzą. Ja bym kupił konsolę po to, żeby grać, a nie po to, żeby obrażać użytkowników innych konsol, bo mają gorsze (wtf?) gry albo ich pady mają głupi kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:56, Goenitz napisał:

Heh, nie ma to jak kłócić się o to, która konsola ,,lepsza". Przecież na każdą wychodzą inne
gry i nie sposób tego ocenić. Takie pyskówki to tylko w podstawówce jeszcze uchodzą. Ja bym
kupił konsolę po to, żeby grać, a nie po to, żeby obrażać użytkowników innych konsol, bo mają
gorsze (wtf?) gry albo ich pady mają głupi kształt.


Zgadzam się z tym, poza tym każdy ma swoje zdanie (np. tak jak ja kilka postów wyżej), ale ggvvrrvv obraża użytkowników, co według mnie nie jest na najwyższym poziomie. Ja nic nie mam do posiadaczy/fanów Xboxa 360- niech go mają, przecież każdy może mieć co chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:29, danzelmario napisał:

nie mam ani ps3 ani xboxa- nikt z moich znajomych nie ma wiec obie konsole mi sa obojetne bo
nigdy ich nie kupie:P, ale zebym mial kupowac to chyba ps3-hity nadejda i nie wszystkie wyjda
na xbox!!


[URL= http://img502.imageshack.us/my.php?image=82303mainde3.jpg][IMG] http://img502.imageshack.us/img502/3654/82303maind e3.th.jpg[/IMG][/URL]Odkrywcze i to bardzo, że nie wszystkie wyjdą na 360. To samo jest w drugą stronę -.-

Dnia 17.08.2007 o 19:29, danzelmario napisał:

bo wyobraz sobie ze niektore gry wymagaja napedu blu ray bo zajmuja po kilkadziesiat
giga,a no i ogolnei nie lubie microsoftu:P


To, że DL ma 8,5gb, nie znaczy, że nic się tam nie zmieści. Słyszałeś kiedyś słowo kompresja? ^^

Dnia 17.08.2007 o 19:29, danzelmario napisał:

ma wszystko drogie, chociazby halo 2 na pc za 249
zł i ten wymóg visty(+kolejne 330zł).. to jakas totalna porazka...


Buehehehehe. Gdzie wyczytałeś, że Vista jest koniecznością i bez niej H2 nie pójdzie? Zamiast cały czas grać, mógłbyś poczytać np. o tym, że jest patch, który umożliwia normalne granie na XPku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 20:53, bojanzaw napisał:

To, że DL ma 8,5gb, nie znaczy, że nic się tam nie zmieści. Słyszałeś kiedyś słowo kompresja?
^^

no ale przewaga blu ray jest znaczna nad napedem microsoftu, bo moga powstac potezniejsze tytuły i pewnie kiedys powstana, a nie wszystko da sie tak skompresowac.

Dnia 17.08.2007 o 20:53, bojanzaw napisał:

Buehehehehe. Gdzie wyczytałeś, że Vista jest koniecznością i bez niej H2 nie pójdzie? Zamiast
cały czas grać, mógłbyś poczytać np. o tym, że jest patch, który umożliwia normalne granie
na XPku...

czytalem recenzje w cda jedynie, nie gralem w to wiec nie wiem jak to jest ale oficjalnie chyba tak walsnie jest skoro w Cda tak napisali?a nie czytalem o tym bo ta gra malo mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 20:56, danzelmario napisał:

Zamiast
> cały czas grać, mógłbyś poczytać np. o tym, że jest patch, który umożliwia normalne granie


tego to nie rozumiem, myslisz ze nie robie nic innego tylko gram? to sie mylisz bo wole z dzierwczyna posiedziec niz grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:24, master matrox napisał:

> i ktos mi jeszcze powie ze xbox360
> nie rzadzi?! :D

Ja. I powiem jeszcze, że dla mnie to nadal za słaby sprzęt.


Qrka, nieźle. Dla ciebie mocnym sprzętem jest twój PSX? Buehehehe. Dobre sobie ;D Grałeś na 360 i na PS3, że tak mówisz? Nie bądź śmieszny ;)

Obrazek, który miał się wyświetlić w poprzednim moim poście:


20070817205721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:58, bojanzaw napisał:

> > i ktos mi jeszcze powie ze xbox360
> > nie rzadzi?! :D
>
> Ja. I powiem jeszcze, że dla mnie to nadal za słaby sprzęt.

Qrka, nieźle. Dla ciebie mocnym sprzętem jest twój PSX? Buehehehe. Dobre sobie ;D Grałeś na
360 i na PS3, że tak mówisz? Nie bądź śmieszny ;)


Grałem na obu konsolach i zdecydowanie lepiej grało mi się na PS3.

A obrazek fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się