Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 15:50, jackass napisał:

Chłopaki mam mały problemik .Chodzę sobie po gamestation.co.uk i game.co.uk i bardzo
oplaca sie kupic konsole z UK .Elite + Halo 3 + GoW + GTA IV w przeliczeniu na zlotowki
wychodzi troche ponad 1500zł a dostawa (uwaga,uwaga) tylko 3 funty .Teraz moje pytanie
.Czy moga mi wcisnac jakies cło na granicy ? Czy w obrebie Uni wszystko jest bez oplat
? W takim razie ,jesli jeszcze mi gwarancje w Polsce uwzglednia to tylko zamawiac i cieszyc
sie konsola .


Mój kumpel kupował głośniki z Niemiec i nie musiał płacić żadnego cła. Co do ceny opłaca się, ale masz na myśli GoW God of War czy Gears of War? ;] Wiem wiem God of War nie wyszedł na x''a ;] Ja bym też proponował ebay.com lub ebay.de tam są bardzo niskie ceny. Sam kupiłem xboxa 360 Premium z USA (NTSC) w przeliczeniu na 630 zł razem z dostawą, która kosztowała mnie 75$ OoO ;/
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat nie wiem jaką gre na ps3 kupić
Fifa 08 fajnie mi sie grało w demo a jak do tego dojdzie sieć i tryb kariery to jeszcze lepiej
Rainbow Six Vegas 2 podobno fajna strzelanka z dobrym trybem multi a w taką bym chciał zagrać
Motorstorm kusi mnie w niej tryb multi bo napewno fajnie jest sie pościgać terenówką albo motorem z kumplami :)
Tak więc prosze o pomoc każdą gre napewno kupie ale nie wiem jaką na początek...
Każdy gatunek lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:22, Falconer napisał:

Dlaczego ten kabel

http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/1158

jest o 40zł droższy od tego

http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/2005

skoro oferują to samo? Czy się mylę?


A nie widzisz, że jeden jest oryginalny Microsoftu a drugi Logic3? :)

@Davidskrk
, nie bierz FIFY, bo nudna jest. Miałem na X360 i się szybko znudziła. Wolałem już zamienić na na maxa hardkorową gierkę, czyli Table Tennis. Lepiej będzie jak weźmiesz najpierw Vegas 2, bo kumpel gra w to i mówi, że wypas na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:34, Davidskrk napisał:

Nie on jeden mowi że wypas :) może sie zdecyduje :) ale mi jeszcze stówki brakuje :)


To lepiej jeszcze te 100zł uzbieraj, bo potem będziesz żałował jak kupisz FIFĘ zamiast Vegasa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 08 nówka na allegro już za 120 zł można wyhaczyć, a nie wiem jak jest z RS: Vegas 2, ale widziałem dzisiaj po 150 zł, nowe a używane za 100zł, także wydatek ogromny nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:45, Łeber napisał:

FIFA 08 nówka na allegro już za 120 zł można wyhaczyć, a nie wiem jak jest z RS: Vegas
2, ale widziałem dzisiaj po 150 zł, nowe a używane za 100zł, także wydatek ogromny nie
jest.


Ceny są gdzieś około 150zł kupiłbym CoD 4 ale nie ma nic poniżej 150zł a 200zł za gre nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:50, Łeber napisał:

Ja wyszukałem przed chwilą CoD4 za 50 zyka, tak więc coś tam się zawsze znajdzie. :)

Oo podaj z łaski swojej link, bo cos mi się wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:50, Łeber napisał:

Ja wyszukałem przed chwilą CoD4 za 50 zyka, tak więc coś tam się zawsze znajdzie. :)

ale to używki a ja takich nie che :) nie wiem czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 23:28, jackass napisał:

> Zastanawiam sie czy kupić GTA4 na PS3 ale coś słyszałem ze coś ma dużo błędów na
PS3
> to prawda? a nie mam konsoli podłonczonej do neta żeby w razie "w" ściągnąć jakiegoś

> patcha wiec co radzicie?
Te błędy nie są jakieś znaczące .Nie wiem czy nie istnieje czasem możliwość ściagnięcia
patcha przez komputer i wypalenia na płytkę tak jak z firmwarem


To jak mam to zrobic? Nagrac na zwykla płyte DVD tego patcha czy sama instalke i wlozyc do ps3 i to sie zainstaluje? A same uaktualnienia dla PS3 tez sie da wypalic na plytke? napisz mi dokladnie jak to zrobic jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Xbox Live, bo planuje sobie wreszcie sprawić tą zabawkę na urodziny. Mianowicie czy lepiej jest się zarejestrować na UK czy na USA? Bo wiadomo, że USA to kraj Xboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:02, WorldWar3PL napisał:

Ja, podobnie jak większość moich znajomych, jestem zarejestrowany na UK i nie narzekam :)


Też mam konto zarejestrowane w UK i tylko trochę nagiąłem prawdę, bo zarejestrowałem się na swój stary adres, gdzie spędziłem pół roku ;)
A tak swoją drogą, czy da się zmienić kraj rejestracji? Zakładając, że (zgodnie z prawdą) przeprowadziłem się z Anglii do Danii, chciałbym podać swój aktualny adres. W ustawieniach Live! wybór państwa przy danych adresowych jest wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:12, jackass napisał:

Czy są już w sprzedaży DualShocki 3 ? Czy oprócz wibracji różni się czymś jeszcze od
6axisa?

W sklepach internetowych, nie żadnych różnic chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 21:48, Klimos napisał:

Też mam konto zarejestrowane w UK i tylko trochę nagiąłem prawdę, bo zarejestrowałem
się na swój stary adres, gdzie spędziłem pół roku ;)
A tak swoją drogą, czy da się zmienić kraj rejestracji? Zakładając, że (zgodnie z prawdą)
przeprowadziłem się z Anglii do Danii, chciałbym podać swój aktualny adres. W ustawieniach
Live! wybór państwa przy danych adresowych jest wyłączony.


hmm chyba nie, ponieważ padło kiedyś pytanie, czy jak wejdzie polski live to będzie można sobie zmienić na Polskę i wtedy w odpowiedzi było nie, więc skoro wtedy raczej nie da rady to myślę, że teraz też czegoś takiego nie ma (bo tak to by nie było problemu z tym nieszczęsnym przenoszeniem się za ileś tam na live PL, co już ludzie robią wielkie halo... A dokładniej robili swego czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:52, syriusz.b napisał:

hmm chyba nie, ponieważ padło kiedyś pytanie, czy jak wejdzie polski live to będzie można
sobie zmienić na Polskę i wtedy w odpowiedzi było nie, więc skoro wtedy raczej nie da
rady to myślę, że teraz też czegoś takiego nie ma (bo tak to by nie było problemu z tym
nieszczęsnym przenoszeniem się za ileś tam na live PL, co już ludzie robią wielkie halo...
A dokładniej robili swego czasu)


Stanowisko MS jest jasne - "nie przewidujemy migracji kont". Jeżeli nic się nie zmieni, to cóż - po wprowadzeniu (?) do polski Live''a będzie trzeba podjąć decyzję - nowe konto (jasssssne) albo stare, na obczyźnie.
Jeżeli będą bany/blokady... nie, wolę o tym nie myśleć ;)

Ja mam zarejestrowane na Stany i nie narzekam (poza tym, że aktualnie mam zablokowany dostęp do Video Marketplace, ale to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się