Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 19:55, ghos-t napisał:

Mam okazje kupic xboxa 360 w wersji Premium tej bez HDMI (nówka) za 600 zł ale boje się
że sie popsuje co o tym sądzicie ???


Gdzie masz tą okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 20:34, Ceteris Paribus napisał:

Gdzie masz tą okazje?


To nie jest żadna szczególna okazja. X360 bez HDMI można kupić w sklepach internetowych za jakieś 700zł...


Co do awaryjności, to ja X360 bez HDMI (wersja z grudnia 2006) mam już ponad rok i NIC sie nie stało. Konsola stała już i pionowo, i poziomo, stała w kilku rodzajach szafek oraz była podpięta pod różne odbiorniki (50hz SDTV, 60hz SDTV, 32" HDTV LCD, 50" HDTV Plazma) i nadal sprawuje się wzorowo. Mimo iż nieraz była katowana nawet po 20h bez wyłączania (gaming-party :-))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:47, rob300i napisał:


> Gdzie masz tą okazje?

To nie jest żadna szczególna okazja. X360 bez HDMI można kupić w sklepach internetowych
za jakieś 700zł...


Dla mnie jest bo własnei szukam takiego ixa na prezent i jedyne co mi pozostało to ultima za 800zł :\ To jest najtańsza opcja jaką znam dlatego chetnie kupiłbym tanije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie firmwerów do PS3. Czy aby mieć możliwość oglądania filmów Dvix mogę pobrać najnowszy czy trzeba każdy oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś odległy czas temu był dodany FM, który umożliwiał odtwarzanie filmów w tym formacie, wystarczy, że ściągniesz najnowszy i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli. Sony cofnęło z serwerów Firmware dla konsoli PS3 z tego oznaczonego numerkiem 2.4 do 2.36.
Zgadnijcie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:50, t3xz napisał:

Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli. Sony cofnęło z serwerów Firmware dla konsoli PS3
z tego oznaczonego numerkiem 2.4 do 2.36.
Zgadnijcie dlaczego?


bo pewnie cos jest zjebane po wielu opiniach uzytkownikow ktorzy maja teraz problemy ze swoimi konsolami :)). viva SONY :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina na pewno leży po stronie Sony. Usuwając firmware z serwerów firmy, sami niejako przyznali się do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bodajże na Polygamia.pl było coś z błędami, że pytajniki zamiast ikonek, że stan naładowania pada zakrywa godzinę, ale to tak w sumie pierdoły takie są... Przecież to szybko można było naprawić 2.41 i po sprawie - chyba, że coś większego się jeszcze działo, a ja nie w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:09, syriusz.b napisał:

bodajże na Polygamia.pl było coś z błędami, że pytajniki zamiast ikonek, że stan naładowania
pada zakrywa godzinę, ale to tak w sumie pierdoły takie są...


Ten błąd nie jest uciążliwy, bo gdy sprawdzamy naładowanie pada owa ikonka pojawia się tylko na kilka sekund (2-3) po czym znika. Nie przeszkadza to w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 20:47, rob300i napisał:

sie nie stało. Konsola stała już i pionowo, i poziomo, stała w kilku rodzajach szafek


A ta starsza wersja konsoli powinna stać pionowo bo nigdy tego nie słyszałem ??? Mam pytanie czy konsola chodzi głośno czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:49, ghos-t napisał:


Teoretycznie bezpieczniej jest jak konsola leży poziomo.
A co do hałasu, słychać troche głośniej gdy czyta coś z płyty, ale szum jest taki jednostajny, i podczas gry nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 11:16, Kurammi napisał:

> bodajże na Polygamia.pl było coś z błędami, że pytajniki zamiast ikonek, że stan
naładowania
> pada zakrywa godzinę, ale to tak w sumie pierdoły takie są...

Ten błąd nie jest uciążliwy, bo gdy sprawdzamy naładowanie pada owa ikonka pojawia się
tylko na kilka sekund (2-3) po czym znika. Nie przeszkadza to w żaden sposób.


no dlatego mówię, że to takie pierdoły i się dziwię czego jednak usunęli ten firmware...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko takie pierdoły były w tym FM, ale było minęło, mam nadzieję, że niedługo poprawią i w końcu dadzą trofea w Uncharted... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:40, Łeber napisał:

Nie tylko takie pierdoły były w tym FM, ale było minęło, mam nadzieję, że niedługo poprawią
i w końcu dadzą trofea w Uncharted... ;P


a to chyba, że tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:49, Łeber napisał:

Poza tym, po nowym FM. zdarzają się niekontrolowane restarty i zwiechy, aż dziw, że Sony
takich rzeczy nie sprawdza.


uuu no to rzeczywiście uzasadnione usunięcie tego FM... Ktoś nie przypilnował i tyle... Teraz mu się dostanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się