Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 22:49, Miluś napisał:

Udowodnij. Ja tego nie zauważyłem. I tylko nie gametrailers bo to najbardziej stronniczy
portal.


http://pl.youtube.com/watch?v=sPOHmSLyouc Proszę ;P PS3 ma lepszy procesor ,ale jeśli chodzi o procesor graficzny X360 wygrywa ;] Bo niby dlaczego w MGS4 tekstury są w nie najlepszej jakości? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:49, Miluś napisał:

> Z tym bym się nie zgodził ,wystarczy obejrzeć filmiki porównujące grafikę gry na
obu
> konsolach ,w większości przypadkach wygrywa X360 ;]

Udowodnij. Ja tego nie zauważyłem. I tylko nie gametrailers bo to najbardziej stronniczy
portal.


stronniczy, bo wychodzi na niekorzyść PS3... ofkors rozumiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:59, syriusz.b napisał:

stronniczy, bo wychodzi na niekorzyść PS3... ofkors rozumiemy...


I nalezy pamietac ze w wiekszosci przypadkow gry testuja wlasnie na X360 no ewetulanie PS3 ale to juz musi byc tylko i wylacznie tytul na ta platforme. Ale odbiegajac od tematu, postawilem sobie za cel 3 rzeczy.
1.Jade do egiptu
2. Kupuje LCD TV SAMSUNG 40" A551 FULL HD
3. Kupuje PS3 tak zeby X360 nie stal sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, oby tak było. Jako pierwsze idzie Uncharted na hardzie :P

PS: syriusz.b nie udawaj leśnego trolla, przecież od dawno wiadomo, że GM, to jest stronniczy portal, wiele osób o tym mówi, nie tylko fanboye PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:09, Łeber napisał:

PS: syriusz.b nie udawaj leśnego trolla, przecież od dawno wiadomo, że GM, to jest stronniczy
portal, wiele osób o tym mówi, nie tylko fanboye PS3.


Dokładnie, no ale po co o tym wspominać. Wychodzi na korzyść Xboxa 360. To jest ważne. Ludzie wysyłali tysiące maili gdzie wyśmiewali ich filmy oni je usuwali i robili nowe, lepiej zrobione, ale dalej stronnicze jak hoy.

Przykład:

http://pl.youtube.com/watch?v=LeNj_8kfRnw&feature=related

Ujęcia z PS3 robione są bez włączonych opcji takich jak "Super White" i "Color Filter", które dodają grafice na PS3 kopa, ale co tam. Ważne, że "Eksio" wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:58, AdiN2 napisał:

> Udowodnij. Ja tego nie zauważyłem. I tylko nie gametrailers bo to najbardziej stronniczy

> portal.

http://pl.youtube.com/watch?v=sPOHmSLyouc Proszę ;P PS3 ma lepszy procesor ,ale jeśli
chodzi o procesor graficzny X360 wygrywa ;] Bo niby dlaczego w MGS4 tekstury są w nie
najlepszej jakości? ;>

Procek karty graficznej od X360 jest w 100% tworzony na potrzeby konsoli. Cell z PS3 powstawał w zupełnie innym celu niż jego konkurent i posiada typowo PCtową architekturę. Tworzony przez Sony na skalę większą niż prosta konsola do gier, głównie z myślą o wykonywaniu skomplikowanych kodów, obliczeń, badań naukowych etc., które nijak się mają do tego co na co dzień powstaje na ekranie telewizora podłączonego do TV.

Nie jest dziwne, że to właśnie kod puszczony na X360, złożony z komponentów w 100% na potrzeby elektronicznej rozgrywki, prędzej odzwierciedla ich zamiar. Przez to taki Resident 5 pokazywany na zamkniętych pokazach, leciał właśnie na tej konsoli, nie PS3, która zapewne potrzebuje jeszcze całej masy "szlifów" (przypuszczenia). Właśnie przez architekturę nie przystosowaną w pełni na potrzeby banalnych z punktu widzenia CELL'a gierek.
Jeżeli ktoś się zastanawiał czemu niektóre uniwersytety podłączają w sieć kilkanaście PS3, żeby osiągnąć superkomputer, teraz ma odpowiedź. Folding@Home, czyli badania naukowe fałdowania białek, tak popularne w USA to jedynie część możliwości CELL''a. Coś takiego nie byłoby możliwe na procku X360.
Z drugiej strony użytkownicy PS3 chcieli by grać w wypasione tytuły, a nie patrzeć jak ich Cell robi niesamowite z punktu widzenia jajogłowych naukowców rzeczy... cóż. Jeżeli coś jest do wszystkiego to tak naprawdę...
Ale spokojnie. PS2 też miało poraniony i na pierwszy rzut oka kompletnie nie nadający się do konsoli system Emotion Engine. A nawet pomimo tego pod koniec żywota sprzęt dostał takie kwiatki jak God Of War 2 czy Shadow Of Colossus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostało nagrodę Emmy za najlepszy graficzny interfejs użytkownika. Poza tym jest bardzo praktyczny i w dodatku już jutro trophea! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2008 o 12:22, Miluś napisał:

Dla mnie esencją tytułu ekskluzywnego jest Metal Gear Solid 4. Wyszedł na inne platformy? Nie. Jest na to jakaś
szansa? Nikła. Dziękuję.


A dla mnie Forza czy Blue Dragon... co do pojęcia exclusive''a nie będę się z Tobą kłócił czy istnieje czy nie, bo jak wiadomo pewnie postawisz na swoim, nie mając racji... p.r.o.s.t.e. ;]
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje pojęcie excluzive- oznacza one, coś wyjątkowego, niepowtarzalnego. Tak więc, jak najbardziej można tył wyrazem objąć gry na daną konsolę, które ukazały się na tylko jedną platformę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 07:43, L33T napisał:


To właśnie. Wygląda bardzo stylowo i elegancko. Dashboard jest bardzo dobry, zdania tu nie zmienię, ale jego oprawa graficzna jest co najmniej taka sobie.

Wszystko się rozwija i idzie w dobrym kierunku. Widać, że mają pomysły i chcą je realizować, a wszystko nie stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:18, Miluś napisał:

To właśnie. Wygląda bardzo stylowo i elegancko. Dashboard jest bardzo dobry, zdania tu
nie zmienię, ale jego oprawa graficzna jest co najmniej taka sobie.


Z tym się zgodze ,jako posiadacz X360 również uważam że oprawa graficzna Dashboarda jest słaba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:21, AdiN2 napisał:

Z tym się zgodze ,jako posiadacz X360 również uważam że oprawa graficzna Dashboarda jest słaba .


Agree. Tak prawde mówiąc, to mnie bardziej menu pierwszego Xboxa bardziej do gustu przypadło niż 360-tki. Nie wysilili się w MSie projektując Dashboarda, ale na szczęście za dużo czasu się w nim nie spędza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:24, Łeber napisał:

W końcu dostało nagrodę Emmy za najlepszy graficzny interfejs użytkownika. Poza tym jest
bardzo praktyczny i w dodatku już jutro trophea! ;)


Ja również czekam na Firmware 2.40.

Zobaczę, czy dostęp do XMB do gry okaże się być taką funkcją, bez której nie mógłbym funkcjonować na konsoli, czy jednak będzie to zwykły dodatek - liczę jednak na to pierwsze ;) Fajnie, że będą te trofea, oby było coś związanego z F1 Championship Edition, na przykład dany próg czasowy do otrzymania danego pucharku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma do was male pytanko a mianowicie czy da sie podlaczyc zwykly joypad (komputerowy) do X360 ??
Aha i jeszcze czy te joye od 360 sa awaryjne ?? Czesto sie psuja ?? Pytam sie poniewaz jestem teraz za granica i tu sprzet do konsol jest troche tanszy a wiadomo gdy bedzie cos nie tak to pozniej jest ciezko z gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 22:33, kacper78 napisał:

> > Powiem krótko:
> > PlayStation 3(PS3)rządzi!!
>
> Może tak uzasadnisz swoją wypowiedź młody obywatelu? ;>
Bardzo proszę:
-lepsza grafika nad resztą z konkurencji

wysiliłeś się, a wiesz ile to kosztuje wysiłku programistów i spółki ??

Dnia 30.06.2008 o 22:33, kacper78 napisał:

-czytnik Blue-Ray

pisze się blu-ray fanboyu sony

Dnia 30.06.2008 o 22:33, kacper78 napisał:

-darmowy internet (nie jak w przypadku Xbox-ów trzeba płacić)

7zeta za miech drogo prawda jedna paczka papierosów mniej w miesiącu i masz ten abonament a i na zdrowie ci wyjdzie. Poza tym xbl jest na razie lepszy niż psn więc opłata jest jak tako uzasadniona od ździerców z microsoftu. A i jeszcze jedno jak tak bardzo nie chcesz płacić są darmowe polskie kanały po których po zalogowaniu możesz grać za darmo.

Dnia 30.06.2008 o 22:33, kacper78 napisał:

-cichsza praca podczas gry

Mi tam głośność xboxa nie przeszkadza, muzyka z gry zagłusza super suszarke microsoftu :)

Dnia 30.06.2008 o 22:33, kacper78 napisał:

itp...

ponownie się wysiliłeś, no dawaj resztę. Czekam.

Jesteście jak dzieci wszyscy, kłócicie się jak ja kiedyś w piaskownicy a ps3 ma to, a xbox ma tamto, a ps3 ma to a xbox tego niema itp.. Jesteście konsolowcami powiniście się jak już to kłócić z pc''towcami a nie robić wojny domowe, jesteście jakby jednym państwem tylko że z dwóch ojców. Ot tyle chciałem napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam monitor z wtyczką D-Sub. Chciałbym go podłączyć do xboxa, ale nie znalazłem nigdzie takiej przejściówki. Pomyślałem, żeby wykorzystać 2 przejściówki - D-Sub do DVI i DVI do HDMI. Czy jakbym użył czegoś takiego, to jakość pogorszy się jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się