Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 12:52, Łeber napisał:

Bogu dzięki, ja takich problemów nie uświadczyłem...jeszcze... ;/


a na Ps3 jak już pobierzesz FM to nie możesz go potem usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, zaraz odpalam konsole to muszę sprawdzić, ale pewnie pobierze mi się wcześniejszy i będę musiał zainstalować 2.36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Xboxa 360 - pytanie do Was!!!

Próbował ktoś na koncie stworzonym z lokalizacją US kupić tytuły z Xbox Originals? Nie ukrywam, że są tam fajne pozycje, które chętnie bym sobie sprawił (no chcę, chcę im za to zapłacić i się bawić!), ale przy próbie kupna wyskakuje informacja, że produkt "niedostępny z bieżącej lokalizacji".
Czy rejestracja na tej samej konsoli drugiego konta US (równolegle z Eu) i wykupienie punktów US pozwoli mi na zakupienie tych gier? Bo już zdążyłem przeczytać, że wszelkie dodatki zakupione poprzez konto US, będące na tej samej konsoli pojawiają się później również na koncie Eu.
A przydałoby się kupić takiego Spyro, Halo czy choćby Gauntleta...

Czy taki "myk" zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 13:13, Łeber napisał:

Chyba nie, zaraz odpalam konsole to muszę sprawdzić, ale pewnie pobierze mi się wcześniejszy
i będę musiał zainstalować 2.36.

Nie będziesz musiał, sprawdziłem właśnie, więc teraz pewnie będzie od razu soft 2.4x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komunikat o którym piszesz, to jakaś paranoja bazująca chyba na geolokalizacji twojego adresu IP. rozwiązaniem jest zabawa z konfiguracją sieci, tak by użyć serwera proxy z innej sieci akceptowalnej przez XBL.

ja mam ten sam problem z niektórymi demami i dodatkami do gier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:23, penny napisał:

komunikat o którym piszesz, to jakaś paranoja bazująca chyba na geolokalizacji twojego
adresu IP. rozwiązaniem jest zabawa z konfiguracją sieci, tak by użyć serwera proxy z
innej sieci akceptowalnej przez XBL.


Pytanie więc, co mam zrobić, żeby móc kupować Xbox Originals? Net mam podpięty poprzez udostępnienie łącza z PC-ta. A w kwestiach stricte technicznych jestem totalnie zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem, że nie można starego usunąć, a 2.36 pobrać nie można... no nic trzeba czekać do następnego uaktualnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 15:20, Colidor napisał:

Pytanie więc, co mam zrobić, żeby móc kupować Xbox Originals? Net mam podpięty poprzez
udostępnienie łącza z PC-ta. A w kwestiach stricte technicznych jestem totalnie zielony.



Jeśli łączysz się przez PCta to masz tylko troche konfiguracji do zrobienia (sam już to zrobiłem).

-Wejdz na forum strony onlinecenter.pl
-poszukaj wątku "sposób na ominięcie blokady regionalnej"
-poszukaj postu Ultravioleta
-wykonaj wszystko co pisze ten użytkownik


Mi to wszystko działało. Sam już pobrałem mapy do Girsów oraz demko Ninja Gaiden :-). PS. Jeżeli nie chce ci się szukać tego postu z rozwiązaniem problemu to masz tutaj linka :-) http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?p=40820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł na jak najszybsze zajechanie ixboxa w celu uzyskanai RODa? Chodzi o starszą wersje premiumów bez HDMI. Zostawaic konsole na noc włączoną? Postawic pionowo or what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:39, L33T napisał:

po co ? O.o

Pewnie myśli, że jak wyśle do serwisu, to wyczyszczą mu ją oraz wstawią nową płytę główną i nowe chłodzenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:26, Ceteris Paribus napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł na jak najszybsze zajechanie ixboxa w celu uzyskanai RODa? Chodzi
o starszą wersje premiumów bez HDMI. Zostawaic konsole na noc włączoną? Postawic pionowo
or what?

hmmm, może zablokuj wentylatory jakąś tkaniną, ustaw na piecu (a najlepiej oba na raz) i graj sobie przez noc, albo cuś w tym guście, ale do mikrofali bym go nie dawał...
Poza tym, powinieneś mieć poradnik techniczny a w nim wskazówki co robić by konsola długo ci służyła.... wiesz co z tym zrobić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:26, Ceteris Paribus napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł na jak najszybsze zajechanie ixboxa w celu uzyskanai RODa? Chodzi
o starszą wersje premiumów bez HDMI. Zostawaic konsole na noc włączoną? Postawic pionowo
or what?

Może owiń w 2 koce i graj cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:52, rob300i napisał:

PS. Jeżeli nie chce ci się szukać tego postu z rozwiązaniem problemu to masz tutaj linka
:-) http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?p=40820


Piękne, piękne dzięki! Nawet nie wiesz, jak bardzo mi się to przydało. Demko Ninja Gaiden 2 już się ściąga, a jutro lecę zapłacić za punkty i ściągam Xbox Originals!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 19:07, Colidor napisał:

> PS. Jeżeli nie chce ci się szukać tego postu z rozwiązaniem problemu to masz tutaj
linka
> :-) http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?p=40820

Piękne, piękne dzięki! Nawet nie wiesz, jak bardzo mi się to przydało. Demko Ninja Gaiden
2 już się ściąga, a jutro lecę zapłacić za punkty i ściągam Xbox Originals!


A tak z ciekawości: czemu masz konto na USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:40, Budyn napisał:

> po co ? O.o
Pewnie myśli, że jak wyśle do serwisu, to wyczyszczą mu ją oraz wstawią nową płytę główną
i nowe chłodzenie ;D


Dokładnie :) Jedyny, który mnie rozumie. Kupuje na prezent takiego starego premiuma dla brata. Wolał bym by padl jak coś to w okresie gwarancyjnym skoro wiąża się z tym takie zalety o których sam napisałeś. Pytałem tu i tam i podobno juz wkładaja nowe Opusy do starych ixów.

JaN-J i Tomek1120

Chodzi o bezpieczne sposoby nieche spalić domu i koca. Prosiłbym o poważne i trzeźwe podejście do tematu ;)

Podobno jak konsola stoji pionowo to coś tam się pali w niej i ścieka na dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec od poczatku. Pomoge ci spalic X-a ale nie zagwaratuje ci ze serwis wymieni ci go na nowy model (z nowa plyta itp).

Bierzesz takiego Xboxa okrywasz kocem. podlaczasz pod prad suszarke i wlaczasz x-a najlepiej jakies gry zeby ejdna osoba grala a druga go grzala suszara w miejsca gdzie sa wyloty powietrza tylko tak pozadnie, ewetualnie wcisnac jeszcze malego drucika zeby zatrzymac wentylatory na X360. potrzymac go tak torche i sam padnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 19:30, Ceteris Paribus napisał:


Chodzi o bezpieczne sposoby nieche spalić domu i koca. Prosiłbym o poważne i trzeźwe
podejście do tematu ;)



Mam konsole X360 Premium, tą starą bez HDMI z grudnia 2006, i miałem ją już we wszystkich możliwych pozycjach, a RRoD nie uświadczyłem.

Według mnie najlepszy sposób to ten z kocem. Włącz jakąś wymagającą grę (np. GTA IV, GoW) i owin X''a kocem (możesz nawet zakryć tylko wloty i wyloty powietrza. Kocyk się nie spali, a konsola po jakiejś godzinie będzie spalona na 100%.

Jest tylko jeden problem: kumplowi spaliła się konsola jakieś 2 miechy temu (kupował razem ze mną) i odesłali mu po 3tygodniach X360 BEZ HDMI. Tak więc twoje starania mogą pójść na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wersaj, któa do mnie jedie to i tak ta bez HDMI. Wiecei niechcę konsoli spalic pierwszzego dnia, bo to bedzie troche podejżane. Powiem bratu by ciorał ile wlezie i na noc zostawił włączoną i w jakimś ciasnym pomieszczeniu.

Co do Twojego kumpla to to jakis wałek jest i ja bym to reklamował. Sam gram na Arcade z HDMI i niewyobrażam sobie opcji by mi ktoś odesłał konsolę "gorszej" wersji niz ta, za która zapłaciłem.

Najważniejsze jest to by wymienic płytkę na nowszą, cichszą i mniej awaryjną przed utratą gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się