Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 13:54, Glacer napisał:

Jesteście jak dzieci wszyscy, kłócicie się jak ja kiedyś w piaskownicy a ps3 ma to, a
xbox ma tamto, a ps3 ma to a xbox tego niema itp.. Jesteście konsolowcami powiniście
się jak już to kłócić z pc''towcami a nie robić wojny domowe, jesteście jakby jednym
państwem tylko że z dwóch ojców. Ot tyle chciałem napisać.


Wreszcie ktoś z sensem zaczyna gadać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się czy w końcu chcesz dyskutować, czy też zakończyłeś konwersację z kolegą swoim ostatnim zdaniem. Bo niby kłócisz się o konsole Sony, o ej wady i zalety, porównując do X360, a potem twierdzisz, że takie dyskusje są głupie. To jak to w końcu jest z tobą? A i piszę się Blue-Ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:40, Łeber napisał:

Zdecyduj się czy w końcu chcesz dyskutować, czy też zakończyłeś konwersację z kolegą
swoim ostatnim zdaniem. Bo niby kłócisz się o konsole Sony, o ej wady i zalety, porównując
do X360, a potem twierdzisz, że takie dyskusje są głupie. To jak to w końcu jest z tobą?
A i piszę się Blue-Ray.

młody ma rację blu-ray to oficjalna nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:54, Glacer napisał:

> > > Powiem krótko:
> > > PlayStation 3(PS3)rządzi!!
> > > > > Może tak uzasadnisz swoją wypowiedź młody obywatelu? ;> > > Bardzo proszę:
> -lepsza grafika nad resztą z konkurencji
wysiliłeś się, a wiesz ile to kosztuje wysiłku programistów i spółki ??
> -czytnik Blue-Ray
pisze się blu-ray fanboyu sony
> -darmowy internet (nie jak w przypadku Xbox-ów trzeba płacić)
7zeta za miech drogo prawda jedna paczka papierosów mniej w miesiącu i masz ten abonament
a i na zdrowie ci wyjdzie. Poza tym xbl jest na razie lepszy niż psn więc opłata jest
jak tako uzasadniona od ździerców z microsoftu. A i jeszcze jedno jak tak bardzo nie
chcesz płacić są darmowe polskie kanały po których po zalogowaniu możesz grać za darmo.
> -cichsza praca podczas gry
Mi tam głośność xboxa nie przeszkadza, muzyka z gry zagłusza super suszarke microsoftu
:)
> itp...
ponownie się wysiliłeś, no dawaj resztę. Czekam.

Jesteście jak dzieci wszyscy, kłócicie się jak ja kiedyś w piaskownicy a ps3 ma to, a
xbox ma tamto, a ps3 ma to a xbox tego niema itp.. Jesteście konsolowcami powiniście
się jak już to kłócić z pc''towcami a nie robić wojny domowe, jesteście jakby jednym
państwem tylko że z dwóch ojców. Ot tyle chciałem napisać.

PC jeszcze żadna konsola nie pobiła.
Hmmmmm...
To powiedz mi w czym X360 jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak, rzeczywiście, przepraszam za pomyłkę. Cholera aż dziwne, że coś takiego przeoczyłem, zawsze wydawało mi się, że było Blue-Ray...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:54, Łeber napisał:

A tak, rzeczywiście, przepraszam za pomyłkę. Cholera aż dziwne, że coś takiego przeoczyłem,
zawsze wydawało mi się, że było Blue-Ray...;/

ja też tak kiedyś miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie jakąś radę dla blacharza który chce kupić sobie jakąś konsole , co się teraz najbardziej opłaca (gram we wszystko nie licząc jakiś dziwnych stworków anime itp ) . kasy nie mam za dużo więc taki sprzęt normal żaden light :)
nie za duzo tu zawarłem w tym poście o jaką konsole mi dokładnie chodzi ale wii na 100% juz odpada :) a co do reszty to z chęcią posłucham propozycji .wielu blacharzy myśli że to nic trudnego kupić konsole i heja gramy ale do tego trzeba mieć też jakiś porządny telewizor albo cuś i w ogóle jest dużo różnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:44, Gizdek napisał:

macie jakąś radę dla blacharza który chce kupić sobie jakąś konsole , co się teraz najbardziej
opłaca (gram we wszystko nie licząc jakiś dziwnych stworków anime itp ) . kasy nie mam
za dużo więc taki sprzęt normal żaden light :)
nie za duzo tu zawarłem w tym poście o jaką konsole mi dokładnie chodzi ale wii na 100%
juz odpada :) a co do reszty to z chęcią posłucham propozycji .wielu blacharzy myśli
że to nic trudnego kupić konsole i heja gramy ale do tego trzeba mieć też jakiś porządny
telewizor albo cuś i w ogóle jest dużo różnic :)


Widać, że jesteś nastawiony na Xboxa 360 ("kasy nie mam za dużo więc taki sprzęt normal", "gram we wszystko nie licząc jakiś dziwnych stworków anime itp"). Kupujesz do tego gry, jakiś monitor/telewizor HD z wejściem HDMI/Component, odpowiednie kable i tyle. Żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę cienko z funduszami, to najlepszym wyjściem byłby X360 w wersji Arcade. Tylko, że tam ani dysku twardego, ani nextgenowego napędu (chociaż w tym wypadku w ogóle nie ma o czym mówić w przypadku X''a), więc prędzej czy później da to o sobie znać. Zawsze można wybrać model Premium albo Elite. No i jeśliś fanem grania online, to przygotuj się na abonament.
PS3 z kolei to droższy wydatek, ale w najtańszej wersji jest już dysk twardy, napęd Blu-ray i darmowy net (do którego w dodatku możemy się podłączyć bezprzewodowo, bez konieczności kolejnych wydatków). Ale jako, że większość multiplatformowych gier jest w pierwszej kolejności robionych na X''a, tak ich konwersje na PS3 często ustępują pod względem jakości swojemu pierwowzorowi. To tak z grubsza. Ja wybrałem PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 13:51, MasterOfBlaster napisał:

Witam ma do was male pytanko a mianowicie czy da sie podlaczyc zwykly joypad (komputerowy)
do X360 ??
Aha i jeszcze czy te joye od 360 sa awaryjne ?? Czesto sie psuja ?? Pytam sie poniewaz
jestem teraz za granica i tu sprzet do konsol jest troche tanszy a wiadomo gdy bedzie
cos nie tak to pozniej jest ciezko z gwarancja.

1. nie
2. Pady od X360 nie są awaryjne (wiadomo że wyjątki się znajdą). Prędzej się zużyją od zwykłego użytkowania, ale wskaż mi rzecz, która po pewnym czasie działa jak w momencie zakupu.
A nawet jeżeli pad nie spełnia pokładanych w nim nadzieje, wystarczy jeden telefon do infolinii Microsoft Poland i już leci do Ciebie Pocztą Polską przesyłka z pachnącym nowością joyem. W ten sposób można reklamować wszystko co jest związane z X360 i zostało zakupione w ramach Unii Europejskiej, więc bez obaw można się zaopatrywać poza granicami Kraju. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam spory problem z X360 i podłączeniem sie do Live. Mianowicie za każdym razem wyskakuje mi błąd DNSów(łącze sie przez PC i kartę sieciowa w niego wbudowana.) nie wiem co robić, próbowałem już rożne konfiguracje ale zawsze to samo. I jeszcze jedno jak wyłączyć Private settings(nie pokazuje mi w tagu gier i osiągnięć). Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 09:34, AdiN2 napisał:

Tylko że jest to stara wersja ,bez HDMI.


Ceny ze sklepów (ultima lub gram.pl - gdzie taniej):
Arcade + Dysk 20GB + kabel HD AV component = 777 + 389 + 115 = 1281 PLN
Premium bez HDMI = 799 PLN
Czy to złącze HDMI jest naprawdę warte aż 500 złotych ?!
Przy zakupach na allegro można zjechać nieco z ceną: z 50 zł na konsoli, 100 zł na dysku i 50 zł na kablu. Nadal jednak pozostaje 300 PLN różnicy. Gdybym nie miał X360 i teraz miałbym kupować, bez wahania brałbym Premium po obniżonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 09:49, Klimos napisał:

/.../


Premium z HDMI kosztuje 999pln więc różnica cenowa między wersją starszą wersją a nowszą wynosi ok.200pln .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:02, AdiN2 napisał:

> /.../

Premium z HDMI kosztuje 999pln więc różnica cenowa między wersją starszą wersją a nowszą
wynosi ok.200pln .


no to nawet 200 zł to już dużo - jedna gra... W sumie zależy jaki kto ma telewizor - jak ma Full HD to jednak brałbym z HDMI, a jak nie to szkoda 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja troszeczkę zmienię temat, choć nadal pozostaniemy przy konsolach. Otóż niezmiernie ucieszyła mnie informacja, że Fallout 3 w wersji spolonizowanej planowany jest również na Xboxa. Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, ze wersja konsolowa z pewnością będzie droższa, ale już postanowiłem, że taką właśnie kupię. Dlaczego? Ano z tego powodu, że mając monitor 22 cale z rozdzielczością natywną 1680x1050 mogę jedynie pomarzyć o odpaleniu F3 w takiej rozdziałce z full-detalami. Stąd - na Xboxie będę mógł się cieszyć pełnią efektów graficznych a w przypadku PC-ta musiałbym albo zmniejszyc drastycznie jakość grafiki, albo dokupić jakąś wypasioną kartę. Ponieważ jednak F3 jest dość rozbudowany fabularnie i tekstowo, wolę polską wersję. A gdy takową mam do wyboru i na konsolę i na PieCa, w tym konkretnym przypadku Xbox wygrywa.
A Wy? Jak podchodzicie do tego typu spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:35, PSAT Darth Stan napisał:

Witam. Mam spory problem z X360 i podłączeniem sie do Live. Mianowicie za każdym razem
wyskakuje mi błąd DNSów(łącze sie przez PC i kartę sieciowa w niego wbudowana.) nie wiem
co robić, próbowałem już rożne konfiguracje ale zawsze to samo. I jeszcze jedno jak wyłączyć
Private settings(nie pokazuje mi w tagu gier i osiągnięć). Z góry dziękuje za pomoc.

1.Spróbuj prześledzić swoje połączenie wg. tego co tu piszą:
http://support.microsoft.com/kb/908884/pl
Kiedyś miałem podobny problem i rozwiązanie leżało z przedyskutowaniem z administratorem sieci (kompetentnym), który to następnie podjął odpowiednie kroki i za którymś razem po prostu ruszyło.
2. zaloguj się na swój profil Xbox Live na stronie www.xbox.com i korzystając z angielskiej wersji serwisu będziesz mieć możliwość zmiany Private Settings z domowego PC. Jeżeli automatycznie przekieruje Cię na wersję polską, w górnym lewym rogu masz strony masz możliwość przełączenia choćby na UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że w takiej sytuacji biorę wersję na Xboxa. Mój PC lata świetności ma za sobą, a na Xboxie pogram na full detalach, przy co najmniej 30 fps''ach i to po polsku. Nareszcie zaczyna coś się pod tym względem dziać na naszym rynku. To samo z Assassin''s Creed. W przyszłości planowane są polskie wersje Gears of War 2, Fable 2, a na bieżąco coś pewnie jeszcze dojdzie. Nawet na PS3 zaczęto polonizować tytuły. Assassin''s Creed, Fallout 3 czy Killzone 2 to jedne z przykładów. Jeszcze tylko zostało Wii :) Szkoda, że Nintendo ma w dupie Polskę, a Lucas Toys niespecjalnie stara się o jakąś promocję tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak mam okazję wybrać między wersją gry na PC a na PS3 to w przypadku strzelanek wybieram PC. Co do Fallouta, to wybiorę wersję na PC, ale na PS# także ma ukazać się w polskiej wersji. Natomiast wszelkie bijatyki, samochodówki i platformówki wolę zdecydowanie na konsolach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się