Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 19:38, Meykan napisał:

http://www.giery.eu/news/zabezpieczenia-playstation-3-z%C5%82amane-dzia%C5%82aj%C4%8
5-gry-z-backup%C3%B3w-10893

Oby to był Fake. Jeśli to prawda to Sony będzie miał poważny problem.

Fake. Ale mi się wydaje że już w połowie 2009 roku PS3 będzie złamane. Nagrywary Blu-ray tanieją, płyty też, internet jest coraz szybszy. Wydaje mi się że rozpocznie się szaleństwo gdy PS3 będzie złamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:45, Łeber napisał:

Też tak obstawiam, kiedyś musi to nastąpić, a możliwe, że wtedy sprzedaż konsoli skoczy
w górę.

Sprzedaż konsol pójdzie w górę a sprzedaż gier pójdzie w dół :) Ja np. wątpie w to że PS2 miało by takie wysokie wyniki sprzedaży gdyby nie przeróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo uważam. Szybko spiracili PS2 w sumie i wyszło to konsoli na dobre, oczywiście nie zachęcam nikogo do kradzieży, bo to samo zło i nie powinno się piracić konsol. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik.Kupiłem drugiego bezprzewodowego pada do xboxa i gdy wkładam baterie do xbox guide mrega dookoła a np taka fifa nie widzi mi tego kontrolera.Co jest grane czyżbym kupił feralnego pada?/

I drugie dość głupie pytanie.Jak zmienić warunki pogodowe we fifa 08:))?

z góry thx za info.

EDIT
Ok już wiem.Sorki za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:56, Tomek1120 napisał:

> Też tak obstawiam, kiedyś musi to nastąpić, a możliwe, że wtedy sprzedaż konsoli
skoczy
> w górę.
Sprzedaż konsol pójdzie w górę a sprzedaż gier pójdzie w dół :) Ja np. wątpie w to że
PS2 miało by takie wysokie wyniki sprzedaży gdyby nie przeróbki.

Druga sprawa ile microsoft sprzedał konsol a ile jest użytkowników grających w xbox live!!(kiedyś czytałem taki jeden raport normalnie boki zrywać XD!!)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:40, Numenpl napisał:

Druga sprawa ile microsoft sprzedał konsol a ile jest użytkowników grających w xbox live!!(kiedyś
czytałem taki jeden raport normalnie boki zrywać XD!!)!!


Nie wszyscy posiadają internet i pieniądze na granie w xbox live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:40, Numenpl napisał:

Druga sprawa ile microsoft sprzedał konsol a ile jest użytkowników grających w xbox live!!(kiedyś
czytałem taki jeden raport normalnie boki zrywać XD!!)!!


Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Kiedyś czytałem informację od Microsoftu głoszącą, że z Live! aktywnie korzysta 8 milionów użytkowników. Teraz pewnie jest ich jeszcze więcej. Więc czemu ''zrywasz sobie boki''? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:25, Dincooo napisał:

> Druga sprawa ile microsoft sprzedał konsol a ile jest użytkowników grających w xbox
live!!(kiedyś
> czytałem taki jeden raport normalnie boki zrywać XD!!)!!

Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi. Kiedyś czytałem informację od Microsoftu głoszącą,
że z Live! aktywnie korzysta 8 milionów użytkowników. Teraz pewnie jest ich jeszcze więcej.
Więc czemu ''zrywasz sobie boki''? ;>

To chyba nie tak dużo?
W WoW`a gra 11 milinów a to jedna gra.
A Live dotyczy każdej gry z X`a na multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 14:41, krak2610 napisał:

To chyba nie tak dużo?
W WoW`a gra 11 milinów a to jedna gra.
A Live dotyczy każdej gry z X`a na multi...


Popatrz na to z tej strony: Xboxów 360 jest ok. 23mln na świecie. A XBL ma ponad 12mln użytkowników! I co najważniejsze, liczą się konsole, a nie gamertagi których jest pewnie dużo więcej!

Więc mamy proporcje 2:1.

PC-tów na świecie jest pewnie kilkaset milionów (o ile nie miliard), a w WoW''a gra 11mln... Proporcja żadna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo ! Xbox Live to przede wszystkim również konta Silver ,oraz pierwszy Xbox .hello ,on też dysponował Live ,lecz w nieco mniej zaawansowanej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:35, rob300i napisał:


> To chyba nie tak dużo?
> W WoW`a gra 11 milinów a to jedna gra.
> A Live dotyczy każdej gry z X`a na multi...

Popatrz na to z tej strony: Xboxów 360 jest ok. 23mln na świecie. A XBL ma ponad 12mln
użytkowników! I co najważniejsze, liczą się konsole, a nie gamertagi których jest pewnie
dużo więcej!

Więc mamy proporcje 2:1.

PC-tów na świecie jest pewnie kilkaset milionów (o ile nie miliard), a w WoW''a gra 11mln...
Proporcja żadna :-).

Raz, że jak sie ma Xboxa 360 to sie go kupiło żeby grać, przy PC nie zawsze tak jest.
Dwa, jakby policzyc ilość osób grających w jakie kolwiek gry multiplayer na PC to napewno by ich było więcej niz tych korzystających z Live na Xboxie.
Ale dobra koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 15:39, jackass napisał:

Halo ! Xbox Live to przede wszystkim również konta Silver ,oraz pierwszy Xbox .hello
,on też dysponował Live ,lecz w nieco mniej zaawansowanej postaci


A wiesz o tym że XBL na pierwszym Xboxie przestał istnieć? Ten z X360 jest nowy. Trzeba było przenieść gamertaga z Xbox''a na X360, ale ci którzy tego nie zrobili, nie są liczeni w statystykach, bo ich poprostu nie ma na nowym Live.

krzak2610 --> Tyle że na PC, za "jakiekolwiek gry multiplayer" nie trzeba płacić abonamentu. I zgadzam się że jest więcej graczy multi na PC niż na X360, ale dlatego bo PC ma ogrooooomną bazę docelową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:25, krak2610 napisał:

Raz, że jak sie ma Xboxa 360 to sie go kupiło żeby grać, przy PC nie zawsze tak jest.
Dwa, jakby policzyc ilość osób grających w jakie kolwiek gry multiplayer na PC to napewno
by ich było więcej niz tych korzystających z Live na Xboxie.
Ale dobra koniec tematu.


Dziwne, nawet bardzo dziwne rozumowanie. Po pierwsze - nie każdy gra przez internet. Po drugie - graczy multiplayerowych na komputerze jest pewnie więcej niż samych sprzedanych Xboksów 360. Więc co to za porówanie? W ogóle do czego dążysz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:12, Dincooo napisał:

W ogóle do czego dążysz..?

Pewnie jak zwykle zaraz dołączy się więcej Sony-boyów i wyjdzie z tego propaganda .Zawsze te rozmowy kończą się tym samym -że Xbox i wszystko co z nim związane ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 17:12, Dincooo napisał:

> Raz, że jak sie ma Xboxa 360 to sie go kupiło żeby grać, przy PC nie zawsze tak
jest.
> Dwa, jakby policzyc ilość osób grających w jakie kolwiek gry multiplayer na PC to
napewno
> by ich było więcej niz tych korzystających z Live na Xboxie.
> Ale dobra koniec tematu.

Dziwne, nawet bardzo dziwne rozumowanie. Po pierwsze - nie każdy gra przez internet.
Po drugie - graczy multiplayerowych na komputerze jest pewnie więcej niż samych sprzedanych
Xboksów 360. Więc co to za porówanie? W ogóle do czego dążysz..?


Do niczego nie dąże, prowadze dyskusje.
Ale widze że sie posiadzacze X juz obrazili, że źle wyrażam się o ich konsoli...
Niah. Także prosoze Was nie odpisujcie mi już nic więcej na ten temat. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 19:42, krak2610 napisał:

Do niczego nie dąże, prowadze dyskusje.
Ale widze że sie posiadzacze X juz obrazili, że źle wyrażam się o ich konsoli...
Niah. Także prosoze Was nie odpisujcie mi już nic więcej na ten temat. Dziękuje.


Khe, khe... Posiadacze Xboksa powiadasz? To dla Twojej informacji nie posiadam Xboksa 360. Chciałem go kupić jednak hałas z niego wydzielany po prostu jest nieakceptowalny.
Więc nie bierz mnie za jakiegoś fanboja, bo do niego mi daleko - tak do obozu Sony jak i MS.
Po prostu napisałeś coś bardzo dziwnego - bo dziwisz się, że nie każdy posiadacz X360 jest podłączony do usługi Live! - a przecież nie tylko multiplayerem człowiek żyje (dla wielu jest on całkowicie zbędny), więc odpowiedziałem Tobie. I naprawdę nie wiem gdzie widzisz tam moje obrażenie.
BTW przykro mi, że ponownie odpowiedziałem na Twojego posta, ale znowu napisałeś bzdurę.

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:46, Dincooo napisał:

Khe, khe... Posiadacze Xboksa powiadasz? To dla Twojej informacji nie posiadam Xboksa
360. Chciałem go kupić jednak hałas z niego wydzielany po prostu jest nieakceptowalny.


To chyba nie słyszałeś pracy konsoli z maja 2008 r. Nawet gdy płyta jest w napędzie hałas jest mniejszy od mojego PC (a mam kartę graficzną z radiatorem)

Dnia 22.08.2008 o 20:46, Dincooo napisał:

Po prostu napisałeś coś bardzo dziwnego - bo dziwisz się, że nie każdy posiadacz X360
jest podłączony do usługi Live! - a przecież nie tylko multiplayerem człowiek żyje (dla
wielu jest on całkowicie zbędny), więc odpowiedziałem Tobie.


Też kiedyś myślałem, że multiplayer jest zbędny. Teraz wiem jaka to frajda grać przez sieć na xboxie. Jeśli nie grałeś- polecam. Chociaż sprawdz jakie to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się