Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 21:16, Chaotizz napisał:

> Gratulacje!
Gratulacje z powodu zamulenia, niewiedzy czy zdecydowania się na kupno PS3 (takowej jeszcze
nie posiadam, żeby nie było niejasności).

BTW. Jakie gry na początek polecacie? Pogłoska jakoby wersja Slim miała zawitać jeszcze
w tym roku jest prawdziwa i realna...? To tyle pytań. ;P

Plooootki oj ploootki.
Cóż hmm nie wiem kiedy kupisz konsole, ale napewno Killzone 2 to must-have, oprócz tego Uncharted:DF,
LBP, zresztą co ja będe wymieniać, poczytasz, popatrzysz i sam będziesz wiedzieć co kupić na start . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu dobrego zakupu.

A gry, to na razie nie wątpliwie Resistance 2 można kupić, ewentualnością LBP i najnowszy Motorstorm. A z tych starszych to U:DF, nowego Prince of Persia polecam, MGS4 obowiązkowo. Jeszcze Wipeout HD i może Dead Space. A z tych co się dopiero ukażą, to Killzone2, Uncharted 2 i Final Fantasty Versus i XIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 21:16, Chaotizz napisał:

> Gratulacje!
Gratulacje z powodu zamulenia, niewiedzy czy zdecydowania się na kupno PS3 (takowej jeszcze
nie posiadam, żeby nie było niejasności).

BTW. Jakie gry na początek polecacie? Pogłoska jakoby wersja Slim miała zawitać jeszcze
w tym roku jest prawdziwa i realna...? To tyle pytań. ;P


Ja na początek może polecam GTA4 , Uncharted''a , LittleBigPlanet , Motorstorm (Ten nowszy) , MGS4 i jak lubisz multiplayer to Resistance 2 czy Battlefield : Bad Company.
A co do wersji slim to nie wiadomo ,bo może ukazać się w tym roku ,a może w następnym ,więc lepiej jest kupić teraz konsole niż czekać na tą slimke. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 14:02, michu96 napisał:

> > Gratulacje!
> Gratulacje z powodu zamulenia, niewiedzy czy zdecydowania się na kupno PS3 (takowej
jeszcze
> nie posiadam, żeby nie było niejasności).
>
> BTW. Jakie gry na początek polecacie? Pogłoska jakoby wersja Slim miała zawitać
jeszcze
> w tym roku jest prawdziwa i realna...? To tyle pytań. ;P

Ja na początek może polecam GTA4 , Uncharted''a , LittleBigPlanet , Motorstorm (Ten nowszy)
, MGS4 i jak lubisz multiplayer to Resistance 2 czy Battlefield : Bad Company.
A co do wersji slim to nie wiadomo ,bo może ukazać się w tym roku ,a może w następnym
,więc lepiej jest kupić teraz konsole niż czekać na tą slimke. :>

Nie wiadomo, czy w ogóle się ukażę :) Co do tytułów to zgadzam się,a do sieci wybrał bym Bad Company :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:35, Damael napisał:

siema ;) słuchajcie mam problem ;/ jakiego shootera byście najbardziej polecali? ( na
PS3)

Resistance 2, BF: Bad Company ew. poczekaj na Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:46, Firaxo napisał:

> siema ;) słuchajcie mam problem ;/ jakiego shootera byście najbardziej polecali?
( na
> PS3)
Resistance 2, BF: Bad Company ew. poczekaj na Killzone 2.


myślałem nad zakupem Bad Company i chyba go kupie zwłaszcza tera bo duzo przecen jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem co do gry na Xboxa360 Lego Indiana Jones. Wszystko było ok jak ukończyłem grę jako "Story" ale gdy gram teraz "Free play" i gdy chce włączyć jakaś misje to czasami mi się lekko wygasi obraz chwile leci muzyczka i koniec. Zacina się i stoi w miejscu. W takim momencie pomaga tylko wyłączenie konsoli i włączenie jej ponowie. Nie jest to wina jak długo gram na konsoli czy tez płytki bo jest czyściutka. Zdarza się to co jakiś czas ale jest denerwujące. Np Gears of War 2 działa bez problemu nawet jak gram do 5 godzin. Konsola ma tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:49, Damael napisał:

myślałem nad zakupem Bad Company i chyba go kupie zwłaszcza tera bo duzo przecen jest

IMO najlepsza sieciówka, świetny system rang i nagród + pojazdy. Na allegro da się wyciągnąć na PS3 w granicach 100 zł, więc bierz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:57, Firaxo napisał:

> myślałem nad zakupem Bad Company i chyba go kupie zwłaszcza tera bo duzo przecen
jest
IMO najlepsza sieciówka, świetny system rang i nagród + pojazdy. Na allegro da się wyciągnąć
na PS3 w granicach 100 zł, więc bierz w ciemno.


powiadasz? popatrze na aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:58, Damael napisał:

> > myślałem nad zakupem Bad Company i chyba go kupie zwłaszcza tera bo duzo przecen

> jest
> IMO najlepsza sieciówka, świetny system rang i nagród + pojazdy. Na allegro da się
wyciągnąć
> na PS3 w granicach 100 zł, więc bierz w ciemno.
>

powiadasz? popatrze na aukcje

Kupuj gierkę na pewno Cię wciągnie na długo! Potem wychodzi Killzone 2, którego każdy posiadacz PS3 musi mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 22:58, Damael napisał:

> > myślałem nad zakupem Bad Company i chyba go kupie zwłaszcza tera bo duzo przecen

> jest
> IMO najlepsza sieciówka, świetny system rang i nagród + pojazdy. Na allegro da się
wyciągnąć
> na PS3 w granicach 100 zł, więc bierz w ciemno.
>

powiadasz? popatrze na aukcje


Kupuj, ja kupiłem w lipcu, a może nawet w czerwcu i gram do dziś.
IMO świetna gierka, szczególnie multi!
Killzone 2 oczywiście też warto zakupić, ale BF: Bad Company będzie dobrym treningiem przed KZ2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:28, xXx-man napisał:

> > > myślałem nad zakupem Bad Company i chyba go kupie zwłaszcza tera bo duzo
przecen
>
> > jest
> > IMO najlepsza sieciówka, świetny system rang i nagród + pojazdy. Na allegro
da się
> wyciągnąć
> > na PS3 w granicach 100 zł, więc bierz w ciemno.
> >
>
> powiadasz? popatrze na aukcje
>

Kupuj, ja kupiłem w lipcu, a może nawet w czerwcu i gram do dziś.
IMO świetna gierka, szczególnie multi!
Killzone 2 oczywiście też warto zakupić, ale BF: Bad Company będzie dobrym treningiem
przed KZ2 :)

Co prawda to prawda :) No, chyba, że masz ograniczoną gotówkę i nie będziesz mógł zakupić kilku gier w najbliższym czasie to radzę poczekać do Killzone 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 18:28, xXx-man napisał:

Kupuj, ja kupiłem w lipcu, a może nawet w czerwcu i gram do dziś.
IMO świetna gierka, szczególnie multi!
Killzone 2 oczywiście też warto zakupić, ale BF: Bad Company będzie dobrym treningiem
przed KZ2 :)

a jaką masz rangę w multi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:03, MasterOfBlaster napisał:

Czy jak pobiore Flashback Maps (GoW2) na koncie np. X to czy będzie on działał
również na koncie Y ?

P.S. Wreszcie udało się obejść blokade regionalną ;) (nie ma to jak VPN)

Ok sprawdziłem i wszystko śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 11:08, JaN-J napisał:


> Kupuj, ja kupiłem w lipcu, a może nawet w czerwcu i gram do dziś.
> IMO świetna gierka, szczególnie multi!
> Killzone 2 oczywiście też warto zakupić, ale BF: Bad Company będzie dobrym treningiem

> przed KZ2 :)
a jaką masz rangę w multi? :D


25 of kors :P

A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:03, MasterOfBlaster napisał:

P.S. Wreszcie udało się obejść blokade regionalną ;) (nie ma to jak VPN)

A jakiego darmowego serwisu używałeś ,bo najpopularniejszy relakks zaczął być płatny :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:23, jackass napisał:

A jakiego darmowego serwisu używałeś ,bo najpopularniejszy relakks zaczął być płatny
:( ?


Ja korzystałem z www.vpnmart.com (działa tylko na koncie założonym na USA, na UK nie śmiga sprawdzałem). Aby dostać wszystkie potrzebne dane musisz wysłać e-mail o treści Free VPN!!! na ten adres test@vpnmart.com a następnie ze strony którą wcześniej podałem pobrać ich program. A gdy dostaniesz już odpowiedź to wystarczy wklepać dane które dostałeś (hasło i login) i zssać mapki, dema itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się