Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 07:00, LittleBigLegend napisał:

Projekt Natal zastosowany w grze BParadise...
http://www.youtube.com/watch?v=i-443dE5-gk
Wygląda to niedokładnie (facet nie może sobie poradzić)

Kiedy po raz pierwszy grałem na Wii w jakiegoś golfa czy tenisa to szło mi wcale nie lepiej niż tym panom. Oni najwyraźniej też nie są przyzwyczajeni do machania pustymi rękami przed telewizorem zamiast sterowania wygodnym padem. Zakładając oczywiście, że ci panowie grają regularnie w jakieś gry w co raczej wątpię, no ale...
Z drugiej jednak strony ja nadal nie uwierzę w Natala póki samemu nie wypróbuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:39, maniekk napisał:

Witam.
Nie wiecie może kiedy wyjdzie Prototype lub czy ewentualnie pojawi się demo na xbox live?
Pozdrawiam.


Dat premier jest pełno, w stanach była (podobno) 5.06, na gramie mamy 30.06, na Ultimie 12.06, przy czym ten ostatni sklep powinien mieć dostawę już dzisiaj (gadałem z nimi przez telefon), więc ktoś kto ma preorder (ja na przykład :P) i wziął kuriera może dostać grę już jutro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 11:39, maniekk napisał:

Witam.
Nie wiecie może kiedy wyjdzie Prototype lub czy ewentualnie pojawi się demo na xbox live?
Pozdrawiam.

12.o6 sklep game over gre zamówiłem powinienem ją dostać niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 07:00, LittleBigLegend napisał:

P


Może i sterować kierownicą będzie się dało łatwo, ale niestety wątpię żeby Natal był bardzo przydatny przy wciskaniu gazu. Chyba aż tak dobra ta kamerka nie jest..? A jeśli nawet to pewnie byłaby straszliwie droga.
No, ale jak to dokładnie będzie zobaczymy za rok czy może dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, nie, nie stac mnie na zakup drugiego monitora, przynajmniej na razie. Ile razy mam pisac, że mam tego Samsunga od 1,5 roku i na razie nie mam kasy na nowy. Więc ktoś znający się, a nie wymądrzający się, odpowie na postawione przeze mnie pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już druga osoba.. kurcze - rozumiem, że tego potrzrbujecie, ale zaraz ten temat będzie wyglądał tak, że każdy się będzie co chwilę jak wygląda grafika z danej konsoli na danym monitorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 13:11, MaccCry napisał:

Jak już przy monitorach jesteśmy... Jak bądą wyglądały gry/filmy na PS3 na takim monitorze
http://www.ceneo.pl/514976?gclid=CM2mod-Z-5oCFcED3godvCyzfA ? Będzie tragedia? Na razie
nie stac mnie na TV z HD lub monitor HD. Jaka przejścówka dokładnie będzie potrzebna?

Jak? Fajnie. Odpowiedź już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od czego jest to forum? Czasami rozmowy są tu bezsensowne, totalny offtop, ale nikt się nie czepia. Jeśli jednak ktoś wylatuje z pytaniem dot. konsol, to albo wszyscy go olewają albo opieprzają, że głupio się pyta. Czyżby czas na zmianę forum?

mcQba=> Ty akurat jesteś ostatnią osobą na tym forum, od której oczekiwałbym odpowiedzi, bo nie pomagasz, a irytujesz (jak zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 13:11, MaccCry napisał:

Jak już przy monitorach jesteśmy... Jak bądą wyglądały gry/filmy na PS3 na takim monitorze
http://www.ceneo.pl/514976?gclid=CM2mod-Z-5oCFcED3godvCyzfA ? Będzie tragedia? Na razie
nie stac mnie na TV z HD lub monitor HD. Jaka przejścówka dokładnie będzie potrzebna?

Ja na twoim miejscu bym poczekał i dozbierał tą kasę na TV jakiś porządny a tą chwile pograł na swym monitorze od kompa. Ale skoro oczekujesz odpowiedzi: Ten monitor jest tani więc możesz śmiało brać i grać/oglądać. 19 jest wystarczająca ale ja bym wybrał 21. Gry beda wyglądały dobrze tak samo filmy przecież LCD są stworzone do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle sformułowałem pytanie, nie zamierzam kupowac tego Samsunga, bo mam go już od bardzo dawna (za tą kasę już monitor z HD mam, do tego większy), ale i tak dzięki za odpowiedź, jak na razie najabrdziej sensowną. Nie wiem może jaki kabel będzie potrzebny do połączenia tego Samsunga i PS3? (linki mile widziane) I da radę połączyc do tego jeszcze głośniki 5.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 16:37, MaccCry napisał:

A od czego jest to forum? Czasami rozmowy są tu bezsensowne, totalny offtop, ale nikt
się nie czepia. Jeśli jednak ktoś wylatuje z pytaniem dot. konsol, to albo wszyscy go
olewają albo opieprzają, że głupio się pyta. Czyżby czas na zmianę forum?

mcQba=> Ty akurat jesteś ostatnią osobą na tym forum, od której oczekiwałbym
odpowiedzi, bo nie pomagasz, a irytujesz (jak zawsze).

Jaki ty miły ;*

Dziecko, odpowiedziałem ci, że fajnie będą wyglądać lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 17:03, MaccCry napisał:

Chyba źle sformułowałem pytanie, nie zamierzam kupowac tego Samsunga, bo mam go już od
bardzo dawna (za tą kasę już monitor z HD mam, do tego większy), ale i tak dzięki za
odpowiedź, jak na razie najabrdziej sensowną. Nie wiem może jaki kabel będzie potrzebny
do połączenia tego Samsunga i PS3? (linki mile widziane) I da radę połączyc do tego jeszcze
głośniki 5.1?

Głośniki da rade podłączyć (5.1 też). Kable do podłączenia z PS3 będzie potrzebny - HDMI (najlepiej ze złota końcówką) http://www.allegro.pl/item655894822_kabel_hdmi_hdmi_v1_3b_1_8m_gold_ps3_full_hd.html
Lepiej jeszcze się dowiedz lepiej ja już za dobrze nie pamiętam co było trzeba dokupić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 17:03, MaccCry napisał:

Chyba źle sformułowałem pytanie, nie zamierzam kupowac tego Samsunga, bo mam go już od
bardzo dawna (za tą kasę już monitor z HD mam, do tego większy), ale i tak dzięki za
odpowiedź, jak na razie najabrdziej sensowną. Nie wiem może jaki kabel będzie potrzebny
do połączenia tego Samsunga i PS3? (linki mile widziane) I da radę połączyc do tego jeszcze
głośniki 5.1?

http://www.ps3info.pl/forum/index.php?s=45c4225fd346a4061294a04466bb66e2&showtopic=2584&pid=89318&st=0&#entry89318
Nie dało rady edita zrobić - tu masz poradnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, trochę trzeba wydac kasy żeby to podłączyc (ponad 150 zł!) i do tego jakośc będzie taka sobie (wyczytałem gdzieś, że szału nie ma). Tak myślę sprzedac mojego Samsunga kupic monitor z HDMI. Z tego co widzę, to monitory GATEWAY są tanie. Ma ktoś taki? Dobry jest?

mcQba=> Fajnie mi dużo nie mówi, to po pierwsze. Po drugie, takie ze mnie dziecko jak z Ciebie (w końcu tem sam rocznik, nie?). A po trzecie, proszę, nie odpowiadaj, bo twoja pomoc na nim mi się nie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam GATEWAY, ale słyszałem opinie i są one bardzo pozytywne, generalnie monitory tej marki są dla graczy i znajomy informatyk (tak pan profesor ma konsole :P) sam gra na bodajże 22 calowym takim monitorze i sobie zachwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....to jeszcze ostatnie ytanie dotyczące monitorów.
Co potrzebuję w końcu do podłączenia PS3 do mojego monitora? I wgl. do czego porównywalna jest jakość bo nadal nikt nie odpowiedział, skoro to prawie FULL HD (22`), to powinna być dobra. I na jakiej rozdziałce wtedy grać?

Kolejne pytanko, ale już nie o monitory? Jak jest z blokadą regionalną? Co z moniotrami kupionymi w Wlk. Brytanii? Jeśli mają gwarancję to mogę z niej skorzystać u nas w Polsce? I wgl często się PS3 psuje? na razie to chyba tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się