Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 09:28, jackass napisał:

Ponieważ nawet wysłowić się nie potrafisz

Czyżby kolega dodał wiadomość głosową, jego dykcja tutaj nie ma nic wspólnego z umiejętnością pisania. :P

Dnia 12.06.2009 o 09:28, jackass napisał:

Wolę płacić 7 zyla miesięcznie niż mieć takiego laga i faila jak na PSN ze zyebaną komunikacją
głosową ,brakiem czata i invitów do gier ,.Buahahaha.

Kto Ci stary takich pierdół naopowiadał, że mamy brak invitów, lagi? ;/

Dnia 12.06.2009 o 09:28, jackass napisał:

Na X360 nie wychodzą coraz lepsze gry ,tylko coraz gorsze .Szczególnie multilatformowce
.Ale PlayStation Live jest zajebisty .Home to dno .

Home, to nie dno, tylko aplikacja dla casuali, ja tam nie wchodzę, byłem ze dwa razy, mnie nie jara. A może wasze awataki są lepsze? ; >


Eee...od kolegi XXX_PL1 trochę młodzieńczym fanboyem zaleciało, ale co tam, grunt, że ma PS3, ni?! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Home.
Już nie patrząc na pojedynek obu konsol, na to, czy Awatarki M$ z porażeniem mózgowym są lepsze.
Chcę, by choć jeden użytkownik PS3, z ręką na sercu, przed Bogiem przysiągł, że lubi Home i korzysta z niego na bieżąco.
Jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę, że w tym temacie akurat świetnie się zrozumieliśmy.
Właśnie o to mi chodzi. Nie wiem jak będzie z awatarkami od Microsoftu, bo w przeciwieństwie do tych na PS3, póki co nie można nimi ani biegać, w sumie... nic z nimi nie można zrobić. Niby lada moment będzie jakaś aktualizacja, plepleple, ale sam wiesz, jak to jest ;-) Dlatego, na ten czas, porównywanie nie ma większego sensu, bo oba systemy awatarkowe różnią się w znaczący sposób zastosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 09:53, ww3pl napisał:

Chcę, by choć jeden użytkownik PS3, z ręką na sercu, przed Bogiem przysiągł, że lubi
Home i korzysta z niego na bieżąco.
Jeden.


Co z tego wiem to Emeraldar korzysta z Home na bieżąco , chociaż ja się przyznam z ręką na sercu ,że sam za tym nie przepadam. Nie mój gust po prostu. :P

jackass

Dnia 12.06.2009 o 09:53, ww3pl napisał:

Wolę płacić 7 zyla miesięcznie niż mieć takiego laga i faila jak na PSN ze zyebaną komunikacją głosową
, brakiem czata i invitów do gier ,.Buahahaha.


Tutaj się niestety nie zgodzę ,gdyż ani razu jeszcze nie miałem laga , mamy invity do gier i o ile się nie mylę czat też. Co prawda w komunikacji głosowej "szumi" trochę ,ale tylko osobą bez headset''a albo posiadającym słabego headset''a. :]

PS. Chyba powinniśmy zakończyć ten spór. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 09:28, jackass napisał:

Wolę płacić 7 zyla miesięcznie niż mieć takiego laga i faila jak na PSN ze zyebaną komunikacją
głosową ,brakiem czata i invitów do gier ,.Buahahaha.

Jeju czyżbyś dął się sprowokować? Nie możesz tego przeżyć i musisz zaatakować inną usługę? Żałosne...

Dnia 12.06.2009 o 09:28, jackass napisał:

Home to dno .

Może jakieś argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić monitor, zarówno do grania na konsoli jak i do kompa. Wyczaiłem ten model:
http://tnij.org/t2400hd
Ale mam noobowskie pytanko:
czy można jakoś podłączyć monitor/konsolę (naprawdę się na tym nie znam) do wzmacniacza, do którego podpięte są głośniki?? I czy trzeba uzbroić się w jakieś specjalne kable/przejściówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 10:55, LittleBigLegend napisał:



Dziwię się, że Jackassa atakuje osoba, która wydaje się być najmniej obiektywna w tym temacie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 10:58, Kapizak1 napisał:

Chcę kupić monitor, zarówno do grania na konsoli jak i do kompa. Wyczaiłem ten model:
http://tnij.org/t2400hd

Odradzam - ma rozdzielczość ekranu w proporcjach 16:10 (TV mają 16:9). Wii nie obsługuje takich proporcji - jak inne konsole - nie wiem.

Dnia 12.06.2009 o 10:58, Kapizak1 napisał:

Ale mam noobowskie pytanko:
czy można jakoś podłączyć monitor/konsolę (naprawdę się na tym nie znam) do wzmacniacza,
do którego podpięte są głośniki?? I czy trzeba uzbroić się w jakieś specjalne kable/przejściówki??

TV mają czasem wyjście audio, które do tego służy. Trzeba sprawdzić. Jeśli będziesz podpinał kablem component to nie masz problemu - po prostu nie podpinasz audio do TV a bezpośrednio do wieży. Jeśli podepniesz HDMI... no to masz problem jeśli nie ma wyjścia audio w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 16:15, Dincooo napisał:

>

Dziwię się, że Jackassa atakuje osoba, która wydaje się być najmniej obiektywna w tym
temacie :D.

On mnie zaatakował to ja teraz jego - przecież nie można być trollem? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 17:02, LittleBigLegend napisał:

On mnie zaatakował to ja teraz jego - przecież nie można być trollem? ;]

hahaha właśnie odkryłem kto jest prawdziwym trollem i całuje po dupie Zeratula w komentarzach na blogu .Ty jesteś Kaucz przebrzydły fanboyu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tak po Home jeździcie?
Czemu oceniacie aplikację która wyszła i będzie wspierana i dopracowywana. To tak jak oceniać grę przed premierą.

No sorry ale avatarki na X360 to też jakieś wielka rewolucja nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 19:12, Slappy napisał:

A co tak po Home jeździcie?
Czemu oceniacie aplikację która wyszła i będzie wspierana i dopracowywana. To tak jak
oceniać grę przed premierą.

No sorry ale avatarki na X360 to też jakieś wielka rewolucja nie jest.


O boże, chłopie, głupiś czy ze wsi? Ty ogarnij co ty żeś napisał, TO JEST PO PREMIERZE, i należy to tak oceniać, a to że to niewypał, to już wina Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 19:12, Slappy napisał:

Czemu oceniacie aplikację która wyszła i będzie wspierana i dopracowywana. To tak jak
oceniać grę przed premierą.


Eee, ale jeśli to wyszło, to tak jakby miało już swoją premierę, tak...?
Chyba że ja tu czegoś nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się