Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 20:11, Leber16 napisał:

Nie mam GATEWAY, ale słyszałem opinie (...)


Ja słyszałem również sporo dobrego o ich jakości, ale również słyszałem, że nie są oficjalnie sprzedawane w Polsce i na allegro można dostać jedynie odpadki powystawowe/naprawione z innych krajów.
Ale to mogą być tylko plotki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 21:30, Dincooo napisał:

> Nie mam GATEWAY, ale słyszałem opinie (...)

Ja słyszałem również sporo dobrego o ich jakości, ale również słyszałem, że nie są oficjalnie
sprzedawane w Polsce i na allegro można dostać jedynie odpadki powystawowe/naprawione
z innych krajów.
Ale to mogą być tylko plotki. :D


Racja. Dobrze słyszałeś, jedynie jeden sklep na allegro oferuje te monitory bez wad i nawet przed zakupem można je obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 22:20, Idz_sobie_pograc napisał:

Mój net, Neostrada 1mb, podłączona do gniazdka telefonicznego (?), będzie to to działać?

Jeśli masz modem, do którego podłącza się komputer kablem ethernet to tak - mógłby działać. Jeśłi jesteś podłączony przez USB to nie zadziała.

Zamiast niego poszukaj czegoś co ma w opisie "Aneks A" - taki router podpina się zamiast urządzenia od telekomunikacji - trzeba tylko mieć hasło i nazwę użytkownika, która jest przydzielana przy pierwszym podłączeniu lub w umowie.

Np takie coś:
http://www.allegro.pl/item633892971_pentagram_cerberus_adsl_neostrada_annex_a_6331_42.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanie klasyfikuje się pod dobry temat - jeśli nie odwołajcie pod właściwy ;) W każdym razie szukam odpowiedniego HDTV (wiadomo - w rozsądnej cenie). Myślę o 26 calach (ewentualnie w porywach 32) - pod X360. Czy FullHD ma w ogóle sens w wypadku X-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 23:56, Whiteman napisał:

Nie wiem czy pytanie klasyfikuje się pod dobry temat - jeśli nie odwołajcie pod właściwy
;) W każdym razie szukam odpowiedniego HDTV (wiadomo - w rozsądnej cenie). Myślę o 26
calach (ewentualnie w porywach 32) - pod X360. Czy FullHD ma w ogóle sens w wypadku X-a?

Ma sens. Dlaczego nie? Czasem gram na swoim LG 37'''' FHD i zajebiście jest :) Skąd takie pytanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 23:56, Whiteman napisał:

Nie wiem czy pytanie klasyfikuje się pod dobry temat - jeśli nie odwołajcie pod właściwy
;) W każdym razie szukam odpowiedniego HDTV (wiadomo - w rozsądnej cenie). Myślę o 26
calach (ewentualnie w porywach 32) - pod X360. Czy FullHD ma w ogóle sens w wypadku X-a?

FHD wykorzystuje bardzo mało gier wiec najlepiej nie przepłacać i kupić HD Redy a sens jest bo grafika w HD jest przepiękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 13:28, Whiteman napisał:

Właśnie to miałem na myśli - w wypadku X360 nieliczne gry wykorzystują w pełni tą opcję.

tu nie chodzi tylko o xa ale o kazda konsole moze za pare lat konsole beda potrafic wykorzystywać maksymalnie FHD ;)

Dnia 10.06.2009 o 13:28, Whiteman napisał:

Zawsze można zaoszczędzić na złoty Live! ;)

dobrze kombinujesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś juz gre Prototype ? Na ultimie jest juz premiera a w sklepie game over pisza mi ze bedzie w piatek i w sobote dostane gre cos tu mi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 22:58, hallas napisał:

Takie coś też styknie http://www.allegro.pl/item659177647_router_pentagram_cerberus_p_6331_4a_adsl2_anex_a.html ?

Podobny do tego, co podałeś, chyba. ;P Jestem w tych sprawach zielony, więc liczy na wyrozumiałość.

A może proponujesz coś innego w tym przedziale cenowym (120-130 max)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 19:59, Idz_sobie_pograc napisał:

A może proponujesz coś innego w tym przedziale cenowym (120-130 max)?

Może być ten, który znalazłeś. Używam Pentagrama w pracy (jakiś zbliżony model).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 20:09, hallas napisał:

> A może proponujesz coś innego w tym przedziale cenowym (120-130 max)?
Może być ten, który znalazłeś. Używam Pentagrama w pracy (jakiś zbliżony model).

I dobrze się sprawuje? Jakieś rozłączenia czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1. Co potrzebuję w końcu do podłączenia PS3 do mojego monitora http://www.ceneo.pl/2091771 ?
2. Do czego porównywalna jest jakośćł, skoro to prawie FULL HD (22`), to powinna być dobra.
3. I na jakiej rozdziałce wtedy grać?
4. Jak jest z blokadą regionalną?
5. Co z moniotrami kupionymi w Wlk. Brytanii?
6. Jeśli mają gwarancję to mogę z niej skorzystać u nas w Polsce?
7. I wgl często się PS3 psuje?

na razie to chyba tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra instrukcja http://www.ps3info.pl/forum/index.php?s=45c4225fd346a4061294a04466bb66e2&showtopic=2584&pid=89318&st=0&#entry89318

Niestetyt ten konwerter kosztuje ok. 150 zł :/ Ogólnie mnie to zniechęciło, tyle płacic za takie gówienko, jakośc ponoc i tak słaba, bo nie ma to jak HD. Jakoś się zmobilizuję i sprzedam mojego Samsunga i kupię jakiś monitor HD z HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy PStrójki: Ukończyłem dziś Call of duty WaW i po chwili (po singlu) włączyłem multi - pograłem, sprawdziłem który jest (1 mecz) i tu ZONK! Nazwa inna użytkownika. Grałem nie na tym koncie co trzeba (konto US do ściągania demek) i teraz pytanie bo zebrałem dużo trofeów i czy można jakoś je ,,przerzucić" na moje drugie konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeee, cenę jeszcze jakoś bym zniósł ale jeżeli jakość beznadziejna ;/ Ja mój monitor dostałem na święta więc raczej nie wypada sprzedawać. Żałuje że nie ma DVI. No nic poczytam jeszcze a nóż na 22` lepsza jakość niż na 20` ;p Ale powiadasz że słaba jakość. Co masz na myśli? Że nie prawdziwe HD? Mógłby ktoś porównać jakość wyświetlanego obrazu, do jakiejś PC`towej produkcji na full detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nie widziałem tak naprawdę PS3 na takim monitorze w akcji. Jedynie czytałem opinie, większośc mówi, że obraz jest be. Ja tam wolę nie ryzykowac, wydam 150 zł na kabelek, a tu kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"HI Vga-Box to shit w porównaniu do HDTV2VGA obraz na nim jest rozmyty i nie ostry wykonanie równierz pozostawia wiele do życzynia.

Z HDTV2VGA korzystam od ponad podpiętego go mam do HPw2007v i efekt jest bardzo dobry,obraz ostry jak żyletka,sprzęt banalny w montażu,
solidnie wykonany a co do samej firmy przesyłka wysłana jest błyskawicznie 2 dni i konwerter miałem w domu dodatkowo ów urządzenie posiada 12 miesięczną gwarancję co również jest wg mnie ogromnym plusem.POlecam a do tego wspieramy polską firmę"

hmm...na kilku forah wyczytałem że ta zła jakość występuje przy braku panoramy, ja ową mam. Cały czas się zastanawiam. Tak naprawdę super hiper jakośći nie czekuje. Wystarczy mi np. taka jak w Call of Juarez 1 na PC na full detalach ;] Dlaczego takie porównanie? Bo Bardzo bym chciał zagrać w drugą część a mój komp jej nie ruszy. Dlatego myślę że mógłbym zaryzykować. Mój piecyk od roku nie udźwignie najnowszych produkcji, będę mógł nadrobić wszystkie zaległości, a jednocześnie pograć w nowe produkcje na PS3. Zwłaszcza że gry wcale nie takie drogie np. na Ceneo. Poczekam jeszcze moż na jakieś opinie.

A właśnie, mółbyś mi wytłumaczyć jedną rzecz bo nie zrozumiałem. Czym się różni HD Fury od HDTVtoVGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się