Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2009 o 14:10, mcQba napisał:

ja nie miałem tyle szczęścia z konsolami Sony. Miałem 3, czy tam 4 PS2
i wszystkie padły, we wszystkich oczywiście padł laser. No, ale PSP się trzymało :D

Mi psx chodził dobre kilka lat, ps2 podobnie, a ps3 mam dopiero kilka dni, więc nie wiem jak to będzie (ale mam nadzieję, że jak najlepiej). Wszystkie konsole chodzą do dziś (jedna sprzedana koledze, ale z tego co wiem nadal działa). Jak widać miałeś pecha. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, miał albo strasznego pecha, albo chce udowodnić, że konsole od Sony są błee i tak w rzeczywistości nie miał żadnej z nich, obstawiam na to drugie, ale nie mi oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 16:18, Leber16 napisał:

Tak, miał albo strasznego pecha, albo chce udowodnić, że konsole od Sony są błee i tak
w rzeczywistości nie miał żadnej z nich, obstawiam na to drugie, ale nie mi oceniać.


No i po co komu 4 peesdwójki? :)
Przecież jest gwarancja, a z powodu lasera całe konsole nie są wymieniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 14:10, mcQba napisał:

> >W PS się dupczą zawsze napędy,
> Pierwsze słyszę, być może jestem źle doinformowany...
No, ale dobrze słyszysz (czytasz :P) :) Bo były takie przypadki. Po prostu informuję
o tym, nie wszczynam żadnej bójki fanbojów itp ;c

@Leber16
: ja nie miałem tyle szczęścia z konsolami Sony. Miałem 3, czy tam 4 PS2
i wszystkie padły, we wszystkich oczywiście padł laser. No, ale PSP się trzymało :D


Ja mam w domu PSX które ma już 11lat i nie przeszło żadnej naprawy wszystko ładnie chodzi i jestem jego 3 posiadaczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:09, Idz_sobie_pograc napisał:

Czy jeśli zdobędę trofea bez kontra w PSN, to gdy już założę owe konto, będą one na nim
zapisanie? (pytanie dotyczące PS3, mam nadzieję, że w miarę jasne ;P).

Tak, będą dostępne ;) Wystarczy potem, że zschynchronizujesz je z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rzucał nimi o ścianę, mi osobiście moja PSX chodzi do dziś a kupiłem ją 9 lat temu, PS2 nie mam ale podobno problemy u niektórych z laserami były ale bez przesady, a co do PS3 - usterki są bardzo rzadkie.
Chaotizz: Bedzie wszystko uaktualnione automatycznie, też tak miałem, grałem bez konta, włączyłem bo dołączeniu neta i automatycznie karta trophy jest zrobiona z trofeami z gier w które grałeś ;]
EDIT: Rafix był szybsza lamką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 17:18, LittleBigLegend napisał:

Pewnie rzucał nimi o ścianę, mi osobiście moja PSX chodzi do dziś a kupiłem ją 9 lat
temu, PS2 nie mam ale podobno problemy u niektórych z laserami były ale bez przesady,
a co do PS3 - usterki są bardzo rzadkie.
Chaotizz: Bedzie wszystko uaktualnione automatycznie, też tak miałem, grałem bez
konta, włączyłem bo dołączeniu neta i automatycznie karta trophy jest zrobiona z trofeami
z gier w które grałeś ;]
EDIT: Rafix był szybsza lamką ;p

No 4 minuty wcześniej napisałem posta xD Coś dużo Ci to pisanie zajęło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 16:18, Leber16 napisał:

Tak, miał albo strasznego pecha, albo chce udowodnić, że konsole od Sony są błee i tak
w rzeczywistości nie miał żadnej z nich, obstawiam na to drugie, ale nie mi oceniać.

No, wcale nie miałem. Nie grałem w GT3 i 4, w God of War 1 i 2, Black, Tekken i inne. Tak zwany pech. Trudno ci to zrozumieć? Pech. Życie. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 18:45, mcQba napisał:

> Tak, miał albo strasznego pecha, albo chce udowodnić, że konsole od Sony są błee
i tak
> w rzeczywistości nie miał żadnej z nich, obstawiam na to drugie, ale nie mi oceniać.

>
No, wcale nie miałem. Nie grałem w GT3 i 4, w God of War 1 i 2, Black, Tekken i inne.
Tak zwany pech. Trudno ci to zrozumieć? Pech. Życie. Eot.

Ja też nie grałem w GT3 i 4, w God of War 1 i 2, Black, Tekken i inne. To jednak pech...
Rafix - tia bo miałem przerwę na obiad ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, mógłbyś podać link gdzie można to HDTVtoVGA zakupić za 150 zł? Bo ja widzę wszystko za 200zł ;]

A właśnie, co myślisz o tym co Ci pokazałem? Będzie gorsza jakość niż przez HDTVtoVGA?

http://allegro.pl/item649215769_adapter_dvi_i...a_65061.html

DVI->DVI/VGA w naszym przypadku DVI-->VGA i standardowo kabel HDMI-->DVI

Cena zestawu powinna się zmieścić w 100zł. Tylko jak z jakością ;]


albo nawet to!

http://allegro.pl/item652850785_adaptery_dvi_...ga_nowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już tej aukcji z HDTV2VGA co widziałem za 150 zł. Męcz kogoś innego, bo ja się zbytnio na tym nie znam, sam szukałem podobnej odpowiedzi, wiec doszedłem do wniosku, że w moim wypadku najlepszym wyjściem będzie zakup nowego monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 19:23, LittleBigLegend napisał:

> > Tak, miał albo strasznego pecha, albo chce udowodnić, że konsole od Sony są
błee
> i tak
> > w rzeczywistości nie miał żadnej z nich, obstawiam na to drugie, ale nie mi
oceniać.
>
> >
> No, wcale nie miałem. Nie grałem w GT3 i 4, w God of War 1 i 2, Black, Tekken i
inne.
> Tak zwany pech. Trudno ci to zrozumieć? Pech. Życie. Eot.
Ja też nie grałem w GT3 i 4, w God of War 1 i 2, Black, Tekken i inne. To jednak pech...

To była ironia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest problem z podłączeniem dźwięku przy monitorach. Mam moniotor z wejściem D-SUB, PS3, przejściówkę HDTVtoVGA, kabel HDMI i głośniki 5.1 Logitecha G-51.Mógłby mi ktoś teraz powiedzieć jak podłączyć dźwięk? A właśnie, obok jest komputer. Mógłbym jakoś dzielić głośniki między piecykiem a PS3?

MaccCry
A wgl. dlaczego zmieniłeś zdanie z Xboxa na PS3 jeśli można wiedzieć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też grałem i co z tego? Tylko ja widzę taki problem, że nawet jeśli ktoś ma pecha, to cegłówka w drewnianym kościele mu na głowę spadnie, ale popsuć 4 konsole i jeszcze od Sony, Xbox, to może jeszcze bym był skory do uwierzenia, choć, to by było mocno naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0] ja wam radze kupić ps3 sam chciałem xbox 360 kupić ale ps3 kupiłem i nie żałuje ponieważ

1] internet na xbox 360 jest płatny[płaciny za np netia telkab itp] i za xbox live a to drogo

2] na ps3 wychodzą coraz lepsze gry i aplikacje na playstation home , playstation live i inne

3]gry na ps3 są drogie ale warte tego ponieważ jest wspaniała grafika efekty dzwiękowe itp

4] płyty są na blu-rey i kiedyś mozliwe ze zastąpią DVD a ceny gier na ps3 spadają np widziałem na jednej stronie czysta płyta ok 80zł [sprawdzałem to ok 1 rok temu] a teraz jak byłem w sklepie to jedna gra kosztowała 50zł

5] jezeli się wachacie patrzcccie na punkt nr 0

6] wii polecam tym co są ruchliwi[mozna sie zmęczyć] albo zapłątać kable

7] ogólnie radze kupić ps3 a jak niema to pózniej jak wogóle nie mają i niebędą mieć to wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:

0] ja wam radze kupić ps3 sam chciałem xbox 360 kupić ale ps3 kupiłem i nie żałuje ponieważ

Ponieważ nawet wysłowić się nie potrafisz

Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:

1] internet na xbox 360 jest płatny[płaciny za np netia telkab itp] i za xbox live a
to drogo

Wolę płacić 7 zyla miesięcznie niż mieć takiego laga i faila jak na PSN ze zyebaną komunikacją głosową ,brakiem czata i invitów do gier ,.Buahahaha.

Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:

2] na ps3 wychodzą coraz lepsze gry i aplikacje na playstation home , playstation live
i inne

Na X360 nie wychodzą coraz lepsze gry ,tylko coraz gorsze .Szczególnie multilatformowce .Ale PlayStation Live jest zajebisty .Słyszałem jak mówili na osiedlu .Ale co to jest ? Home to dno .

Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:

3]gry na ps3 są drogie ale warte tego ponieważ jest wspaniała grafika efekty dzwiękowe
itp

Na Wii też jest wspaniała grafika i efekty dźwiękowe .

Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:

4] płyty są na blu-rey i kiedyś mozliwe ze zastąpią DVD a ceny gier na ps3 spadają np
widziałem na jednej stronie czysta płyta ok 80zł [sprawdzałem to ok 1 rok temu] a teraz
jak byłem w sklepie to jedna gra kosztowała 50zł

I nagrywarka kosztująca nie mniej jak tysiaka .

Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:

5] jezeli się wachacie patrzcccie na punkt nr 0

Czyli najgorszy ,najmniej mówiący ,nierzeczowy ,który nic nie sugeruje.

Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:


6] wii polecam tym co są ruchliwi[mozna sie zmęczyć] albo zapłątać kable

Ojej ,nie lubię poplątanych kabli .Nie kupię Wii.

Dnia 12.06.2009 o 09:08, XXX_PL1 napisał:


7] ogólnie radze kupić ps3 a jak niema to pózniej jak wogóle nie mają i niebędą mieć
to wii

Tutaj moja inteligencja nie potrafi odgadnąć co zawiera to zdanie i jakie wartości przesyła .Ogólnie to ja radzę kupić korepetycje z polskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się