Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2009 o 21:26, LittleBigLegend napisał:

Pytanie do posiadaczy PStrójki: Ukończyłem dziś Call of duty WaW i po chwili (po singlu)
włączyłem multi - pograłem, sprawdziłem który jest (1 mecz) i tu ZONK! Nazwa inna użytkownika.
Grałem nie na tym koncie co trzeba (konto US do ściągania demek) i teraz pytanie bo zebrałem
dużo trofeów i czy można jakoś je ,,przerzucić" na moje drugie konto?

lololololo.Oczywiście ,że nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 22:28, jackass napisał:

Fajnie, jestem za i życzę powodzenia temu projektowi. Może nie w wyścigach, ale w innych grach na pewno znajdzie lepsze zastosowanie.

Dnia 10.06.2009 o 22:28, jackass napisał:

Co na to PS3-kowe nooby z dildo w łapie ?

No i po co prowokujesz do wojny słownej fanboyów? Ogólnie jestem za Sony, wolę PS3 i w ogóle, ale jako prawdziwy gracz umiem docenic konkurencję, więc nie zamierzam się obrażac. Do tego pokazujesz, że jesteś małym, zakompleksionym fanboyem swojej konsolki M$. Nienawidzę fanboyów (obojętnie czy Sony, Nintendo lub M$). A tak na obronę tych śmiesznych "różdżek", to są one trochę bardziej precyzyjne od Netal. Osobiście widzę przyszłośc w obu projektach, jednak wcześniej pewnie zabłyśnie M$, ponieważ Sony jeszcze będzie jakiś czas doszlifowywac "różdżki". W najgorszej sytuacji chyba jest Nintedno, bo za jakiś czas Wii będzie najsłabszą konsolą pod każdym względem (innowacyjnośc się wypali, a bebechy ciut lepsze od PS2...). No chyba że zaskoczy nas Wii2, na co też czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...zerknij na to.

http://allegro.pl/item649215769_adapter_dvi_i_dvi_i_vga_65061.html

DVI->DVI/VGA w naszym przypadku DVI-->VGA i standardowo kabel HDMI-->DVI

Cena zestawu powinna się zmieścić w 100zł. Tylko jak z jakością ;]


albo nawet to!

http://allegro.pl/item652850785_adaptery_dvi_hdmi_zen_meski_oraz_dvi_vga_nowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:09, MaccCry napisał:

> Co na to PS3-kowe nooby z dildo w łapie ?
No i po co prowokujesz do wojny słownej fanboyów? Ogólnie jestem za Sony, wolę PS3 i
w ogóle, ale jako prawdziwy gracz umiem docenic konkurencję, więc nie zamierzam się obrażac.
Do tego pokazujesz, że jesteś małym, zakompleksionym fanboyem swojej konsolki M$. Nienawidzę
fanboyów (obojętnie czy Sony, Nintendo lub M$).

:( Nie jestem fanboyem .Posiadam 3 konsole Sony aktualnie w chacie ,a tylko jedną MicroSoftu .I nie jestem mały i zakompleksiony :( Lubię prowokować osoby ,odpowiadające i ulegające prowokacji ,nie potrafiące skrzętnie uzmysłowić sobie swoich słabości i determinujących swoje zapędy egoistyczne .Mam nadzieję ,że jasno się wyraziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, ale daruj sobie na przyszłośc takie prowokacje, bo zawsze znajdzie się jakiś "fanboj", który zacznie się kłucic, przezywac i obrażac. Do tego sam wychodzisz na takiego człowieka, więc naprawdę radzę odpuścic ;] Tak btw, nawet nie widziałem, że masz coś ze stajni Sony, zawsze Cię miałem "iksboksiarza" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 22:28, jackass napisał:

Dawałem na poprzednich stronach link z filmikami z tego spotkania.

Dnia 10.06.2009 o 22:28, jackass napisał:

Co na to PS3-kowe nooby z dildo w łapie ?

Heh, tym razem nie dam się sprowokować ;]
A tak ogólnie te czujniki ruchu M$ i Sony mam już w dupie. Wole rozłożyć się na kanapie z padem i luz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie mam ich w dupie, ale powiem, że mnie one nie obchodzą.

PS: Stary, jak się sprawdzają, miałeś już okazję przetestować? xD Nie, no żartuje oczywiście, wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:22, Leber16 napisał:

PS: Stary, jak się sprawdzają, miałeś już okazję przetestować? xD Nie, no żartuje oczywiście,
wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać. :P

Heh. Ja napisałem że mnie nie interesują a określenie ,,mam je w dupie" oznacza iż mnie nie obchodzą a nie że są do niczego ;]
Szczwany lis jesteś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:32, Xlol1 napisał:

Czy opłaca się kupować PS3 bez gwarancji? Czy konsole często się psują?

Konsole raczej rzadko się psują, więc gwarancja potrzebna nie jest. Zresztą naprawa też milionów nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:33, Idz_sobie_pograc napisał:

> Czy opłaca się kupować PS3 bez gwarancji? Czy konsole często się psują?
Konsole raczej rzadko się psują, więc gwarancja potrzebna nie jest. Zresztą naprawa też
milionów nie kosztuje.

Ja bym jednak radził wziąć z gwarancją ;) W PS się dupczą zawsze napędy, a nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak YLOD w PS3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W PS się dupczą zawsze napędy,
Pierwsze słyszę, być może jestem źle doinformowany...

Dnia 11.06.2009 o 12:36, mcQba napisał:

a nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak YLOD w PS3 ^^

Taa, słyszałem, naprawa sięga od 100 do 200 złotych, więc nie wiem czy to aż tak dużo (owszem, mało to też nie jest, ale wystarczy odpuścić sobie jakąś grę i naprawić PS).


A jak człowiek dobrze trafi, to może dostać sprawnego PS3 za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem je jeszcze bardziej dosłownie, ale koniec bo mały offtop się robi. :P

Xlol1- konsola nie psuje się praktycznie wcale, ma najlepszą żywotność ze wszystkich konsol. W sumie, jakby nie patrzeć w mojej karierze posiadacza konsol Sony nie popsuła mi się jeszcze żadna, aby tak dalej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:44, Idz_sobie_pograc napisał:

>W PS się dupczą zawsze napędy,
Pierwsze słyszę, być może jestem źle doinformowany...

No, ale dobrze słyszysz (czytasz :P) :) Bo były takie przypadki. Po prostu informuję o tym, nie wszczynam żadnej bójki fanbojów itp ;c

@Leber16
: ja nie miałem tyle szczęścia z konsolami Sony. Miałem 3, czy tam 4 PS2 i wszystkie padły, we wszystkich oczywiście padł laser. No, ale PSP się trzymało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się