Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Witam
Jak wiemy w MM jest promocja z okazji 30-lecia i chciałbym się dowiedzieć w jakiej cenie są konsole PS3 bo taka mnie interesuje. Ja niestety nie mam blisko do żadnego Marketu (najbliższy 100km ;/) więc jak ktoś może był niedawno i zwrócił uwagę na PS3 to bardzo proszę o napisanie ile teraz kosztuje. Cena nie musi być z tego tygodnia, może być z przed miesiąca bo dużo się chyba nie zmieniło ;]
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:11, Rafcio03 napisał:

Witam
Jak wiemy w MM jest promocja z okazji 30-lecia i chciałbym się dowiedzieć w jakiej cenie
są konsole PS3 bo taka mnie interesuje. Ja niestety nie mam blisko do żadnego Marketu
(najbliższy 100km ;/) więc jak ktoś może był niedawno i zwrócił uwagę na PS3 to bardzo
proszę o napisanie ile teraz kosztuje. Cena nie musi być z tego tygodnia, może być z
przed miesiąca bo dużo się chyba nie zmieniło ;]
Z góry dzięki

może tu poszukaj: http://www.mediamarkt.pl/wybor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, napiszę tutaj. Drugiego dnia poszukiwań monitora wyłoniłem ''finalistów'':
LG W2441PA-SF (o ile opis wersji SF w sklepie jest prawidłowy, w co wątpię: http://tnij.org/w2442pa-sf)
Samsung SyncMaster SM2493HM
Teraz moje pytanie - który lepszy?? I czy można podłączyć 360 do wzmacniacza (głośniki w monitorze są do bani zapewne) za pomocą połączenia jak na obrazku??

20090613172727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:28, Kapizak1 napisał:

I czy można podłączyć 360 do wzmacniacza (głośniki w monitorze są do bani zapewne)
za pomocą połączenia jak na obrazku??

Jak najbardziej - można.
Tylko jeszcze powiedz jakie masz wejścia w wzmacniaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:11, Rafcio03 napisał:


Nie wiem jak jest z tą promocją, ale byłem parę dni temu w MM we Wrocławiu (Galeria) i PS3 + gra (Motostorm:PR lub Resistance2) kosztowała równo 1499zł. Z tego co zauważyłem cena ta utrzymuje się od około dwóch tygodni, także nie jest ona chyba objęta tą promocją.
Mimo wszystko nie bierz tej kwoty mocno o siebie, bo nie mam pojęcia czy jest ona taka sama we wszystkich marketach MM i czy już nie spadła (co też możliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Identyczne jak na załączonym obrazku :)
Nie mam pojęcia zielonego jak to się nazywa, ale wczoraj sprawdzałem, czy wtyczki z kabla composite (dołączonego do konsoli) pasują do wzmacniacza i wynik pozytywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:43, Kapizak1 napisał:

Identyczne jak na załączonym obrazku :)
Nie mam pojęcia zielonego jak to się nazywa, ale wczoraj sprawdzałem, czy wtyczki z kabla
composite (dołączonego do konsoli) pasują do wzmacniacza i wynik pozytywny :P

W takim razie kupić kabel Cinch tego typu:
http://allegro.pl/item653811251_interkonekt_2xrca_2xrca_prolink_exclusive_0_5m.html i spokój.
Oczywiście kabel może być tańszy albo droższy - wszystko zależy od jakości wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 18:40, ankle napisał:

O co chodzi z Xbox Live Gold/ Jest obowiązkowe do grania przez internet czy coś?


Tak jeśli chcesz z kimś grać przez internet kupujesz abonament Gold oraz jeśli masz Golda możesz pobierać Dema itp. w dzień wprowadzenia na XBL a nie tak jak na kontach Silver tydzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 18:40, ankle napisał:

O co chodzi z Xbox Live Gold/ Jest obowiązkowe do grania przez internet czy coś?

Wyciąg Z FAQ http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&pid=1688
"4. Xbox Live – co to?
a) Xbox Live (XBL) jest to wirtualna społeczność użytkowników podłączonych do sieci. Dzięki niej można chatować, prowadzić rozmowy głosowe, wideokonferencje, lecz główny nacisk został położony na grę wieloosobową. Są 2 wersje:
- Gold – pakiet pozwalający dodatkowo na grę w sieci i pobieranie wersji demo bez zwłoki. Aby mieć dostęp do funkcji multiplayer musimy za nią płacić. Do kupienia są specjalne zdrapki zasilające konto na 1, 3, 12 i 12 + 1 miesiąc gratis (najczęściej zdrapki okazyjne np. wydanie nowej gry). Miesiąc Golda otrzymuje się po zarejestrowaniu pierwszych 3 kont na danej konsoli każde następne otrzymuje status Silver. Nie ma możliwości wyboru Polski podczas procesu rejestracji nowego konta.
- Silver - bezpłatny, podstawowy pakiet. Posiada wszystkie funkcje Microsoft Live! Gold, z wyjątkiem gry wieloosobowej oraz ograniczeniem w pobieraniu nowych wersji demo (możliwe jest to dopiero po 7 dniach od ukazania się dema na Xbox Live). W niektórych grach znajdują się kody pozwalające na granie w sieci przez 48 godzin, jednak nie nadają one przywilejów Xbox Live Gold (brak możliwości pobierania nowych wersji demo przez 7 dni i grania w niektóre gry w sieci w trybie rankingowym).
b) Xbox Live Marketplace – „rynek”, na którym można pobrać dema najnowszych gier i trailery (także w HD) oraz za Microsoft Points kupić gry arcade, nowe stroje, postacie, samochody itp. Microsoft Points – można powiedzieć, że jest to waluta, którą posługujemy się na rynku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 18:58, ankle napisał:

Czyli bez xbox gold nie moge grać w sieci?! Co za szmira!!

Możesz w niektóre tytuły cross-platformowe jak LP:Colonies .Jest kilka takich tytułów ,czasem są organizowane promocje świąteczne ,że można grać na Silver ,ale sporadycznie i krótkoterminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecania na xbox 360? Ma mieć dobrą kompanię i może tryb multiplayer ale żeby singiel wciagał na długie godziny. A tak przy okazji to ile kosztuje gold na 12 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 21:02, ankle napisał:

Jaką grę polecania na xbox 360? Ma mieć dobrą kompanię i może tryb multiplayer ale żeby
singiel wciagał na długie godziny. A tak przy okazji to ile kosztuje gold na 12 miesięcy?


Obie części Gears of War w singlu są przyjemne, multi jest też dobre. Dochodzi miodny tryb kooperacji, w dwójce ulepszony. Fable 2 - brak multi, co-op ssie nieziemsko, ale bardzo fajna, specyficzna gra. Z wyścigowych PGR 3, 4 (przy czym trójka jest bardzo dobra, czwórka jeszcze lepsza). A z gier, które nie są na wyłączność X360? Zajrzyj na top listę www.metacritic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam takie niezwykłe szczęście , że moj kuzyn sprzedaje swoje ps3 za 600zł. Wezne je na pewno bo jest nawet na gwarancji , ale mam kilka pytań:

Czy ps3 jest awaryjne , czy jest na forum ktoś komu padł ?
Czy moge podłączyć ps3 do monitora lcd ?

I zastanawiam się też nad kupnem jakiegoś dobrego monitora w full hd , żeby właśnie grać na ps3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem (nie wiem jak często) laser się uwala :} Na gwarancji Ci wymienią potem chyba musisz płacić.
Monitor owszem możesz podłączyć do komputera. Najlepsza jakość jeśli ma gniazdo HDMI monitor to wtedy po rostu kablem HDMI-->HDMI, jeżeli ma DVI to też b. dobra jakość tylko dźwiek musisz inaczej podłączyć i wtedy obraz podłączasz kablem HDMI-->DVI. Jeżeli zaś masz zwykły monitor CRT (ten gruby) albo LCD ale z tylko z D-SUB to wtedy musisasz kupić za 200 zł przejściówkę HDTVtoVGA za 200zł http://shop.elbox.com.pl/cgibin/shop?info=2HD2VGA&sid=218da956 Wtedy podobno też masz trochę gorszą jakość choć słyszałem że nadal baaaardzo ładną. W Twoim przypadku w sumie za konwerter i PS3 zapłacisz mniej niż normalnie za samo PS3 używkę więc..;] ja włąsnie chyba będę z tą przejściówką kombinował. Jak nie wiesz jakie masz gniazda to albo sprawdź z tyłu monitora albo podaj model a ja Ci powiem ;p

Co do wyboru monitora do PS3 odsyłam tutaj ;]

http://www.ps3site.pl/forum/index.php?showtopic=3918&st=400&gopid=200224&#entry200224

Pozdrawiam

PS Jakbyś nie chciał kupować od kuzyna PS3 to powiedz ja z chęcią kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się