Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2009 o 19:55, Sarturias napisał:

> (...)
Dobry interes - 5 sztuk :D

2x5sztuk. Jeszcze drugiego maila mam (zamówiłem dodatkowe 5), ale nie było potrzeby wklejać 2 razy tego samego :P

Dnia 15.06.2009 o 19:55, Sarturias napisał:

Teraz tylko hop na allegro i nawet 2 porządne gry można kupić po sprzedaży wszystkiego
:>

No, albo cake 25 Verbatimków DL. Ewentualnie gitarkę z GH:M ^_^ Najpierw to trzeba poczekać na paczkę, potem zaczniemy zabawę z wystawianiem, o ile paczkę się dostanie.

@lookastdu:
1. nawet nie wiem
2. no mnie też coś wczoraj rozłączało
3. Nie można na Allegro? :F Jak chcesz, to kupuj w sklepach, ale licz się z tym, że tanio nie będzie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 21:29, lookastdu napisał:

1. Czy jeśli bym za jednym razem kupił sobie dwa kupony na 12 miesięcy konta gold i je
od razu wpisał, to one się sumują (czyli na tym przykładzie powinienem mieć wtedy 24
miesiące golda)?


Nigdy tego nie próbowałem, ale najpewniej się sumują.

Dnia 15.06.2009 o 21:29, lookastdu napisał:

2. Czy Wy też macie od wczoraj problemy z połączeniem się z Xbox Live? Bo ja mam tak:
wczoraj to mnie wywalało po kilku minutach z XL, a dzisiaj to już po kilku sekundach
i ogólnie nie mogę się połączyć z XL (net mi działa). Jutro z tego co wiem ma się odbyć
jakaś konserwacja serwisu XL.


Ja wczoraj i dziś nie miałem żadnych problemów. Ten problem masz od dawna czy od pewnego czasu? Bo może to problem od ciebie, z NATem lub ew. czym innym.

Dnia 15.06.2009 o 21:29, lookastdu napisał:

3. Znacie jakieś dobre zaufane sklepy gdzie sprzedają w miarę tanio gry na X360? (Jeśli
tak to prosiłbym linka)


Najbardziej polecam allegro, ale jeżeli bardzo chcesz sklepy to polecam: ultima.pl , sklep.psxextreme.pl i wrtus.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 22:07, Kurammi napisał:

> 2. Czy Wy też macie od wczoraj problemy z połączeniem się z Xbox Live? Bo ja mam
tak:
> wczoraj to mnie wywalało po kilku minutach z XL, a dzisiaj to już po kilku sekundach

> i ogólnie nie mogę się połączyć z XL (net mi działa). Jutro z tego co wiem ma się
odbyć
> jakaś konserwacja serwisu XL.

Ja wczoraj i dziś nie miałem żadnych problemów. Ten problem masz od dawna czy od pewnego
czasu? Bo może to problem od ciebie, z NATem lub ew. czym innym.

Problem występuje praktycznie od dzisiaj, wczoraj tak nie rozłączało, a net jest stabilny (przynajmniej na kompie ani razu mnie nie rozłączyło). Poczekam aż minie ta konserwacja Xbox Live, wtedy się zobaczy, bo w piątek i sobotę wszystko śmigało aż pięknie (a może za dużo pobrałem z serwisu i przekroczyłem limit downloadu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 21:39, mcQba napisał:

> > (...)
> Dobry interes - 5 sztuk :D
2x5sztuk. Jeszcze drugiego maila mam (zamówiłem dodatkowe 5), ale nie było potrzeby wklejać
2 razy tego samego :P

A ja się nie załapałem ;/ Jak ci przyślą to sprzedaż tanio? Co ci szkodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 10:32, LittleBigLegend napisał:

> > > (...)
> > Dobry interes - 5 sztuk :D
> 2x5sztuk. Jeszcze drugiego maila mam (zamówiłem dodatkowe 5), ale nie było potrzeby
wklejać
> 2 razy tego samego :P
A ja się nie załapałem ;/ Jak ci przyślą to sprzedaż tanio? Co ci szkodzi ^^

No pewnie. 50zł i jest twoje, nóweczka w folii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 12:11, mcQba napisał:

> > > > (...)
> > > Dobry interes - 5 sztuk :D
> > 2x5sztuk. Jeszcze drugiego maila mam (zamówiłem dodatkowe 5), ale nie było
potrzeby
> wklejać
> > 2 razy tego samego :P
> A ja się nie załapałem ;/ Jak ci przyślą to sprzedaż tanio? Co ci szkodzi ^^
No pewnie. 50zł i jest twoje, nóweczka w folii ^^

50zł toż to zdzierstwo ;] Nie no gra kupiona za 1,49 a sprzedawać tak drogo ;/ Może dostąp jedno zamówienie (1 egzemplarz mniej) bym sobie kupił w empiku po tej cenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 12:44, LittleBigLegend napisał:

50zł toż to zdzierstwo ;] Nie no gra kupiona za 1,49 a sprzedawać tak drogo ;/ Może dostąp
jedno zamówienie (1 egzemplarz mniej) bym sobie kupił w empiku po tej cenie ;]

"Białas, te, business is business. Ktoś robi hajs na tym, że dostajesz w piz**" xD
Wybacz, ale aż taki miły nie jestem! ]:-> Najpierw poczekajmy na paczkę, potem zaczniemy rozmawiać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 21:02, jackass napisał:

A czym się włącza powtórkę ,jak nie klawiszem BACK ?


Można przez menu. No i samo włączenie powtórki nie cofa czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, skory by był ktoś do wymiany gier? Ja z mojej strony proponuję Soul Calibur 4 na PS3 i z chęcią widziałbym Little Big Planet, to nie dla mnie tylko kolega mnie prosił. Bo w SC4 już nie gra, a z chęcią by pograł w LBP. Jakby co, to proszę o kontakt ze mną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 07:19, Leber16 napisał:

A ja mam takie pytanko, skory by był ktoś do wymiany gier? Ja z mojej strony proponuję
Soul Calibur 4 na PS3 i z chęcią widziałbym Little Big Planet, to nie dla mnie tylko
kolega mnie prosił. Bo w SC4 już nie gra, a z chęcią by pograł w LBP. Jakby co, to proszę
o kontakt ze mną. :P

Idź z tym na forum PSX Extreme na Pchli Targ. Tutaj będziesz miał pewnie pełno zbędnych komentarzy itp itd. Tam sobie tego oszczędzisz i na pewno kogoś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepów ja polecam 3kropki.pl, nie wszystkie gry są tanie, ale jak jest jakaś tania to najtańsza ze wszystkich sklepów wysyłają szybko, GLSem, ale to i tak jest lepsze od PP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 13:03, mcQba napisał:

GH: Aerosmith


Szanowny Kliencie,

Zamówienie o numerze 90781674 zostało anulowane.

Zawierało ono następujące produkty:

Guitar Hero: Aerosmith (PS3) 1 szt. 1,49 zł.
W przypadku zamówień opłaconych za pośrednictwem przelewu lub karty,
zwrot wpłaconych środków nastąpi na konto, z którego wpłata została
dokonana.
Zamówienie zostało anulowane z powodu braku towaru u dostawcy lub na
prośbę właściciela konta XXXXXXXX


Wiedziałem, że coś wymyślą...gdyby naprawdę nie mieli towaru to by wysłali mejla żebym poczekał cierpliwie, ale że pewnie kilkaset osób chciało to mieć to trudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 16:36, Sarturias napisał:

Wiedziałem, że coś wymyślą...gdyby naprawdę nie mieli towaru to by wysłali mejla żebym
poczekał cierpliwie, ale że pewnie kilkaset osób chciało to mieć to trudno :/

No właśnie też dostałem. Zaraz im maila napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A generalnie nie ma takiego przepisu prawnego, że sklep ma obowiązek dostarczenia zamówionego przedmiotu po takiej cenie, jakiej on były wystawiony na stronie itp? Bo to trochę mi śmierdzi, można by się odwoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić trofeum w GTA IV, które polega na zastrzeleniu wszystkich 200gołębi. Do tego ściągnąłem sobie mapkę na pendrive''a, zdjęcia mogę odtworzyć bezpośrednio z niego lub z twardziela. Ale pojawia się coś co mnie drażni: mianowicie gdy chcę otworzyć tą fotkę podczas gry to wyskakuje mi komunikat, żebym najpierw wyłączył grę. I tutaj mam pytanie: czy jest jakiś trik, która umożliwia przeglądanie zdjęć podczas gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 17:00, Leber16 napisał:

A generalnie nie ma takiego przepisu prawnego, że sklep ma obowiązek dostarczenia zamówionego
przedmiotu po takiej cenie, jakiej on były wystawiony na stronie itp? Bo to trochę mi
śmierdzi, można by się odwoływać.

Właśnie napisałem maila do rzecznika praw konsumenta ^^ Na pewno muszą wydać towar tak jak napisałeś. Oj, będzie jazda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety, to takie małe ustrojstwo w XMB. Do PS Store też trzeba wyjść z gry by się zalogować. ;/

mcQba - Opisz co powie prawnik, jestem ciekaw strasznie, jak tą sytuację rozstrzygniesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się