Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2009 o 19:11, jackass napisał:

Możesz w niektóre tytuły cross-platformowe jak LP:Colonies .Jest kilka takich tytułów
,czasem są organizowane promocje świąteczne ,że można grać na Silver ,ale sporadycznie
i krótkoterminowo.

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem to będę mógł na Silverze grać w LP po sieci ? Jeśli tak to dobrze się składa bo akurat zamówiłem swoją kopię LP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź bo to naprawdę ważne ;]

Z tyłu subwoofera gdzie zbiegają się wszystkie głośniczki mam wyjścia PC, i tak jest do komputera podłączone, oraz AUX gdzie jest left i right czyli białe i czerwone. W jaki sposób mogę podłączyć te głośniczki do PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 13:22, MasterOfBlaster napisał:

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem to będę mógł na Silverze grać w LP po sieci ? Jeśli tak
to dobrze się składa bo akurat zamówiłem swoją kopię LP ;)

Ale tylko w edycję Colonies ,nie Extreme Condition .Kiedyś tak było .Z tego co teraz przeczytałem ,to NXE zlikwidowało ten przywilej i już jest chyba nieaktualne .Trzeba by było sprawdzić .Shadowrun też miał bodajże taką opcję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 18:22, Dandelion1 napisał:

> Z tego co wiem to nie ma takiej możliwości :)
A jednak jest:) Znalazłem tutka na YouTube i sobie poradziłem.

O kurde, może i ja bym spróbował, ale masz przewodowo czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz - gry przeszedłem już około 75% kariery dowiedziałem się, że jest coś takiego jak cofnięcie czasu w GRIDzie. Wcześniej już widziałem przed wyścigiem napis "Flashback available:X", ale po przejrzeniu sterowania nie zauważyłem żadnego do przypisania tej funkcji.
Jak domyślnie włącza się cofnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem już w piątek swoją sztukę Xboxa 360 Premium :D i teraz mam takie pytanie: do czego służą te wtyczki z góry i z dołu pada? Ta jedna z dołu to wiem, że od słuchawek, ale reszta?

Druga sprawa (trochę nie do tematu, ale myślę że jeszcze mogę zadać): czy istnieje urządzenie do rozdzielenia neta z jednego na dwa lub więcej kabli? Bo przełączanie neta z kompa do X360 i vice versa codziennie jest niezbyt wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 20:33, lookastdu napisał:

sprawa 1

na górze jest od ładowania pada(jak ma się specjalny kabelek) ,a dolne to od cheatboarda(??) i headseta.

Dnia 14.06.2009 o 20:33, lookastdu napisał:

sprawa 2

Nie morzesz poprowadzić neta do kompa, a z kompa do xboxa ? Jak nie to chyba najlepiej w router zainwestować. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 20:33, lookastdu napisał:

Zakupiłem już w piątek swoją sztukę Xboxa 360 Premium :D i teraz mam takie pytanie: do
czego służą te wtyczki z góry i z dołu pada? Ta jedna z dołu to wiem, że od słuchawek,
ale reszta?


Od słuchawek oraz klawiaturki. A ten u gry służy do podłączenia przewodu do ładowania baterii, dołączanego do "Play&Charge KIT".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 20:40, Albii napisał:

> sprawa 2
Nie morzesz poprowadzić neta do kompa, a z kompa do xboxa ? Jak nie to chyba najlepiej
w router zainwestować. :)

Pozdr.

Ale czy wymaga to mieć włączonego kompa? Bo jeśli tak, to odpada (zależy mi na oszczędzaniu energii, a to jest właśnie jeden z wielu przyczyn dlaczego kupiłem konsolę).
A jak router to pewnie do konsoli trzeba odbiornik wi-fi dokupić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 20:53, lookastdu napisał:

A jak router to pewnie do konsoli trzeba odbiornik wi-fi dokupić, tak?

Nie. Masz tak, że z gniazdka kabel od neta idzie do routera i tam w routerze możesz wyprowadziś parę kabli (ja mam cztery wejścia) i wtedy jeden kabel ciągniesz z routera do kompa i jeden kabel z routera do xboxoa ;)

Ps: To wszystko może się zmienić w zależności od routera, lecz przy większości to tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się