Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2009 o 09:11, Sarturias napisał:

Ale jaja haha!!! Kupiłem grę na PS3 za 18 zeta xD Tylko skąd wziąć gitarę?

Może dlatego tak tanio, że zawiera takie hity jak "Don’t Want to Miss A Thinh", zamiast "I don''t Wanna miss a Thing" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 09:16, gadula4 napisał:

> Ale jaja haha!!! Kupiłem grę na PS3 za 18 zeta xD Tylko skąd wziąć gitarę?
Może dlatego tak tanio, że zawiera takie hity jak "Don’t Want to Miss A Thinh",
zamiast "I don''t Wanna miss a Thing" ;)


Widocznie ten kto to pisał był bardzo rozdrażniony bo zrobił jeszcze ze 2 błędy w innych tyułach, ale co tam, ważne, że gra tania :P Zawsze mogę spylić to na allegro za 50 zeta i zarobić 30 :) (odliczając koszt gry czyli ~20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 18:49, Dincooo napisał:

Dopiero teraz - gry przeszedłem już około 75% kariery dowiedziałem się, że jest coś takiego
jak cofnięcie czasu w GRIDzie. Wcześniej już widziałem przed wyścigiem napis "Flashback
available:X", ale po przejrzeniu sterowania nie zauważyłem żadnego do przypisania tej
funkcji.

Bahahahahaha.Gratuluje inteligencji .

Dnia 14.06.2009 o 18:49, Dincooo napisał:

Jak domyślnie włącza się cofnięcie?

Przyciskiem back chyba .Bo oczywiście sprawdzić sam nie potrafisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 09:11, Sarturias napisał:

> No to panowie składać zamówienia:
>
> http://www.empik.com/guitar-hero-aerosmith-ps3-multimedia,prod1960044,p


Ale jaja haha!!! Kupiłem grę na PS3 za 18 zeta xD Tylko skąd wziąć gitarę?

Jak kupowałeś to czas dostawy jeszcze był 3-5 dni? ;d Już jest "produkt niedostępny" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 11:13, mcQba napisał:

Jak kupowałeś to czas dostawy jeszcze był 3-5 dni? ;d Już jest "produkt niedostępny"
xD


Tak, więc może zamówiłem ostatni egzemplarz albo cuś :) Jak będą mi chcieli anulować zamówienie to trudno...na innym forum było napisane, że ktoś miał w empiku podobny przypadek i żeby wygrać sprawę musiał empik ciągać po sądach co go kosztowało więcej niż kilka gier (w normalnej cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 11:38, Sarturias napisał:

> Jak kupowałeś to czas dostawy jeszcze był 3-5 dni? ;d Już jest "produkt niedostępny"

> xD

Tak, więc może zamówiłem ostatni egzemplarz albo cuś :) Jak będą mi chcieli anulować
zamówienie to trudno...na innym forum było napisane, że ktoś miał w empiku podobny przypadek
i żeby wygrać sprawę musiał empik ciągać po sądach co go kosztowało więcej niż kilka
gier (w normalnej cenie).

Jest takie prawo czy tam przepis, że klient ma prawo kupić towar po co cenie jaka jest na towarze lub przy nim czy jakoś tak, kumpel kiedyś tak miał w sklepie, że kupil 5 przejsciowek po 1zł, anabili mu 5x10zł i w końcu kupil 10 po 1zł, tak na złość :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 09:59, jackass napisał:

Bahahahahaha.Gratuluje inteligencji .


Dzięki.

Dnia 15.06.2009 o 09:59, jackass napisał:

Przyciskiem back chyba .Bo oczywiście sprawdzić sam nie potrafisz .


Niestety Twoja "pomoc" nie jest prawidłowa. Gratulacje inteligencji, skoro radzisz ludziom w sprawie gry, w którą najwidoczniej nie grałeś :).
Poszukałem na zagranicznych forach i okazało się, nie tylko ja miałem ten problem. Trzeba było włączyć powtórkę i w jej trakcie nacisnąć X.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak źle tam wcześniej napisałem, poczytałem trochę i mam :/

4. Sklep Internetowy empik.com dokłada należytej staranności, aby treść oferty sprzedaży towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów podczas dokonywanej aktualizacji (np. cen, konfiguracji, itd.) – ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia przez Sklep Internetowy empik.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 15:11, Zagul napisał:

Jednak źle tam wcześniej napisałem, poczytałem trochę i mam :/

4. Sklep Internetowy empik.com dokłada należytej staranności, aby treść oferty sprzedaży
towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia
błędów podczas dokonywanej aktualizacji (np. cen, konfiguracji, itd.) – ewentualne
rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia przez Sklep Internetowy
empik.com.

Ale to jest sprzeczne z prawami yyy wszystkimi prawami, kupowałem - cena gry wynosiła 1,49 zł. Ich problem, ja chcę moją grę na PS3 za 1,49 zł. To tak jak z tym jachtem za złotówkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg empiku GH: Aerosmith już jest bestsellerem więc nie tylko ja wpadłem na pomysł kupna tej gry. Więc są dwie opcje: albo zrobią wała z klientów i nie wyślą towaru dopóki wszyscy nie potwierdzą, że za 149 złotych też im pasuje (-.-) albo stracą klika tysięcy i wyślą towar do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:32, Sarturias napisał:

wg empiku GH: Aerosmith już jest bestsellerem więc nie tylko ja wpadłem na pomysł kupna
tej gry. Więc są dwie opcje: albo zrobią wała z klientów i nie wyślą towaru dopóki wszyscy
nie potwierdzą, że za 149 złotych też im pasuje (-.-) albo stracą klika tysięcy i wyślą
towar do ludzi :)

bo jak nie wyślą, to mają przesrane ^^ Potwierdzenie od sklepu przyszło mailowo po zakupie. Ten mail traktuje jako potwierdzenie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:43, Zagul napisał:

Nom, więc sprawa jest ciekawa :)

Otrzymaliśmy zamówienie numer *******, przewidywany termin zrealizowania zamówienia: 2009-06-19 + czas dostawy.

Zamówienie zawiera następujące pozycje:
Guitar Hero: Aerosmith (PS3) 5 szt. 7,45 zł.

Dane odbiorcy to: Jakub B. :P
Sposób dostawy: Przesyłka Pocztowa - Krajowa.
Forma płatności: za pobraniem.
Wartość zamówienia: 7,45 zł.
Koszt transportu: 17,50 zł.
Kwota do zapłaty: 24,95 zł.

Szczegółowe informacje na temat zamówienia zamieściliśmy w TWOIM KONCIE i Historii zamówień, które są dostępne po zalogowaniu się na www.empik.com.

Dziękujemy bardzo za złożenie zamówienia w empik.com.

Serdecznie zapraszamy ponownie.

IMO jest to potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 16:49, mcQba napisał:

(...)

Dobry interes - 5 sztuk :D

Teraz tylko hop na allegro i nawet 2 porządne gry można kupić po sprzedaży wszystkiego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie się przekonałem od Ps3 ;] Jak sobie przejrzałem bibliotekę gier to nie jest wcale źle , a nadchodzące tytuły zapowiadają się świetnie. Poza tym gry na ps3 i xboxa są w bardzo porównywalnych cenach choćby na ultimie , a poza tym mamy dostęp do grania przez sieć na free ! Brzmi cudnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 14:55, Dincooo napisał:

Niestety Twoja "pomoc" nie jest prawidłowa. Gratulacje inteligencji, skoro radzisz ludziom
w sprawie gry, w którą najwidoczniej nie grałeś :).
Poszukałem na zagranicznych forach i okazało się, nie tylko ja miałem ten problem. Trzeba
było włączyć powtórkę i w jej trakcie nacisnąć X.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.
...

A czym się włącza powtórkę ,jak nie klawiszem BACK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejne dręczące mnie pytania odnośnie X-pódła :P
1. Czy jeśli bym za jednym razem kupił sobie dwa kupony na 12 miesięcy konta gold i je od razu wpisał, to one się sumują (czyli na tym przykładzie powinienem mieć wtedy 24 miesiące golda)?
2. Czy Wy też macie od wczoraj problemy z połączeniem się z Xbox Live? Bo ja mam tak: wczoraj to mnie wywalało po kilku minutach z XL, a dzisiaj to już po kilku sekundach i ogólnie nie mogę się połączyć z XL (net mi działa). Jutro z tego co wiem ma się odbyć jakaś konserwacja serwisu XL.
3. Znacie jakieś dobre zaufane sklepy gdzie sprzedają w miarę tanio gry na X360? (Jeśli tak to prosiłbym linka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się