• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DarkStar

Spellforce 2 - problemy

Pytanie

musze przyznac, ze szlag mnie trafia. gra wydana tak pieknie, a chrzani sie juz po instalacji.

po pierwsze primo nie mam polskich liter, tylko krzaczki. tekstu nie daje sie czytac.

po drugie primo nie dziala dzwiek w filmikach.

po trzecie primo portret bohatera w lewej gornej czesci ekranu mruga i sniezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1046 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam taki problem:

Po właczeniu gry i kliknięciu "Kontynuuj kampanię" wyskakuje mi error "Unable to load savgame" i potem runtime error.gra nie widzi mi savów choć są w folderze(jak zaczne nową grę to te nowe save''y są dla niej widoczne)Po przeinstalowaniu gierki jest to samo.3 dni temu gra chodzia idealnie.

nie chce mi się zaczynać od nowa bo byłem dość daleko(W Kuźni Ognia).Może ktos miał taki problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.01.2007 o 15:41, Boromir4 napisał:

Po właczeniu gry i kliknięciu "Kontynuuj kampanię" wyskakuje mi error "Unable to load savgame"
i potem runtime error.gra nie widzi mi savów choć są w folderze

Miałem podobny błąd (gra nie widziała moich sejwów). Spróbuj zrobić to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10655&pid=324 U mnie zadziałało, mam nadzieję, że tobie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.01.2007 o 12:29, Przemas857 napisał:

Mam pytanko juz koncze spellforce2 i mam postac wojownika z 30lv i jestem w miejscu gdzie Malakai
ma swoje laboratorium a tam obok jest teleport i zagadka z tymi kamyczkami z wezem szescianem
itd.

To wcale nie jest takie trudne jak się wydaje ;) Mi udało się bez poradnika ułożyć wszystko w kilkanaście minut, więc nie jest tak źle. Trudno to jednak wytłumaczyć, dlatego dam ci linka do screena, który mam nadzieję coś ci pomoże: http://spellforce.jowood.com/forum/attachment.php?attachmentid=14985&d=1147038604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem , kupiłem grę Spellforce 2 Shadow Wars i tak nie dość że polonizacja szwankuje to do tego gra ledwie chodzi , strasznie ścina. Chociaż demko chodziło perfekcyjnie. Mój komp 2.7Ghz , 1GB ram , 6600GT 128DDR. Co mam zrobić ? Może jakiegoś patcha trzeba ściągnąć ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 19:35, oOreVenOo napisał:

Mam problem , kupiłem grę Spellforce 2 Shadow Wars i tak nie dość że polonizacja szwankuje
to do tego gra ledwie chodzi , strasznie ścina. Chociaż demko chodziło perfekcyjnie. Mój komp
2.7Ghz , 1GB ram , 6600GT 128DDR. Co mam zrobić ? Może jakiegoś patcha trzeba ściągnąć ? Proszę
o pomoc.


Do gry wyszły dwa patche poprawiające podane przez Ciebie błędy. Obydwa są dostępne na stronie gram.pl
Oto linki do nich:
patch poprawiający problemy ze spolszczeniem - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1336
patch poprawiający wydajność - http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Dzięki wielkie , na szczęście znalazłem je 4 godziny temu. Ale fartem coś mnie podkusiło żeby to sprawdzić. Powiem szczerze , powinno być gdzieś zapisane że trzeba pobrać owe patche. Zresztą jak zwykle CDP wydaje nie dorobione i z błędami gry , a Cenega pirackie jak np Hitman : Kontrakty w wersji PL w którm znajdował się piracki exe. Tragedia kto zasiada tam i wydaje te gry. Albo to jakieś dzieci albo... Lepiej zostawię to dla siebie. Dzięki jeszcze raz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2007 o 00:15, oOreVenOo napisał:

/.../

Dzięki wielkie , na szczęście znalazłem je 4 godziny temu. Ale fartem coś mnie podkusiło żeby
to sprawdzić. Powiem szczerze , powinno być gdzieś zapisane że trzeba pobrać owe patche. Zresztą
jak zwykle CDP wydaje nie dorobione i z błędami gry , a Cenega pirackie jak np Hitman : Kontrakty
w wersji PL w którm znajdował się piracki exe. Tragedia kto zasiada tam i wydaje te gry. Albo
to jakieś dzieci albo... Lepiej zostawię to dla siebie. Dzięki jeszcze raz.

Pozdrawiam.



Niestety masz racje :(. Po takim czasie od premiery patche mogłyby się już znaleźć na płycie z grą, albo chociaż krótka informacja w pudełku, że takie patche należy pobrać do komfortowej gry, bo skąd zwykły kupujący nie posiadający internetu, ma wiedzieć, że takie patche wogóle istnieją?. No ale kończe tego offtopa. Czas wrócić do tematu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

podepne sie do tematu:
mam wersje US 1.0 dodawana sprzetu. po poczatkowych problemach z uruchomiem [musilaem w koncu SP2 zainstowac] gra dziala. teraz problem. sciaglem patch 1.02 - chce zainstawac i wyskakuje , ze ni moze znalesc pliku Spelforce2.exe. Spotkal sie ktos z tym problemem?
atnyvir NOD32, firewal black ice, Sygate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.01.2007 o 16:07, leon.33 napisał:

podepne sie do tematu:
mam wersje US 1.0 dodawana sprzetu. po poczatkowych problemach z uruchomiem [musilaem w koncu
SP2 zainstowac] gra dziala. teraz problem. sciaglem patch 1.02 - chce zainstawac i wyskakuje
, ze ni moze znalesc pliku Spelforce2.exe.

dodam tylko iz po instalcji patcha 1.01, ktory dodatkowo zainstalowal jakies dodatkowe biblioteki to przestalo widziec i plytke z gra,
wrr chyba sciagne pirata z wersja 1.02 i oryginala bede urzywal tylko do odpalania gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z spellforcem 2 na mapie brama mieczy ja mam dostać zadanie od wojownika cienia, mówi żeby zniszczyć pierścień cienia. Niszcze ten pierścień i rozmawiam z nim a on dalej mówi żeby zniszczyć pierścień, który przed chwilą został zniszczony lub sprzedany. Jeżeli ktoś miał podobny problem lub wie co trzeba zrobić aby gra ruszyła dalej to prosiłbym o pomoc. Z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czemu gra mi ostro przycina ? gram na najgorszych mozliwych ustawieniach moj komp to AMD Athlon(TM)XP 2200+ 1.8Ghz 1 GB ram ( do gry ściągnełem i zainstalowalem patche) :P czy to normalne ze tnie tak bardzo czy naprawde mam az tak cienkiego kompa do tej gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2007 o 19:16, Qrwa co to jest napisał:

Mam problem z spellforcem 2 na mapie brama mieczy ja mam dostać zadanie od wojownika cienia,
mówi żeby zniszczyć pierścień cienia. Niszcze ten pierścień i rozmawiam z nim a on dalej mówi
żeby zniszczyć pierścień, który przed chwilą został zniszczony lub sprzedany. Jeżeli ktoś miał
podobny problem lub wie co trzeba zrobić aby gra ruszyła dalej to prosiłbym o pomoc. Z gory
dzięki

Zostaw swoich bohaterów w obozie kupców i idź sam.


Na jakim levelu skończyliście? U mnie 30 i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć. Mam mały problem z gra spellforce 2. Mianowicie nie chce się ona uruchomić. klikam w ikonke dysk zaczyna chwile pracować po czym przestaje i tyle. Nie ma żadnych komunikatów dotyczących błędów, poprostu przestaje się uruchamiać. Cała reszta oprogramowania na komputerze działa bez zarzutu. Mój komputer to Core2 Duo 6300 gf76000gt 2gb Ram. Posiadam najnowsze sterowniki do karty graficznej. bardzo prosze o pomoc jeśli ktoś wie w czym może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jescze jedna rzecz
wie ktos jak zmusic do ataku na wlasne jednostki? mam qesta pobocznego z wyszkoleniem 60 jednostek do obrony maich ziem - Westguardu czy jakos tak. limit juz mam 80 a nie mam 60 jednostek.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować