Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

Nie chce mi się przeszukiwać strony, a czasu mało. Obsypię złotem tego, kto poda mi link do stron, z których można ściągnąć dodatkowe piosenki i wytłumaczy, jak zainstalować. Dorzucam 100 kg czystej platyny, jeżeli będą to piosenki System of a Down (SoaD) lub Linkin Park (LP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:55, Gumiś2 napisał:

Nie chce mi się przeszukiwać strony, a czasu mało. Obsypię złotem tego, kto poda mi link
do stron, z których można ściągnąć dodatkowe piosenki i wytłumaczy, jak zainstalować.
Dorzucam 100 kg czystej platyny, jeżeli będą to piosenki System of a Down (SoaD) lub
Linkin Park (LP).

http://fof.iioiooioo.com/ - stąd ściągasz. Potem rozpakowujesz i folder z plikami dajesz do folderu "data/songs" tam, gdzie masz zainstalowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z kumplem ostatnio znaleźliśmy najnowszą wersję Alariana (moda do FoF-a), a w niej nie dość, że grafa podobna do GH3 to jeszcze multi dodali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:20, fearlord napisał:

My z kumplem ostatnio znaleźliśmy najnowszą wersję Alariana (moda do FoF-a), a w niej
nie dość, że grafa podobna do GH3 to jeszcze multi dodali :)

Najnowsza wersja Alariana (który już Alarianem się nie nazywa) jest tutaj:

http://www.fretsonfire.net/cgi-bin/ikonboard.cgi?act=ST&f=11&t=30757&st=60#entry317362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 18:56, Dared00 napisał:

> My z kumplem ostatnio znaleźliśmy najnowszą wersję Alariana (moda do FoF-a), a w
niej
> nie dość, że grafa podobna do GH3 to jeszcze multi dodali :)
Najnowsza wersja Alariana (który już Alarianem się nie nazywa) jest tutaj:

http://www.fretsonfire.net/cgi-bin/ikonboard.cgi?act=ST&f=11&t=30757&st=60#entry317362


Możesz mi wytłumaczyć jak zainstalować tego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Założyłem sobie konto na http://fretsonfire.wikidot.com/l Wszystko sprawnie przebiegło. No i klikam na link ,żeby sobie jakąś piosenke ściągnąć, wyskakuje mi okienko, żebym sie zalogował (mimo, iż byłem zalogowany), no to wpisuje swoje dane po czym wyskakuje błąd! Miał ktoś taki problem? Skąd jeszcze moge wziąć piosenki Linkin Park? Bo na frets.pl jest zaledwie kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:27, Ecko09 napisał:

LOL. Założyłem sobie konto na http://fretsonfire.wikidot.com/l Wszystko sprawnie przebiegło.
No i klikam na link ,żeby sobie jakąś piosenke ściągnąć, wyskakuje mi okienko, żebym
sie zalogował (mimo, iż byłem zalogowany), no to wpisuje swoje dane po czym wyskakuje
błąd! Miał ktoś taki problem? Skąd jeszcze moge wziąć piosenki Linkin Park? Bo na frets.pl
jest zaledwie kilka...

Trzeba zrobić konto na forum, na które przekierowuje lista, a nie na stronie listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.fretsonfire.net

Po zarejestrowaniu ukazuje się wątek "Tune posting" - tam znajdziesz naprawdę wszystko ;D A frets.pl to żenada, pod względem zasobów muzycznych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:49, Piciambeer napisał:

www.fretsonfire.net

Po zarejestrowaniu ukazuje się wątek "Tune posting" - tam znajdziesz naprawdę wszystko
;D A frets.pl to żenada, pod względem zasobów muzycznych ;]

Na te forum przekierowuje właśnie lista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 18:49, Piciambeer napisał:

www.fretsonfire.net

Po zarejestrowaniu ukazuje się wątek "Tune posting" - tam znajdziesz naprawdę wszystko
;D A frets.pl to żenada, pod względem zasobów muzycznych ;]


Tylko szkoda, że większość piosenek do wyboru ma poziom tylko amazing :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:00, Ecko09 napisał:

Tylko szkoda, że większość piosenek do wyboru ma poziom tylko amazing :/

A to problem jest? :D Szukaj najpierw jakichś mediumów, później już nie będziesz miał problemów. Ja gram od ponad pół roku i już mi nie przeszkadza :) Nieskromnie powiem, że nie ma piosenki na hardzie, której bym nie ukończył co najmniej na 4*. (Tak, wiem hard to nie expert - ale dla mnie to i tak spora forma!).

PS. Amazing jest w standardowym fofie... Czy wiesz może co to Alarian mod? Jak nie to koniecznie ściągnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:00, Ecko09 napisał:

Tylko szkoda, że większość piosenek do wyboru ma poziom tylko amazing :/


Tylko o kant d*** taki system, bo np. poziom amazing w Sweet Child of Mine jest IMO niezbyt trudny. Więc się tym za bardzo nie sugeruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:46, Ecko09 napisał:

Ok. Gdzie wrzucić piosenki, żeby działały w grze?


Songs w folderze Data.
A co do poziomów trudności - większość to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 19:55, Adham napisał:

A co do poziomów trudności - większość to ściema.

No. Im więcej solówek tym trudniej. A niektórzy potrafią nawet balladę tak zafretkować, że to miszyn impasyrbol jest :D

@edeń
Tiaa... Mój pierwszy expert na ponad 95%... Troszku się zdziwiłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem...za każdym razem to samo. Wybieram piosenkę, poziom trudności i wywala mnie do pulpitu. Przeinstalowałem i to sam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 20:08, Ecko09 napisał:

No to sobie pograłem...za każdym razem to samo. Wybieram piosenkę, poziom trudności i
wywala mnie do pulpitu. Przeinstalowałem i to sam jest...

Alarian Mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować