Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 17:17, Gram666 napisał:

Ludzie nie kupujcie tu to mozę kiedyś CDP zmądrzeje i spuści trochę ceny :/


Zgadnij skąd inne sklepy w Polsce będą miały Burning Crusade? Czy "Wyłączny dystrybutor na terenie Polski" jest zbyt mało wymowne? Sklepy podają datę 16 stycznia jako przybliżoną. Skontaktujcie się z Ultimą czy innym Wirtusem - oni również nie gwarantują premiery 16 stycznia. Dystrybutując grę pochodzącą z innego źródła niż CDP sklepy te łamią prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:13, SirKamil napisał:

Taak, coś takiego jest, podobnie było z beta testami zwykłego WoW''a, następnego dnia po skończeniu
testów już gra była w sprzedaży i pojawiał się wielki patch..

Patch jest już gotowy - wersja 2.03 z kilkoma poprawkami - czyli ostatni patch z beta realmów.
Gra trafiła do tłoczni 29.12 - według informacji pracowej, czyli raczej nie leży na magazynach od listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 13:11, Cymciak napisał:

> Ludzie nie kupujcie tu to mozę kiedyś CDP zmądrzeje i spuści trochę ceny
:/

Zgadnij skąd inne sklepy w Polsce będą miały Burning Crusade? Czy "Wyłączny dystrybutor na
terenie Polski" jest zbyt mało wymowne? Sklepy podają datę 16 stycznia jako przybliżoną. Skontaktujcie
się z Ultimą czy innym Wirtusem - oni również nie gwarantują premiery 16 stycznia. Dystrybutując
grę pochodzącą z innego źródła niż CDP sklepy te łamią prawo....


Ah wiesz, jestesmy w UE, na Europe jest dystrybutor, od którego wszystkie sklepy sie zaopatrzają niezależnie od cdp.
CDP nie ma tu nic do gadania, Ultima, Saturn czy Media Markt sprowadzaja gre niezależnie.A ze CDP sie nie wyrobił no cóż.. trudno (;


Chyba nie mówisz o tej informacji prasowe z GRy-Online ?
Tak płyty lezą od Listopada, oni naprawde niechą potwórzyć błędu kiedy brakło kopii gry dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czyt będzie MEGA lag i padłośc serwerów kiedy BC wejdzie do sprzedaży....coś ala masakra z zakładaniem konta w premiere WoW''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 19:18, iniside napisał:

Chyba nie mówisz o tej informacji prasowe z GRy-Online ?
Tak płyty lezą od Listopada, oni naprawde niechą potwórzyć błędu kiedy brakło kopii gry dla
wszystkich..

Nie wiem czy Blizzard pozwoliłby sobie na to, żeby w dniu premiery wszyscy zaczeli ściągać około 600MB patchy - tyle wyszło od listopada, czyli zamkniętej bety. Biorę udział w beta testach, także wiem ile było ściągania... Podstawke WoWa Ultima sprowadzała z CDP - była naklejka CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The expansion has already gone gold. We see no reason why the game isn''t going to be on the shelves at the planned date.

January 16th, in case you forgot."

Wiadomość z 28 grudnia 2006 roku dodana przez Blizzard poster''a na oficjalnym, amerykańskim, forum WoW.
Wcześniej osoba ta pisze, że mastery poszły do tłoczenia w momencie uzyskania statusu GOLD. Status GOLD oznacza jak sądzę, że wprowadzono wszystkie poprawki i gra jest gotowa. Ostatnia aktualizacja bety miała miejsce 17.12.2006 r.

Nie mam rentgen''u w oczach i nie wiem co Blizzard czy inny dystrybutor przetrzymuje w magazynach, ale swoje hipotezy (uchodzące za niepodważalne i jako jedyne słuszne) należałoby czymś wesprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:43, Cymciak napisał:

> Chyba nie mówisz o tej informacji prasowe z GRy-Online ?
> Tak płyty lezą od Listopada, oni naprawde niechą potwórzyć błędu kiedy brakło kopii gry
dla
> wszystkich..
Nie wiem czy Blizzard pozwoliłby sobie na to, żeby w dniu premiery wszyscy zaczeli ściągać
około 600MB patchy - tyle wyszło od listopada, czyli zamkniętej bety. Biorę udział w beta testach,
także wiem ile było ściągania... Podstawke WoWa Ultima sprowadzała z CDP - była naklejka CD
Projektu.

Tak, to zauważ, że właśnie ładują patcha (;. 2.0.3 z poprawkami, już są partiale do pobrania (;

Nie pozwolić na sciągania patcha w dniu premiery, to by niegłupie było, przynajmniej by serwery nie padły. Nie kazdy by zdażył sciągnąć na czas i tłok byłby mniejszy same plusy imho..
Też jestem Beta-testerem :P
Tak czy inaczej beta ma jeszcze ogromne ilosci bugów, patch bedzie tak czy inaczej (od sypiacego sie UI zaczynajac na exploitach na BG kończac), idą za ciosem (;

Te hipotezy pojawiły sie jakoś w listopadzie własnie. Po rozmoach z testerami jeszcze (w fazie tylko dla przyjaciół i rodziny).

CDP milczy nt. TBC, a zysk z jego sprzedazy jest zbyt pewny, wiec watpie zeby ktos czekal az nasz oficjalny dystrybutor to laskawie sprowadzi (w Ultimie po paru pytaniach dostalem odpowiedz ze zrobia wszystko zeby zreazlizowac, kazde zamowienie w dniu premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 22:01, MateoKiszlo napisał:

Ja mam pytanie trochę z innej beczki - ile obecnie osób gra w WOW''a ? Jest to dla mnie ważna
informacja :)

W polsce ponad 15k
Na swiecie cos ponad 7mln (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(w Ultimie po paru pytaniach dostalem odpowiedz

Dnia 02.01.2007 o 22:04, iniside napisał:

ze zrobia wszystko zeby zreazlizowac, kazde zamowienie w dniu premiery).

Też dostałem takie zapewnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec kiedy mozemy sie spodziewac jakiejs oficialnej informacji od cdp ? Mamy dwa tygodnie do premiery jednej z najwazniejszych gier tego roku, blefowanie w tym wypadku raczej klientow Wam nie przyniesie. Zawsze uwazalem cdp za najsolidniejszego dystrybutora w naszym kraju, ale jesli bede musial czekac x (tygo)dni na przesyłkę, to chyba wybiorę przejazdzke tramwajem do MediaMarkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził poczekać, prawdopodobnie gra w momencie premiery będzie prawdopodobnie nie grywalna, jak w momencie premiery w us/eu. Ogrom ludzi uniemożliwiał wykonanie prostych zadań z początku a przecież, wtedy nie było tyle aktywnych kont? :)
Problemy z rejestracją gdy itp, to wszystko czeka w dniu premiery.
Ja tam sobie poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 10:23, Selv napisał:

Ogrom ludzi uniemożliwiał wykonanie prostych zadań z początku
a przecież, wtedy nie było tyle aktywnych kont? :)
Problemy z rejestracją gdy itp, to wszystko czeka w dniu premiery.
Ja tam sobie poczekam ;)

Weź pod uwagę, że realmów będzie więcej relatywnie do liczby graczy. Z upgrade''m na pewno będą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 10:19, Ragis napisał:

No wiec kiedy mozemy sie spodziewac jakiejs oficialnej informacji od cdp ? Mamy dwa tygodnie
do premiery jednej z najwazniejszych gier tego roku, blefowanie w tym wypadku raczej klientow
Wam nie przyniesie. Zawsze uwazalem cdp za najsolidniejszego dystrybutora w naszym kraju, ale
jesli bede musial czekac x (tygo)dni na przesyłkę, to chyba wybiorę przejazdzke tramwajem do
MediaMarkt.

Spójrz na to pozytywnie. Na razie nic się nie zanosi, aby Blizzard przesunął premierę, a ta ma być (prawie) wszędzie, w tym również u nas w tym samym terminie. Raczej nie będzie tak jak z podstawką, że w różnych częściach świata wychodziła z ogromnymi odstępami w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy będzie trzeba mieć podstawke na burning crusade? (konto) bo zamierzałem sobie kupić BC a zwyklego wowa pozyczyć od sąsiada :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo walkowane 100x.
MUSISZ miec podstawke, bo zeby grac w TBC nie wystarczy zainstalowac ja na dysku, ale takze zupgradowac konto w Account Management.
Poza tym... EXPANSION SET cos chyba znaczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhhhhh mam nadzieje że będzie dodany miech gry bo naprawde będzie słabo z moimi funduszami xD , 100 za wowa +bc = 240 zl + prepaid= 340 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować