Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 18:16, timon 111 napisał:

Czy to normalne że podczas gry gdy atakuje przeciwnika następuje cios , przerwa , następny
cios ?? Dopiero dziś kupiłem grę i wolę być pewien czy tak ma być .


Tak, ponieważ rozgrywka jest podzielona na tury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:12, timon 111 napisał:

A jak wygląda sprawa sprawa z uzbrojeniem i zbrojami - kupuje się je gdzieś , zdobywa ??


Można zdobyć na wrogach, kupić od kupców, zbrojmistrzów czy płatnerzy lub też wykonać samemu na warsztacie kowalskim korzystając z odpowiednich form, składnikówi umiejętności czy atutów. Możliwości jest naprawdę sporo. Zajefajna i rozbudowana kwestia, tak jak i ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) widziałem NW2 w platynie za 6 dyszek, chcę sobie kupić ale nie wiem czy mi ruszy na laptopie:
P4 3.00GHz, 1.00 GB RAM, ATI MOBILITY RADEON X600, Win XP HE SP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:15, hartmar napisał:

Witam :) widziałem NW2 w platynie za 6 dyszek, chcę sobie kupić ale nie wiem czy mi ruszy na
laptopie:
P4 3.00GHz, 1.00 GB RAM, ATI MOBILITY RADEON X600, Win XP HE SP2.

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=671&p=932
Tutaj jest strona z wymaganiami technicznymi. Szczerze mówiąc wątpię, żeby ruszyła na laptopie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki ... >Gra NIE OBSŁUGUJE zintegrowanych chipsetów graficznych stosowanych w laptopach.<
więc zostaje jedyneczka, BG2, BG, PT :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek stałem się szczęśliwym posiadaczem tej właśnie gry ;] . I co ciekawe, właściwie... przypadkiem. Nie planowałem zakupu niczego aż do dodatku do CoH a tutaj - proszę - NWN 2.

Jak na razie gram w single i poznaję mechanikę gry. Planuję pograć na polskim serverze, ale mam problem ze ściąganiem tych wszystkich plików do niego.

Gra ogólnie mi się podoba, ale pogram - zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tego patcha do polonizacji dołączonego do Platyny. Z tego, co pamiętam, to to miał być dostępny dla posiadaczy edycji premierowej, podobnie jak Wyspa Piratów. O ile Wyspa faktycznie jest do ściągnięcia, to nigdzie się nie natknąłem na ową łatkę (chyba, że nie umiem szukać :), ale w katalogu z Wyspą na ftpie gram.pl nic takiego nie ma). A zatem - czy ten patch też zostanie udostępniony, ew., jeśli już jest, może ktoś podrzucić linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:41, master111 napisał:

Mam pytanie czy gra ma kilka zakończeni chodzi mi o to czy jest kilka filmików (screenów) na
końcu gry czy zawsze jest ten sam ??


Nie, nie zawsze wyświetlane są te same scenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram w NWN 2 pierwszy raz. Jako postać wybrałem paladyna ( konkretnie: Paladyn - Boski czempion ). Kiedy będę mógł zostać Boskim Czempionem?? Ewentualnie, co muszę zrobić by zostać Boskim Czempionem?

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas awansowania, dokładniej w momencie wyboru klasy, zaznacz sobie boskiego czempiona i spisz wymagania jakie musisz spełnić dla tej klasy, później podczas awansowania tak wybieraj umiejętności/atuty, by spełnić owe wymagania. Gdy już to zrobisz, to przy kolejnym awansie będziesz mógł wybrać tę nową klasę. Oczywiście niektórych wymagań nie możesz spełnić inaczej jak tylko przez awans na odpowiednio wysoki lv, bo od tego jest uzależniona np. podstawowa premia do ataku (nie ważne ile daje Ci noszona broń i cechy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna może jakieś przepisy (o ile są w grze) na dodanie broni obrażeń od żywiołów? Mam zamiar stworzyć broń tego typu, jednakże jeszcze nie natknąłem się na tego typu przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność grania w pierwszą odsłonę NwN i bardzo mi się podobała. W NwN 2 jeszcze nie grałem bo na moje szczęście nie mogłem znaleźć w żadnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj księgi ognia lub księgi lodu. Są tam przepisy dodające 1k6 obrażeń od wybranego żywiołu. O ile mnie pamięć nie myli, to do ognia trzeba rubin, a do lodu błękitny diament, a to są bardzo rzadkie klejnoty, więc ich czasem nie sprzedawaj! Niestety nie pamiętam, jakie esencje są do tego jeszcze wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować