Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Neverwinter Nights 2 – edycja kolekcjonerska

ATARI ma w planach wydanie edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego Neverwinter Nights 2 w wariantach "dobrym" i "mrocznym".
Loyal Good ma być dla świętoszków, graczy zawsze postępujących dobrze, Chaotic Evil zaś dla tych przesiąkniętych rządzą siania zamętu i zawsze wybijajacych w RPGach wszystko co do nogi.
Paczki dwie, ale w obu w środku to samo – DVD z grą, a na płycie również Dungeons & Dragons Online: Stormreach z miesięcznym, darmowym abonamentem, a dalej - pierwsze Neverwinter Nights wraz z wszelkimi dodatkami, płyta CD z artworkami, plakat w formacie A3, album z ilustracjami oraz stylowy pierścień.
Zestawy takie zapowiedziano na razie jedynie na Stany, możliwe jednak, że trafią one i do Europy.


źródło:
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,29332;core.html

PS: Ciekawe czy u nas też będzie taka edycja PL z dodatkami w postaci części 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 10:36, Xian napisał:

Evil ---> wiesz coś na temat wydania NwN2: EK w Polsce?

Wg. mojej wiedzy obecnie brak planów wydania - tzn. nie wiadomo jeszcze kto to wyda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno LEM ma być wydawcą wersji podstawowej. Choć nic oficjalnie nie wiadomo. Nie wróże niczego dobrego temu tytułowi w naszym kraju.

Czy istnieje jakaś szansa na to, że CDP zdobędzie prawa do NwN2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 18:57, thegunfire napisał:

dla graczy chyba warto? i mozan by bylo wydac tez pierwsza czesc bo to ze jej nie mozan w polsce
kupic to jakia paranoja Oo


Widzisz... dla graczy warto... Firmy maja nas gleboko w (_,_) szczegolnie ATARI od ktorego to zalezy, czy i co bedzie u nas wydane... my jestesmy dla nich bardzo malym rynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 18:46, Puszkin napisał:

To jest raczej niemożliwe, skoro współprace zerwali bo nie mogli się dogadać to po co mają
się z nimi kłopocić jeszcze raz


Zawsze można zacząć wszystko od początku. Nie znam powodów, którr spowodowały zerwanie współpracy. Pieniądze zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dziś przeczytałem niusoplotkę na jednym z portali o grach , że prawdopodobnie wydawcą NWN2 bedzie CDP.Miejmy nadzieję , że informacja się sprawdzi , ponieważ doświadczenia związane z wydaniem "jedynki" są pozytywne i dają jakąś gwarancję , iż i w tym przypadku nie będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:05, KrzychW napisał:

A dziś przeczytałem niusoplotkę na jednym z portali o grach , że prawdopodobnie wydawcą NWN2
bedzie CDP.Miejmy nadzieję , że informacja się sprawdzi , ponieważ doświadczenia związane z
wydaniem "jedynki" są pozytywne i dają jakąś gwarancję , iż i w tym przypadku nie będzie gorzej.

Jakim niby cudem? Przecież CDP rozwiązało umowe z firmą ATARI. Nagle podpisali ją znowu?
No to chyba masz racje... co do tego że ten news to czysta plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:14, Darkstar181 napisał:

Jakim niby cudem? Przecież CDP rozwiązało umowe z firmą ATARI. Nagle podpisali ją znowu?
No to chyba masz racje... co do tego że ten news to czysta plotka.


nie wiem jakim cudem ale LEM sie w grach Atari nie popisal , wiec moze tak sie stanie . bo inaczej to marne szanse na rozsadne wydanie NWN2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 18:44, Xian napisał:

Podobno LEM ma być wydawcą wersji podstawowej. Choć nic oficjalnie nie wiadomo. Nie wróże niczego
dobrego temu tytułowi w naszym kraju.

Czy istnieje jakaś szansa na to, że CDP zdobędzie prawa do NwN2?


Ha! Pojawiło się ziarenko nadziei:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27286

Jak już pisałem, nie widze innego wydawca tego tytułu, jak nasz ukochane CDP :* Oby wszystko poszło po naszej myśli, a plotka znalazła potwierdzenie w rzeczywistości. Pozostaje czekać i trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 13:57, Xian napisał:

Ha! Pojawiło się ziarenko nadziei:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27286

Jak już pisałem, nie widze innego wydawca tego tytułu, jak nasz ukochane CDP :* Oby wszystko
poszło po naszej myśli, a plotka znalazła potwierdzenie w rzeczywistości. Pozostaje czekać
i trzymać kciuki!

Właśnie o tym "ziarenku nadziei" pisałem.Niestety pewności nie ma , ale może już niedługo czeka nas miła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz fakt CDP ma doswiadczenie i jakby tlumaczenie wygladało tak jak NWN1 to byłbym wniebowziety... o ile by zrobili tak dobra wersje jak NWN1, bo DS2 bylo... hmmm kiebskie... tak samo HoMM5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 19:53, Night Elf napisał:

Coz fakt CDP ma doswiadczenie i jakby tlumaczenie wygladało tak jak NWN1 to byłbym wniebowziety...
o ile by zrobili tak dobra wersje jak NWN1, bo DS2 bylo... hmmm kiebskie... tak samo HoMM5


huh? uzasadnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:31, The.Vinci napisał:

huh? uzasadnienie?


Jakie uzasadnienie? Grajac kilka minut mozna było znalezc nieprzetlumaczone rzeczy i w jednej z cut scenek kobiete mowiaca w formie meskiej.... ;d...

Nie mowiac ze HoMM 5 ma taki głupi kolor czerwony textu, ja jako daltonista w ogole nie widzialem co tam pisze... choc akurat to nie wina CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować