Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 16:45, Juzek303 napisał:

Mogliby dodać do transporterów rihno(chaosów też) jakiś bolter ja w Inquisition Daemonhunt
Mod. Wtedy byłyby użyteczniejsze nić z samymi granatami dymnymi

Transportery mimo, że nieuzbrojone są megaużyteczne, trzeba tylko wiedzieć jak je wykorzystać. Przykład: grasz SM, goni cię banda Zerków, ostrzeliwujesz je i w momencie gdy są już przy tobie lub łapią cię w CC robisz "siup" do transportera i zwiewasz kawałeczek i kontynuujesz ostrzał. Inna sytuacja Sorc złapał twój oddział łańcuchami - podjeżdżasz wskakujesz i odjeżdżasz.

Poza tym jednostki, które mają ciężkie bronie wymagające rozstawienia po wyjściu z transportera nie muszą się od nowa rozstawiać tylko od razu rozpoczynają ostrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:02, Iroks1 napisał:

rhino imba :D
gorzej jak wróg ma av :)


to i tak kazde AV jest duuuzo drozsze niz rhino ;-))) daliby naszym zolniezom rhino a nie te samochodziki ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja - w becie SS są dostępne obydwie nowe armie. Niestety polski betatester Foree jest zobowiązany milczeć jak grób. Tak więc póki co niczego nowego się nie dowiedzieliśmy... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakazana jest nawet jakakolwiek informacja na temat nowej drugiej armii? Interesujące... A tak w ogóle wiadomo jak długo już te betatesty trwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:36, Dyzio Diablo napisał:

Ciekawa informacja - w becie SS są dostępne obydwie nowe armie.

To akurat nic dziwnego, w końcu betatesty w tym przypadku są po to, żeby zbalansować grę.

Znając Foree''go nic nam nie powie o tej drugiej rasie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:44, Czedwik napisał:

Czyli zakazana jest nawet jakakolwiek informacja na temat nowej drugiej armii? Interesujące...
A tak w ogóle wiadomo jak długo już te betatesty trwają?


Trwają od paru dni... a zakazane jest wynoszenie jakichkolwiek materiałów z bety.

Mroku:

Dnia 14.10.2007 o 20:44, Czedwik napisał:

Znając Foree''go nic nam nie powie o tej drugiej rasie :P.


Nom. Na pewno nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Prawdę mówiąc, to DC było jedyną częścią, która sama w sobie nie zapowiadała żadnej rasy.

DoW prezentował IG. Tau byli zapowiedzeni, Cron się pojawił w WA. Więc chcąc nie chcąc, spekulacje na temat rasy są ;]

Mam tylko nadzieję, że Foree coś zdradzi drobnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:04, PolishWerewolf napisał:

Mam tylko nadzieję, że Foree coś zdradzi drobnego ;]

Mi by wystarczyła nazwa 1 jednostki tej "tajemniczej" rasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:12, RafiXxx napisał:

Mi by wystarczyła nazwa 1 jednostki tej "tajemniczej" rasy :P

Prawdę mówiąc wystarczy początkowa literka nazwy ;] Lub stwierdzenie Imperator lub Mięsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:36, Dyzio Diablo napisał:

Ciekawa informacja - w becie SS są dostępne obydwie nowe armie. Niestety polski betatester
Foree jest zobowiązany milczeć jak grób. Tak więc póki co niczego nowego się nie dowiedzieliśmy...
;p

Trzeba być jednym z najlepszych graczy by uczestniczyć w betatestach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:19, Mroku21 napisał:

Pewnie by coś zdradził jakbyśmy się zrzucili na dobrego prawnika :P

Marne szanse na wygraną z korporacją :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:19, Joannita napisał:

Trzeba być jednym z najlepszych graczy by uczestniczyć w betatestach ????


Na pewno, przecież chodzi o balans, kto inny zna grę tak dobrze jak starzy wyjadacze.

Wiemy na pewno, że ekipa testująca stara się przekonać Relica to przywrócenia tempa i sposobu techowania z DoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że nową rasą będą Adeptus Sororitas czyli witch hunterzy. Wg mnie głupio by było gdyby relic wprowadził robale do SS mimo że wcześniej podawał , że to niemożliwe na obecnym enginie. Sądze że WH będa armią ukierunkowanąna walke z dystansu na małe odległosci ( immolatory , siostrzyczki z flamerami i imperial storm trooperzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:24, bernen napisał:

imperial storm trooperzy

Ci wchodzą w skład Gwardii Imperialnej. Więc niemożliwe będzie ich ujrzenie po stronie ewentualnych SoB.

Mroku-> Hmm... Stary tech. Wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:24, bernen napisał:

Ja tam uważam że nową rasą będą Adeptus Sororitas czyli witch hunterzy. Wg mnie głupio by
było gdyby relic wprowadził robale do SS mimo że wcześniej podawał , że to niemożliwe na obecnym
enginie. Sądze że WH będa armią ukierunkowanąna walke z dystansu na małe odległosci ( immolatory
, siostrzyczki z flamerami i imperial storm trooperzy )

Ciekawa to rasa raczej nie będzie...już wole nic prawdę mówiąc, niech dadzą tylko tych mrocznych eldarów i skupią się na rozgrywce zamiast dawać taką denną rasę. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr... jak widzę, że ktoś nazywa SoB nieciekawą i denną armią to mnie krew zalewa... czy tak ciężko pojąć, że jeżeli Tyranidzi pojawią się w grze to balans całkiem pójdzie się pie******? Już teraz Nekroni przez swoją odmienną ekonomię są przegięci w kosmos. A Tyranidzi (biorąc pod uwagę specyfikę ich rasy), nie powinni wogóle zajmować punktów. Bo i po co? A w związku z tym nie będą musieli opuszczać bazy (bo po co?), spokojnie techując sobie np. do Carnifexów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować