Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2008 o 08:59, Budo napisał:


W ogóle dziwna rzecz, bo na Kugel Warhammer znalazłem opis Grey Knights jako osobnego zakonu...
tak jak Crimson Fists, Imperial Fists, White Scars itd... trochę to dziwne wziąwszy pod uwagę,
że każdy sm może nimi grać- chyba, że występują zawsze jako delegacja z zakonu GK- to by tłumaczyło
znikome możliwości malowania tych panów...

Hmm dziwne zawsze myślałem że GK są tylko w 666 zakonie inkwizycyjnym i ich sie nie rekrutuje tylko oni mogą brać posiłki z każdego zakonu(czyli np Z BA assult SM itd.) , ale że dopiero od niedawna zaczynam wracać do bitewniaka to wiele rzeczy mogę niepamietać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Btw odpowie ktoś na moje pytanie z wczoraj bodajże? Po odpaleniu kampanii podmieniły mi się głosy Sturnna i Czarnoksiężnika chaosu na oryginalne z dc (czyli na te drętwe)- ktoś wie jak przywrócić sobie te fajne głosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Grey Kights

GK należą Ordo Malleus i w ich armii występują jako zwykli żołnierze.Mogą za to walczyć razem z dowolnym zakonem SM,gdzie występują jako Elita,czyli raczej nic dziwnego,że GK są w Armii Marynarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 10:13, Budo napisał:


Btw odpowie ktoś na moje pytanie z wczoraj bodajże? Po odpaleniu kampanii podmieniły mi się
głosy Sturnna i Czarnoksiężnika chaosu na oryginalne z dc (czyli na te drętwe)- ktoś wie jak
przywrócić sobie te fajne głosy?


chyba pozostaje tylko reinstal :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:06, Krizard napisał:

hej mam takie pytanie, moze to troche glupie, ale co oznacza wyrazenie gl hf? duzo osob to
pisze i nie wiem co to znaczy :P


Good Luck & Have Fun.

Szweider - w bitewniaku GK są jako zwykli żołnierze tylko pierońsko drodzy. Jak taki SM kosztuje 15 pkt to GK 2 - 2,5 raza tyle. A podstawowa (tańsza piechota) w Ordo Maleus to Shocktoopers czyli tacy kariskini. Fajne są te Ordo, Ordo Maleus, Ordo Xenos i Ordo Hereticus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 10:01, Mateusz9214 napisał:

Hmm dziwne zawsze myślałem że GK są tylko w 666 zakonie inkwizycyjnym i ich sie nie rekrutuje
tylko oni mogą brać posiłki z każdego zakonu(czyli np Z BA assult SM itd.) , ale że dopiero
od niedawna zaczynam wracać do bitewniaka to wiele rzeczy mogę niepamietać...


Na takiej zasadzie działa Deathwatch, zbrojna formacja Ordo Xenos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 10:13, Budo napisał:


Btw odpowie ktoś na moje pytanie z wczoraj bodajże? Po odpaleniu kampanii podmieniły mi się
głosy Sturnna i Czarnoksiężnika chaosu na oryginalne z dc (czyli na te drętwe)- ktoś wie jak
przywrócić sobie te fajne głosy?


w kampanii chyba nie da się nic zrobić, z tego co pamiętam, to np. w kampanii camo Tau też nie działa, chyba żaden "mod" nie jest w stanie wedrzeć się do kampanii i cokolwiek tam zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:24, Budo napisał:

Olać kampanię, na multi mi się głosy zamieniły z powrotem :F

Aha, hym... może po prostu wklej je jeszcze raz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 10:23, szweider napisał:

Co do Grey Kights

GK należą Ordo Malleus i w ich armii występują jako zwykli żołnierze.Mogą za to walczyć razem
z dowolnym zakonem SM,gdzie występują jako Elita,czyli raczej nic dziwnego,że GK są w Armii
Marynarzy.


Hym, no to wywalić GK do t3 :P. Razem z termoludkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a może byśmy zagrali sobie razem pewnego dnia w DC w multi? Co wy na to? Moglibyśmy stworzyć serwer o nazwie GRAM.PL i założyć jakieś hasło by nikt inny nie zagrał oprócz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa, wszystko w t3 a w t2 nie bedzie nic :P musi byc jakas piechota dodatkowo w t2, bo gra byłaby za nudna, szczególnie w ss gdzie tech ma byc spowolniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:34, Jacob XX napisał:

> Niespodzianka: my już gramy wspólnie co najmniej od roku :D

A mógłbym się przyłączyć?

50 zeta dla Mroka, i dla mnie.
Zazwyczaj ludzie z gram spotykają się o 20.00 na Obskurze i tyle , fajna atmosfera gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:45, nemczek napisał:

> > Niespodzianka: my już gramy wspólnie co najmniej od roku :D
>
> A mógłbym się przyłączyć?
50 zeta dla Mroka, i dla mnie.
Zazwyczaj ludzie z gram spotykają się o 20.00 na Obskurze i tyle , fajna atmosfera gwarantowana.

a spytam na jakim poziomie są te gry? same prosy grają czy raczej tak w okolicach 1200? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:57, Mekus napisał:

a spytam na jakim poziomie są te gry? same prosy grają czy raczej tak w okolicach 1200? :)

Ja tam mam 1200, w porywach ;p. Ogólnie jest dość wyrównany poziom. Prosów nie stwierdzono, no czasem Jaracz wpadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować