Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

/.../

Wiem o czym to temat szweider... ale ludziom się może przydać. Mi np lata i powiewa świat warhammera, ale czasem chcę sprawdzić jak taki komisarz czy inny wynalazek wygląda w bitewniaku i często tam zaglądam. Więc z rozmysłem wrzuciłem to tu, dla ludzi grających w DoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:10, Pawciu45 napisał:

Strona gry to www.dawnofwar.com.


Heh, tyle to wiemy... jeśli już piszesz to postaraj się napisać coś z sensem... w wątku o tylu tysiącach postów każdy umie znaleźć, albo zna oficjalna stronę (drętwą zresztą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:18, Grond napisał:

"DO YOU HEAR THE VOICES TOO?"

Kurde, przylazł Budo do tematu i naleciało się tutaj newfagów. Moderacja to jednak w sobie
coś ma...


Indeed, kolo sam odpowiada sobie na posty, które w dodatku dotyczą innej treści niż odpowiedź. Kolesia Tzneecht opętał xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam DC z dodatkami ale w samo DC grać nie mogę po przejściu na liveboxa tp i jakie porty trzeba odblokować aby można było grać w DC,
P.S do moderatorów wyszukiwarka nie działa w tym temacie występuje błąd próbowałem 5 razy :) dlatego prosze o odpowiedz albo podanie linka bo wyszukać nie mogę informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUPI. Dziś wygrałem swą pierwszą gre na auto. 24 punkty dostałem :D A wszystko przez to że grałem 1vs1vs1vs1 i wszyscy się na mnie rzucili. Same no00by były ale sam na 2 necronów co chwila FW spam i nie dałem rady. No ale auto miodne :D Upadek tytana. Ja SM wróg ChSM. Ja szybko tech do GK i kapcia i idę. A on poszedł w HB. Miałem jakiś psikus bo jak naciskałem z to mi sie y włączało. Wie ktoś jak to naprawiać w trakcie gry ?? Gdyby nie to ot bym szybciej wygrał. Bo panował u mnie chaos bo jak tu związać bolce CC jak nie mogę z znaleźć :D No ale ostatecznie wygrałem :D Ktoś coś wie czy po nowym patchu wyzerują statystyki ?? Nie chce stracić moich 24 pkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:31, Kerigun napisał:

JUPI. Dziś wygrałem swą pierwszą gre na auto. 24 punkty dostałem :D A wszystko przez to że
grałem 1vs1vs1vs1 i wszyscy się na mnie rzucili. Same no00by były ale sam na 2 necronów co
chwila FW spam i nie dałem rady. No ale auto miodne :D Upadek tytana. Ja SM wróg ChSM. Ja szybko
tech do GK i kapcia i idę. A on poszedł w HB. Miałem jakiś psikus bo jak naciskałem z to mi
sie y włączało. Wie ktoś jak to naprawiać w trakcie gry ?? Gdyby nie to ot bym szybciej wygrał.
Bo panował u mnie chaos bo jak tu związać bolce CC jak nie mogę z znaleźć :D No ale ostatecznie
wygrałem :D Ktoś coś wie czy po nowym patchu wyzerują statystyki ?? Nie chce stracić moich
24 pkt :D


No, zamiana "z" z "y" się zdarza, nie tylko w DoWie, jak z Ci działa jako y, to w drugą stronę też powinno być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 11:06, Grond napisał:

Jeżeli myślisz, że dzięki temu sztab stanie się fajny, to się mylisz. Ta stronka dalej ssie
(o ile jeszcze istnieje).


Przykro mi ale ja nie ze sztabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, każdy kolejny patch zeruje statystyki.

A na przełączenie Y-Z powinno pomóc CTRL+SHIFT jednocześnie, oba lewe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:38, PolishWerewolf napisał:

Tak, każdy kolejny patch zeruje statystyki.


Gdzieś przy wprowadzeniu patcza 1.2 pisało że statystyki są zerowane bo patch wprowadza za dużo i duże zmiany. 1.3 będzie chyba tylko szlifował zmiany z 1.2 :D (po dzisiejszych meczach przekonałem się ze nec jest IMBA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak rozmawiałem ze znajomym, grającym od początku w DoWa, to jemu każdy patch resetował :) Ja nie mogłem tego sprawdzić, gdyż online gram dopiero od 1.2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten samolot... jego totalna nieaerodynamiczność mnie po prostu zaskakuje, łącznie z niewykrywalnością przez radar ("prawie" jak myśliwiec Stealth ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:44, Harvenar napisał:

A możesz mi powiedzieć co to jest granie auto? Bot za Ciebie gra, czy jak? :D


Auto czyli automatch - tryb gry w którym grasz z losowym przeciwnikiem na losowej mapie. Za zwycięstwo otrzymujesz punkty, za przegraną tracisz je. Min. poziom punktowy - 1000. Górnej granicy nie ma. Teoretycznie, bo nie ma graczy mających powyżej 2000 pkt. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować