Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 09:39, Darkstar181 napisał:

Przede wszystkim nauczyć się skrótów na klawiaturze :) Myszka zżera za dużo czasu.


Ja powiem trochę inaczej: ściągnać te: http://42.pl/u/wA1 ustawienia klawiszy i nie trzeba się już niczego uczyć. Klawisze zostają przypisane zgodnie położeniem umiejętności, budynków na dolnym panelu. Wygląda to mniej więcej tak:

QWER
ASDF
ZXCV Spacja to zmiana robola

Jest to arcywygodne i obecnie nie wyobrażam sobie bez tego efektywnego grania. No i nie trzeba uczyć się klawiszy dl każdej rasy osobno.

Plik trzeba wkleić w tej ścieżce Dawn of War - Dark Crusade\Profiles\Profile1\dxp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mroku bardzo mi się to przyda ;D


Swoją drogą ciężko mi jest ostatnio kogolwiek wychwycić na auto i to jest smutne bo strasznie czasochłonne. Włączam napalony gre i czekam 15 minut ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie miał czasu- tzn miał librariana i rakietnice, ale na czołgi nie miał kasy, ani czasu, wszystko rozegrało się bardzo szybko. A bb nie był zupełnie sam, byli ogryni i trochę mojej chałosowej piechoty i jakieś hwt.
ps. jeśli ten plik nie jest za duży, to poproszę go na poczte, 3tomato[at]wp.pl, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:50, Budo napisał:

ps. jeśli ten plik nie jest za duży, to poproszę go na poczte, 3tomato[at]wp.pl, z góry dzięki.

Chodzi o te klawisze? Jeśli tak to zaraz wyśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 09:27, Budo napisał:

Co do taktyk szweidera- wypróbowałem już i idzie mi w miarę chałosem- dostałem raz w tyłek,
obejrzałem repa i teraz już śmigam lepiej niż tamten gość który mnie zlał- to dobra opcja o


Taktyki?Jakie taktyki?Skleroza nie boli...

Zaczynam się przerażać,bo:
A long,long time ago,in the galaxy far far away....
Marzec-Wyszedł patch 1.2-jakie to IG słabe i gópie
Grudzień-POMOCY!!!NIE DAJE SE RADY Z IG!!!
"Gwardziści łatwo pokonują Space Marines''ów"
Co będzie w Soulstorm?Zapewne zostanie zmieniony tytuł na BugStorm...będą Dark Gays,Bitch Hunters i słabe IG,potem silne,potem znowu słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:08, Mroku21 napisał:

> Przede wszystkim nauczyć się skrótów na klawiaturze :) Myszka zżera za dużo czasu.

Ja powiem trochę inaczej: ściągnać te: http://42.pl/u/wA1 ustawienia klawiszy i nie trzeba
się już niczego uczyć. Klawisze zostają przypisane zgodnie położeniem umiejętności, budynków
na dolnym panelu.

Sorry ale ten link chyba raczej nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:15, Joannita napisał:

Sorry ale ten link chyba raczej nie działa :/


Działa bo ściągnąłem, wystarczy się zarejestrować. Nie wymaga nawet potwierdzenia mailem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Działa działa, tylko trzeba sie zalogować, dlatego ja poszedłem na łatwiznę i poprosiłem mailem :)

Mroku---> dzięki serdeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:20, Deto napisał:

> Sorry ale ten link chyba raczej nie działa :/

Działa bo ściągnąłem, wystarczy się zarejestrować. Nie wymaga nawet potwierdzenia mailem...

We wcześniejszym linku zczaiłem że da sie logować tylko myślałem że może macie jakieś takie gdzie nie trzeba sie logować o bo mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lenie, nawet nie chce się wam zarejestrować :P Ja założyłem sobie tam konto, aby ściągnąć ten plik i zassać jakieś replaye z SM. Narazie obadamy sm vs chaos.

A i mam jeszcze pytanko: jak odpalić pliki .rec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:36, Harvenar napisał:

Lenie, nawet nie chce się wam zarejestrować :P Ja założyłem sobie tam konto, aby ściągnąć ten
plik i zassać jakieś replaye z SM. Narazie obadamy sm vs chaos.

A i mam jeszcze pytanko: jak odpalić pliki .rec?

Musisz tylko te pliki do folderu w twoim profilu o nazwie chyba "replays" wrzucić. I dopiero możesz je odtworzyć tak jak ci to powiedział Chris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten plik działa też w podstawce? Co prawda w niedługim czasie zamierzam zaopatrzyć się w WA i DC, ale na razie posiadam tylko ją. Mam jeszcze kilka pytań:

1. Z jakiej strony można ściągnąć patch 1.50 -> 1.51? Tylko nie mówicie mi, że z gram.pl - nie mam cierpliwości do ich serwera FTP...
2. Jest ktoś chętny na "instruktażową" partyjkę multiplayer? Ale jak już to mniej więcej za tydzień. Dopiero zaczynam przygodę z DoW i najpierw chciałbym troszkę pograć w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:27, Lesz3yk napisał:

Czy ten plik działa też w podstawce? Co prawda w niedługim czasie zamierzam zaopatrzyć się
w WA i DC, ale na razie posiadam tylko ją. Mam jeszcze kilka pytań:

1. Z jakiej strony można ściągnąć patch 1.50 -> 1.51? Tylko nie mówicie mi, że z gram.pl
- nie mam cierpliwości do ich serwera FTP...

Uruchom grę i zaloguj sie do sieci. Przy logowaniu do serwera gra zacznie ci automatycznie ściągać patche, tylko musisz chyba tyle razy się logować ile musisz ściągnąć i zainstalować patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi się dobrze ściągały patche z gram.pl- automatyczne patchowanie coś się sypie ostatnio. A co do partyjek na multi- ja odpadam, i tak nie mogę się przyzwyczaić do dc jeszcze, a granie teraz w dow to będzie masakra, z tego względu, że każda część warhammera to zupełnie inna gra z innym balansem- jak chcesz kupić dodatki, to odpuść sobie multi dopóki ich nie dorwiesz, bo tylko będzie Ci się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:37, Mroku21 napisał:

/CIACH/

W sumie jak ktoś zaczyna grę to może to się przydać. Gram w sumie nie wszystkimi rasami ale teraz jak bym miał się przestawić to by było więcej złego niż dobrego. Zamieszania dużo. Tak to OK ale ja już mam mniej więcej obcykane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować