Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 17:34, Darkstar181 napisał:

(jak on miał w tej kampanii na imię?)

Brat Kapitan Thule :D

W SS pewnie dostaniemy nowy zestaw bohaterów. U Sm pewnie "wskrzeszą" Thula za pomocą genoziarna (sklonują). A u IG generałów na pewno dostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:41, Kerigun napisał:

U Sm pewnie "wskrzeszą" Thula za pomocą genoziarna
(sklonują). A u IG generałów na pewno dostatek.

Pod warunkiem że faktycznie trzeba będzie go sklonować :) Teksty o zwycięstwach SM w kampanii są na tyle ciekawe i tajemnicze, jakby THQ z góry narzuciło ich wygraną w kampanii i kontynuację fabuły dotyczącej zakonu w następnym dodatku. (chociażby tekst o zebraniu kawałków pokonanego Avatara w celu ich zbadania...ponoć miało to przysporzyć zakonowi w późniejszych latach wiele kłopotów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:50, Valentino S.A. napisał:

gram w dc jako kosmiczni marines i zniszczyłem całą gwardię imperialną i teraz man pytanie
kogo lepiej zaatakowac marines chaosu czy nekronów ?


Jest to obojętne. Zobacz kto ma większą armię (straż przyboczną) i zaatakuj mu stolicę. Lepiej pokonać go zanim uzbiera sie pokaźna straż. Potem może być problem. :) Na jakim poziomie grasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 17:52, Kerigun napisał:

> gram w dc jako kosmiczni marines i zniszczyłem całą gwardię imperialną i teraz man pytanie

> kogo lepiej zaatakowac marines chaosu czy nekronów ?

Jest to obojętne. Zobacz kto ma większą armię (straż przyboczną) i zaatakuj mu stolicę. Lepiej
pokonać go zanim uzbiera sie pokaźna straż. Potem może być problem. :) Na jakim poziomie grasz
??


na średnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie co do ataku na stolicę nekronów otóż jak zaczynam grę na tej mapie już po 2 min nekroni nasyłają na mnie pełno jednostek i nie umiem sobie z nimi poradzic cały czas porażka :/ wie ktos jak to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:22, Dyzio Diablo napisał:

Przed atakiem zbierz większą gwardię honorową.


hmm a ok ale czemu gwardia honorowa to tylko jedna jednostka nawet kilkoma nic sie raczej nie da zrobic chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Dark Crusade i podstawki. Co możecie powiedziec o fabule dla ras z DC , motywuje do przechodzenia gry kilka razy róznymi rasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się nimi bronić! Fakt, że Gwardia Honorowa jest w stanie w ciągu kilku minut wygrać większość zwykłych plansz, ale stolice są zazwyczaj... hmm... ździebko trudniejsze. Ja grałem Tau i wyglądało to mniej więcej tak, że Shas i jego gwardia dziurkują każdą zbliżającą się puszkę, a w tym czasie buduję przekaźnik pojazdów i ruszam moim ulubionym zmasowanym atakiem sond. Tylko jeden przekaźnik musiałem zlikwidować Stealthami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Fabuła w dc jest szczątkowa, już bardziej wciąga w podstawce (przynajmniej mnie w miarę wciągnęła). W dc single to bardziej przygotowanie do multi i mała prezentacja ras, tak żebyś się oswoił z taktyką i możliwościami dla każdej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:51, Asthariel napisał:

Co możecie powiedziec o fabule dla ras z DC , motywuje do przechodzenia gry kilka razy róznymi rasami?


Fabuły nie ma prawie-tak wygląda cała gra
SZPOILER!!!!
Klikasz start-pojawia się intro
Wybierasz rasę-intro tej rasy....
Lądujesz na mapie kampanii
Gnieciesz wszystko na swej drodze,czasem jest"fajniejsza prowincja"
Bang!Twierdze-rozwalasz je,rasa znika i jest tekst,że ludzie się cieszą(zwykle to jest libacja)
Dalej bijesz i upgardujesz hero
Gratulację!Skopałeś wszystkich!The world is yours!!!

Kampania DC polega na zabiciu nudy(ciekawe rozwiązania) i zapoznania się z rasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rada na necó dla SM ?
plazma, plazma, plazma, plazma, plazma, plazma, plazma, plazma, plazma, plazma, plazma, plazma i jeszcze raz plazma nic lepszego nie ma + kombo gk i kapeć jak masz kapcia z gwardi hhonorowej to dorzucdo sm przyda sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czemu Chaos w kampanii ma taką żalową gwardię, bo z całym szacunkiem ja wole Crisisa, skład uber FW czy SSów, niż jednego biednego Czempiona, który jak zdechnie, to już nie da się go odbudować w czasie bitwy, a jak są składy u innych ras, to można jakoś to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 09:42, Everial napisał:

Ja się zastanawiam, czemu Chaos w kampanii ma taką żalową gwardię, bo z całym szacunkiem ja
wole Crisisa, skład uber FW czy SSów, niż jednego biednego Czempiona, który jak zdechnie, to
już nie da się go odbudować w czasie bitwy, a jak są składy u innych ras, to można jakoś to
nadrobić.


Bo Reric chciał pokazać,czym grozi Ciemna Strona Mocy:)Swoją drogą-SM też nie ma zawalistej Gwardii Honorowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam zrobic podczas atakowania stolicy chaosu bo cały czas mi taka wielka wieża jak koło niej przechodze to ludzi mi zabija a jak dam żeby szli przed czasem w którym ta wieża wysła te zabojcze fale to i tak żołnierze idą wolno i nigdy przejsc koło tego się nie da ,wie ktoś jak to obejśc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząć przechodzenie zaraz po wybuchu, najlepiej w mniejszych grupkach, nie całą armią. Kawałek przed główną bazą będziesz miał punkt, którego zajęcie wyłączy Puls Krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować