Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Wiadomo co myśli"O k.....!!Skoro przegrał,to ja nie mam szans!Spadam,co mi tam- i tak przegram.Gdzie jest to F10?
A tu.Menu...i wyjście z gry.I the end."

Ja bym został-zawsze jest szansa na wygraną(tylko trzeba trochę pomyśleć).No i takie uciekanie to oznaka tchórzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:44, szweider napisał:

Ja bym został-zawsze jest szansa na wygraną(tylko trzeba trochę pomyśleć).No i takie uciekanie
to oznaka tchórzostwa.


Popieram! Raz w walce 3vs3 jeden z moich sojusznikówi został zniszczony chyba siódmej minucie, ja i mój drugi sojusznik broniliśmy się prze godzinę. Jednego wroga udało mi się nawet zniszczyć. Niestety było już za późno. Jednak mimo ,że przegrałem to jednak miło ten pojedynek wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zniszczyłem Chaosem twierdzę Nekronów. Bardzo fajna misja. Początkowe ataki łatwo zniesc jak nie ma wrogiego bohatera z GH. U mnie Nekroni zaatakowali daleko na północ, a ja ich odciąłem zajmując port kosmiczny. Dzięki temu nie było tak trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dyzio.Zapomniałem dopisać,że to nie tylko odznaka tchórzostwa,ale i głupoty.
Kuzyn mi mówił,że gracze grali w jakiegoś RTS-a przez sieć 2vs2.Dwóch rzuciło się na jednego i faceta rozwalili.Jedna facet,który był w sojuszu z pokonanym i miał taką armię,że rozwalił by tych dwóch gości i bazę,a tu nagle myśli"Skoro mój sojusznik padł,to ja nie mam szans" i odłączył się.Prawda,że idiota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:44, szweider napisał:

Wiadomo co myśli"O k.....!!Skoro przegrał,to ja nie mam szans!Spadam,co mi tam- i tak przegram.Gdzie
jest to F10?
A tu.Menu...i wyjście z gry.I the end."

Niestety wielu graczy tak nie myśli, i zwykle jak jeden sojusznik wychodzi to reszta po nim też. Czasem jest szansa, a czasem nie, jednak gdy (zwłaszcza) gra się 4vs4 i 4 rozbudowanych przeciwników zniszczy jednego, to raczej druga drużyna szans już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:18, Czedwik napisał:

Czasem jest szansa, a czasem nie, jednak gdy (zwłaszcza) gra się 4vs4 i 4 rozbudowanych
przeciwników zniszczy jednego, to raczej druga drużyna szans już nie ma.


Na dobrą sprawę w potyczce 4v4, utrata członka teamu ma najmniejsze znaczenie. W dalszym ciągu jest jeszcze trzech graczy. Im mniej liczna drużyna tym większe znaczenie ma w niej pojedyńcza armia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zastanawia, czy wprowadzili ten podział styli (Montka i to drugie) u Tau, żeby sprawdzić czy pomysł się przyjmie? Może to taki test czy wprowadzać ową innowacje do kolejnej odsłony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:48, MINIONQ napisał:

Tak mnie zastanawia, czy wprowadzili ten podział styli (Montka i to drugie) u Tau, żeby sprawdzić
czy pomysł się przyjmie? Może to taki test czy wprowadzać ową innowacje do kolejnej odsłony?


Ja generalnie nie lubię tego typu podziałów. To tak jak z HoMM IV, gdzie na każdym poziomie istot trzeba było wybierać jedną z dwóch :-/
Zresztą w RTSach rzadko kiedy występuje coś takiego, ze jedna technologia wyklucza drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 00:45, orel86 napisał:

mam pytanie mogl by mi ktos powiedziec co to jest tak w ogule podzial Montka i ten drugi bo
nie mam pojecia dzieki

Poszperałbyś trochę w tych 162 stronach textu, a nie nam tyłki zawracasz (bo o tym już się mówiło) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 06:59, dizzy1942 napisał:

> Poszperałbyś trochę w tych 162 stronach textu, a nie nam tyłki zawracasz (bo o tym już
się mówiło) :)


Dooookładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 06:59, dizzy1942 napisał:

> mam pytanie mogl by mi ktos powiedziec co to jest tak w ogule podzial Montka i ten drugi
bo
> nie mam pojecia dzieki
Poszperałbyś trochę w tych 162 stronach textu, a nie nam tyłki zawracasz (bo o tym już
się mówiło) :)

ok dzieki popatrze :) i sory ze zawracam wam tylki czyms takim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stało się .... Relic zrobił kolejną beznadziejną , do dupy kompletnie gierkę , na którą patrzę z politowaniem .

AUĆ ! AUĆ ! AUĆ ! Nie bijcie , to boli , żartowałem ! Ty , co ty maswz zamiar zrobić z tas cegłą ?? :P

A na powaznie ... gra jest genialna , zbiła Winter Assault z miejsca mojej ulubionej strategii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:05, deput666 napisał:

I stało się .... Relic zrobił kolejną beznadziejną , do dupy kompletnie gierkę , na którą patrzę
z politowaniem .


To heretyk!!!! Spalić go na stosie!!! :P

Dnia 07.12.2006 o 16:05, deput666 napisał:

AUĆ ! AUĆ ! AUĆ ! Nie bijcie , to boli , żartowałem ! Ty , co ty maswz zamiar zrobić z tas
cegłą ?? :P


Cegłą? A nic tak sobie nią macham wiesz? :)

Dnia 07.12.2006 o 16:05, deput666 napisał:

A na powaznie ... gra jest genialna , zbiła Winter Assault z miejsca mojej ulubionej strategii
:P


DC jest lepsze od WA :) od dawna o tym wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:35, Lord Avatar napisał:

Na dobrą sprawę w potyczce 4v4, utrata członka teamu ma najmniejsze znaczenie. W dalszym ciągu
jest jeszcze trzech graczy. Im mniej liczna drużyna tym większe znaczenie ma w niej pojedyńcza
armia.

Cóż, wszystko zależy od tego jaki team się trafi. Mi najwyraźniej wtedy trafił się dość słaby, w każdym razie szans na odbudowę zwykle już nie ma, jak wróg ma taką przewagę (i jeśli on w późniejszej grze sprzątnie wszystkie relikty :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące gry przez sieć. Nie mogę się zalogować i pisze mi, że jest "nieudana autoryzacja CD"
1. CD są oryginalne jeśli o to chodzi
2. Wkaładałem kolejno płyty do DOW, DOW : WA i DOW : DC i nadal nic, a po instalacji wpisałem kody z poprzednich części.
Nie wiem co zrobić, proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:59, elekrin napisał:

Mam pytanie dotyczące gry przez sieć. Nie mogę się zalogować i pisze mi, że jest "nieudana
autoryzacja CD"
1. CD są oryginalne jeśli o to chodzi
2. Wkaładałem kolejno płyty do DOW, DOW : WA i DOW : DC i nadal nic, a po instalacji wpisałem
kody z poprzednich części.
Nie wiem co zrobić, proszę o pomoc


Spróbuj przeinstalować gre. Jeśli to nie pomoże wyślij meila do Cd-Projekt, żeby wysłali ci nowy cd-key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować