Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Witam...
Nie mogłem znaleźć tematu tylko o Soulstorm więc pisze tutaj.
Lubie grac mrocznymi ale przez neta niemoge wymyślić żadnej strategii, dlatego pisze potrzebuje jakieś dobrej strategi...
Czy w ogóle taka istnieje a powinna ponieważ wszystkie rasy są równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram z bratem na lanie w Warhammera 40k dark crusade i gdy on tworzy serwer ja do niego dochodzę możemy wybrać tylko nekronów i dominium tau, wiecie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 21:25, Gallbaroquo napisał:

Witam. Gram z bratem na lanie w Warhammera 40k dark crusade i gdy on tworzy serwer ja
do niego dochodzę możemy wybrać tylko nekronów i dominium tau, wiecie jak rozwiązać ten
problem?


Zainstalować podstawkę i Winter Assault, ewentualnie punkt drugi w pierwszym poście na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest jakiś kod/programik/mod dający możliwość zdjęcia ograniczenia werbowania master shaper-ów, chodzi o kampanię DC i SS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, widzialem filmy gdzie byly pokazane mody do Warhammera 40k DOW. Czy mozna zrobic wlasnego moda, dodac nowe rasy czy kampanie lub zmodyfikowac stare?
Moze znacie jakies sposoby lub programy? Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie własnych modów, to temat rzeka, ale nie należy się łudzić, że samemu się cokolwiek stworzy skoro nie potrafi się znaleźć odpowiednich informacji samemu...

Polecam korzystanie z przygotowanych już modów, których nie mało do każdej z części serii.

Ściągnij firmowy Mod Tool do danej wersji (oficjalnego do Soulstorma nie ma, ale można zmodyfikować ten z Dark Crusade co prawda, choć jest z tym nieco zachodu), zobacz czy potrafisz cokolwiek z tego ogarnąć i dopiero później myśl o tworzeniu czegokolwiek do gry.

Najlepsze źródło wszelakich przydatnych informacji, poradników i know-how masz tutaj:
http://forums.relicnews.com/forumdisplay.php?96-Dawn-of-War-Adeptus-Modificatus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma sprawa multi w DoW? Gra ktoś jeszcze w Dark Crusade czy już wszyscy się rozeszli do dwójki albo Soulstorma? Pytam, bo jest SS na Steamie za 20 zł, jak multi żyje to może przełknę tą kasę jakoś. Ale jak dużo ludzi zostało przy DC to nie widzę sensu wydawać kasy (SS samo mam oryginalne z wersji recenzenckiej jeszcze, ale nie mogłem klucza w multi użyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt już w to nie gra poza najbardziej fanatycznymi fanatykami młotka i ludźmi, którzy kiedyś tam grali, a teraz wracają co jakiś czas, żeby zagrać sobie parę meczyków i przypomnieć stare czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
mam pytanko:
Czy są chętni żeby zagrać w DoW Dc ????
jak tak to piszcie na gg 7566799 czasami jestem niewidoczny więc pisać śmiało:)

propozycja zawsze będzie aktualna:)

kocham tę grę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zmiar kupić sobie Warhammer 40,000 Dawn of War: Antologia z extraklasyki ale nie wiem czy ta gra działa pod win7. Mam nadzieję, że ta gra mi się spodoba (raczej wole strategie turowe). Napiszcie czy nie ma problemu z odpaleniem tej gry pod win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 23:50, jarekao napisał:

Mam zmiar kupić sobie Warhammer 40,000 Dawn of War: Antologia z extraklasyki ale nie
wiem czy ta gra działa pod win7. Mam nadzieję, że ta gra mi się spodoba (raczej wole
strategie turowe). Napiszcie czy nie ma problemu z odpaleniem tej gry pod win7.

Nie ma najmniejszych problemów z odpalaniem. No jak wolisz turówki to możesz mieć lekki szok, bo tu jest ostre za****dalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem gre, zainstalowałem i mam pare pytań, a jest to mój pierwszy kontakt z tą grą.
1) Czy musze ściągać jakieś patche? Mam chyba wersje 1.51 i 1,2 dark crusade. Sprawdzałem gra łączy z netem (automatycznie mi pobarało patch 1.2)
2) W jakiej kolejności przechodzić te kampanie? Czy taka kolejność będzie dobra: Kampanie z podstawki, Kampania WA i na końcu kampania z DC. Po skończeniu wszystkich kampanii mam zamiar pobawić się w potyczki z kompem ( zakładam że w takim wypadku najlepiej grać w potyczki w DC gdyż mamy tam wszystki rasy i mapy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to chyba tylko Soulstorm wymaga dodatkowego patcha.
Kampanie najlepiej przechodzić, tak jak sam zauważyłeś, z czego tylko z podstawki i Winter Assault, to kampanie z sensownym scenariuszem i misjami. Kampania z DC opiera się na zwykłych potyczkach (no może nie tak zwykłych, bo część z misji zawiera dodatkowe cele do wykonania) z komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej przechodzić kampanie po kolei ;D A potyczki to w necie bo z kompem Ci ie szybko znudzi. Komp dobry do potrenowania, zaznajomienia się z grą, rasami.

Moim zdaniem DC jest najlepszy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 09:50, jarekao napisał:

A przy graniu 1-2 godziny dziennie na ile starczą kampanie z antologii?


"Podstawka" i WA - na niezbyt długo (w sumie zależy od poziomu trudności, ale "podstawka" nawet na hardzie to dla starych RTSowych wyjadaczy bułka z masłem), jakieś dwa tygodnie góra :). Za to DC to już co innego, jeśli będziesz chciał podbić cały Kronus (wszystkie prowincje) wszystkimi rasami na najwyższym poziomie trudności to czas zabawy będziesz mógł już liczyć w miesiącach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować