Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Moze i Nekroni są imba ale sie fajnie nimi tłucze i morduje inne rasy (kula wstrzeszenia i inne cuda). Ideologie też mają ciekawą, wytłuc wszystko co żywe. To tak jakby sprowadzić Hitlera do 41 millenium. Necroni "idealna rasa" (niemcy) a resztą to miecho armatnie (nie aryjskie rasy). Tylko mnie nie wieżajcie za poglady, dość już mam wieszania, szyja mnie boli od tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 01:04, sirmadman napisał:

Moze i Nekroni są imba ale sie fajnie nimi tłucze i morduje inne rasy (kula wstrzeszenia i
inne cuda). Ideologie też mają ciekawą, wytłuc wszystko co żywe. To tak jakby sprowadzić Hitlera
do 41 millenium. Necroni "idealna rasa" (niemcy) a resztą to miecho armatnie (nie aryjskie
rasy). Tylko mnie nie wieżajcie za poglady, dość już mam wieszania, szyja mnie boli od tego:-)

Dużo razy musieli cię wskrzeszać, skoro tyle razy ciebie wieszano. Ah, nie ma to jak ta kula wskrzeszenia :P Tam większość ras jest Hitlerkiem, bo prawie każda chce wybić wszystkie inne (Imperium w końcu też prócz heretyków i mutantów chce wybić obcych) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma wpisane i w ideologi i w religii nawet, obcy są potencjalnym zagrożeniem dla Imperium Człowieka więc trzeba ich zniszczyć, zaś religia mówi że ludzkość to rasa święta a reszta nie ma prawa istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 09:24, Nagaroth napisał:

Ma wpisane i w ideologi i w religii nawet, obcy są potencjalnym zagrożeniem dla Imperium Człowieka
więc trzeba ich zniszczyć, zaś religia mówi że ludzkość to rasa święta a reszta nie ma prawa
istnieć.

Prawie jak w Niemczech na początku zeszłego stulecia :)
Ciekawe czy Imperialni też mają swoje komory gazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co im komory skoro mają Inkwizycję, Exterminatus, Adeptus Astartes, Gwardię Imperialną, Adepta Sororitas i wiele, wiele innych sił trzymających porządek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam lamentujecie ze necro sa imba bo odeprzec nie umiecie wtedy ich
przecież takie cięzkie boltery to ciachąją necro aż miło
a ci siepacze haosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iroks zazwyczaj się nie widzi imba w swojej rasie ja też byłem przekonany, że zasięg FW jest odpowiedni póki nie zacząłem grac kimś innym przeciw nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mojej dzisiejszej grze radzę wszystkim sprawdzac w ustawieniach czy są drużyny zablokowane. Grałem 2v2v2 i kiedy było gorąco mój sojusznik odszedł do innej drużyny :/ A nie było jeszcze pewne kto wygra, a kto przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:27, gloody napisał:

Po mojej dzisiejszej grze radzę wszystkim sprawdzac w ustawieniach czy są drużyny zablokowane.
Grałem 2v2v2 i kiedy było gorąco mój sojusznik odszedł do innej drużyny :/ A nie było jeszcze
pewne kto wygra, a kto przegra.

Tak to już niestety ze zdrajcami bywa. Jeśli takiego nie masz w zasięgu boltera, bywa ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 14:10, Czedwik napisał:

Ale jak ktoś gra orkami to zdrada jest wtedy bardzo klimatyczna i zgodna z fluffem ;P W końcu
z orkami nie da się utrzymać sojuszy.

Pod warunkiem, że ma się odpowiednią ilość mięsa do zatrzymania "byłego" sojusznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. może wirus.

Ale z tym zasilaczem także sensowny powód.

Dane kompa:

Time of this report: 5/12/2006, 15:09:50
Operating System: Windows XP Home Edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_gdr.050301-1519)
Language: Polish (Regional Setting: Polish)
System Manufacturer: PC-FACTORY
System Model: AWRDACPI
BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2 CPUs)
Memory: 512MB RAM
Page File: 239MB used, 626MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.2180 32bit Unicode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronki?

www.dow.rox.pl <--- takie skupisko Polskiej sceny
www.dowsanctuary.com <--- skupisko całej sceny DoW, świetne replaye
www.warhammer.sztab.com <--- prawie strona o DoW
www.beatzone.pl <--- nowe forum o grach z serii DoW. Bardzo świeże. Czyli nic nie ma.
http://forums.relicnews.com/forumdisplay.php?f=90 <--- dział na Relicnews poświęcony DoW. Tutaj jest prawie wszystko. Replaye (kiepskie), linki do modów, dyskusje o balansie, solucje itp. Jest to oficjalne narzędzie Relica do kontaktu z fanami. Jednak ludzie z Relicnews eee... Nie mają dobrej opinii wśród "Światowej Elity sceny DoW".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skołuj 2 zasilacz bo ja mam coś podobnego czasami kompowi odwala i co włącze grę,film,program graficzy i ma coś obliczać więcj to resetuje się komp zailacz czas zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować