Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Mam Problem. Od 3-4 dni jak gram w DC wywala mnie do systemu. Nie wiem co się dzieje. Przedtem tego nie było. Czy ktoś też tak ma? Co z tym zrobic. Dodam że mam ORginalnego DC więc błędy pirackie nie wchodzą w GRE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:29, Nagaroth napisał:

Też tak miałem, przeinstaluj grę, u mnie pomogło.


Ale tego wcześniej nie było. To się nasiliło gdy zacząłem grac Gwardią Imperialną. Nie chce przeinstalowywac bo srace to co osiągnąłem. Popatrz na godziny dodania moich postów. Wywaliło mnie, napisałem posta, teraz odpowiadam bo mnie znów wywaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 18:41, Kerigun napisał:

Nie chce przeinstalowywac bo srace to co osiągnąłem.


Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę, ale to co osiągnąłeś masz w katalogu "profiles", a zapisane replaye (o ile coś zapisywałeś) są w "playback"... Także nie ma problemu zachować te katalogi i wkleić je na świeżynkę DC:)

A mnie odkąd mam DC (od premiery) wywaliło tylko raz, ale za to dość chamsko bo w trakcie zdobywania twiedzy IG...

I jeszcze żeby nie dublować wtrącę słówko pod temat "forsownej pracy" workerów Chaosu. Czy naprawdę to jest takie istotne na początku gry?? Te kilka sekund wcześniej koszary, jak się nie planuje szybkiego rusha? I po co? Żeby JUŻ ładnie stało? Co innego kiedy później coś ważnego się dzieje i chcemy mieć budynek jak najszybciej, żeby jakieś posiłki podesłać na front...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Dark Crusade to dodatek typu stand alone, czyli teoretycznie nie potrzeba kupować poprzednich części. Ja mam tylko podstawkę, ale jeśli kupię Dark Crusade, będę miał również Gwardię Imperialną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:01, squeglee napisał:

Nie rozumiem, czyli jeśli ktoś kupił Winter Assault, a ja nie, to będę mógł grać przeciw gwardii
imperialnej, a nie będę mógł grać nią sam?!


Dobrze rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz dodatek to przez sieć grasz tylko tau i nekronami a w potyczce z kompem morzesz wszystkimi. Jeśli masz jeszcze podstawke czyli zwykłego DoWa to grasz przez sieć wszystkimi rasa oprócz Gwardi imprjalnej. Trochę to dziwne że w potyczce morzesz grać wszystkimi a przez sieć nie, prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne że w potyczce morzesz grać wszystkimi a przez

Dnia 27.12.2006 o 20:08, Joannita napisał:

sieć nie, prawda ???


Dziwne, dziwne, ale gdyby tak nie było, Relic straciłby trochę kasy. Odstęp czsowy między wydaniem kolejnych wydatków był w końcu niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę do użytkowników tego działu forum- mógłby mi ktoś podać link do ściągnięcia Herezy of Horus? Z góry dziękuję.

A teraz bardziej denerwująca sprawa-Pariasi Nekronów

W grze istnieją jako 1 oddział liczący max. 8 członków którzy nie podlegają morale. Każdy z nich atakuje za 73-93 z bliska i 65-85 na odległość. Juś Szarzy rycerze Marines są silniejsi! dodatkowo Pariasi zżerają 4 popki a rycerze 3. Cytat z instrukcji do DC:
"Plugawe siły Nekronów są prawdopodobnie najpotężniejsze w świecie warhammer 40.000:Dark Crusade[...]"
Najpotężniejsi!? haha.. dobry żart. Pariasi są najnowszym nabytkiem Nekronów, a nie umieją pozbierać się do kupy ani teleportować się do najbliższego budynku. Po prostu żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:22, Xantor666 napisał:

Mam ogromną prośbę do użytkowników tego działu forum- mógłby mi ktoś podać link do ściągnięcia
Herezy of Horus? Z góry dziękuję.


Ja też mam prośbę - zanim zaczniecie prosić o linki, rady itp - sprawdźcie czy temat już nie był poruszany - plissss;] Nikt nie karze się Wam przedzierać przez 200 stron tego forum ale można chyba skorzystać z forumowej wyszukiwarki? I Googla ewentualnie... A co do linków, to stronę do tyłu Grond podał dosyć wyczerpujący spis co i gdzie i nie chce mi się wierzyć, żebyś na którejś z nich nie znalazł namiarów na Herezję Horusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 20:22, Xantor666 napisał:

A teraz bardziej denerwująca sprawa-Pariasi Nekronów

W grze istnieją jako 1 oddział liczący max. 8 członków którzy nie podlegają morale. Każdy z
nich atakuje za 73-93 z bliska i 65-85 na odległość. Juś Szarzy rycerze Marines są silniejsi!
dodatkowo Pariasi zżerają 4 popki a rycerze 3. Cytat z instrukcji do DC:
"Plugawe siły Nekronów są prawdopodobnie najpotężniejsze w świecie warhammer 40.000:Dark Crusade[...]"
Najpotężniejsi!? haha.. dobry żart. Pariasi są najnowszym nabytkiem Nekronów, a nie umieją
pozbierać się do kupy ani teleportować się do najbliższego budynku. Po prostu żałosne


chaos is the only true answer... ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Come to Chaossss... Chaoss is sstrong.. :D

Pewnie - podkręćmy Pariasów i inne jednostki Nekronów, bo są słabi i ledwo sobie radzą w walce;p Człowieku! Twoje słowa to prawie zamach na balans między rasami:) Jak sobie wyobrażasz potem grę? Idziesz sobie Nekro i wszystko wyrzynasz a reszta ras może tylko stać i umierać? To już jest teraz - wystarczy trochę wprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie aż tak ich podkręcimy, no ale chociaż dałoby się im normalną teleportację, albo lekko zwiększyło speeda. Moją ulubioną rasą również jest Chaos(Niszczyciele i plugawiciele...piękne) ale od DC pykam sobie po sieci necro. No ale jeżeli Pariasi są najnowszym nabytkiem piechoty nekronów to może mielibyodpowiednio podrasowane staty.

A i jeszcze jedno-jak uzbrajacie swojego necro lorda? Ja wPole Błyskawic, Kulę wskrzeszenia i Zasłonę mroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa. Wystarczy przeinstalowac jak ktoś tu już napisał. Moja ulubiona rasa to SM i IG potem Tau i nekroni. Moge czasami zagrac Chaosem. Ale gry Orkami i Eldarami nie dam rady. Może są fajni ale JA ich nie lubie i nie umiem nimi grac. Źle mi się nimi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wyszukiwarki to jest troche lipna. Jak szukałem na foru działu poświęconemu warchamerowi to mi nic nie znalazło. A jeśli chodzi o rasy to gram tylko kosmicznymi marines ze wzgęldu na ideologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:28, Joannita napisał:

Co do wyszukiwarki to jest troche lipna. Jak szukałem na foru działu poświęconemu warchamerowi
to mi nic nie znalazło. A jeśli chodzi o rasy to gram tylko kosmicznymi marines ze wzgęldu
na ideologie.


jaką ideologię ? ciekawe ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować