Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

hm najleprze połączenie to spow, robaczki i kulka w pojedynku lord vs podstawowa wieżyczka zbudowana na pkt hp nie spada a dodatkowo powolutku sie regeneruje w wielkich bitwach spowalniacz jest poprostu boski 4 odddziały marinesów z bolterami vs 2 podstatowe nec i lord ze spowiem wymiata a wyszkolenie pariasów równa sie w większości przypadków z przegraną wroga bo przecież nie ma to jak spowolnienie (i to ostro ! ) oddział i nawet jak ucieknie to bedzie miał góa połowe hp max czyli na szarych ryceży jak znalazł warhamer jest bardzo dobrze zbalansowany i nec czy tau nie sa wcale imba gralęm dzisiaj kilka pojedynków ja marinesi,marinesi chaosu vs nec i wygrałem. Marinesami to trzeba same miotacze ognia plus 1 ckm na oddział a haosem to tych super siepaczy i nic nie zrobi wam nec :)

chris 2 workerów z przyspiezeniem do nie wcale 2-3 sec a duzo duzo wiecj pozatym szybciej zaczniesz szkolić herosa przy okazji w tym samym czasie jak dobrze z grasz 2 workerami z przyspieszeniem w tym samym czasie bedziesz miał i koszary i punkt umocniony także to jest bardzo duzy plus chaosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne rzeczy słyszałem o pariasach, ale ty jesteś pierwszym który mówi, że są za słabi. Przecież to rzeźnicy!!! Nie dość, ze mają mocne obrażenia to jeszcze każdy ich cios obniża wytrzymałość przeciwnika.

@Joannita

Dnia 27.12.2006 o 20:56, Xantor666 napisał:

Co do wyszukiwarki to jest troche lipna. Jak szukałem na foru działu poświęconemu warchamerowi
to mi nic nie znalazło.


Jeśli wpisałeś warchamer to nie dziwię się, że nic nie znalazło ;]. Najlepiej szukać po słowach kluczach zamiast wpisać całe słowo warhammer wystarczyło wpisać np. warh.

@ChrisBgnr

Dnia 27.12.2006 o 20:56, Xantor666 napisał:

I jeszcze żeby nie dublować wtrącę słówko pod temat "forsownej pracy" workerów Chaosu. Czy
naprawdę to jest takie istotne na początku gry?? Te kilka sekund wcześniej koszary, jak się
nie planuje szybkiego rusha? I po co? Żeby JUŻ ładnie stało? Co innego kiedy później coś ważnego
się dzieje i chcemy mieć budynek jak najszybciej, żeby jakieś posiłki podesłać na front...


Uwierz, że w tym tkwi siła Chaosu,a każda sekunda na początku gry jest na wagę złota (u wszystkich ras). Dzięki szybki koszarom w mig możesz wytrenować Raptorów w celu harrasowania eco przeciwnika, a to tylko jeden z wielu przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroku jak chcesz wiedzieć to wpisywałem równierz: Warchamer Down of War dark Crusade ;; Dawn of War ;;
;; Dark Crusade i nic ale warh nie wpisywałem więc prosze nie uważać mnie za osobe która szuka tylko po jednym słowie.

I mam pytanie: Dlaczego jak w podglądam gry w sieci które są dostepne i pisze "Only Noobs" i jak chce zagrać to mnie wyrzucają? Przecierz jestem taki słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 23:12, Joannita napisał:

I mam pytanie: Dlaczego jak w podglądam gry w sieci które są dostepne i pisze "Only Noobs"
i jak chce zagrać to mnie wyrzucają? Przecierz jestem taki słaby.

Jeżeli masz z 5 gwiazdek przy swoim profilu,to się nie dziw... w innym przypadku, byc może byli umuwienie z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 23:12, Joannita napisał:

Mroku jak chcesz wiedzieć to wpisywałem równierz: Warchamer Down of War dark Crusade ;; Dawn
of War ;;
;; Dark Crusade i nic ale warh nie wpisywałem więc prosze nie uważać mnie za osobe która
szuka tylko po jednym słowie.

Pytanie: ile błędów tu widzisz?
Warchamer Down of War powinno być Warhammer Dawn of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 22:48, Mroku21 napisał:

Uwierz, że w tym tkwi siła Chaosu,a każda sekunda na początku gry jest na wagę złota (u wszystkich
ras). Dzięki szybki koszarom w mig możesz wytrenować Raptorów w celu harrasowania eco przeciwnika,
a to tylko jeden z wielu przykładów.


Hmm... No dobra wezmę się za przemyślenie całej sprawy:) Szkoda tylko, że Chaos nie ma jakiegoś medyka, bo ci biedni heretycy pozwą kiedyś całą Trójcę do sądu pracy za nieludzkie traktowanie i się nie wypłacę z odszkodowaniami:p

@Joannita

Dnia 27.12.2006 o 22:48, Mroku21 napisał:

I mam pytanie: Dlaczego jak w podglądam gry w sieci które są dostepne i pisze "Only Noobs" i jak chce zagrać to mnie wyrzucają? Przecierz jestem taki słaby.


Ja też jestem słaby, ale tak jakoś się nabiło statsy na dwie gwiazdki i mimo, że to niewiele, to wzbudza podejrzenia co niektórych, jakobym był już nieźle wytrenowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 23:12, Joannita napisał:

Mroku jak chcesz wiedzieć to wpisywałem równierz: Warchamer Down of War dark Crusade ;; Dawn
of War ;;
;; Dark Crusade i nic ale warh nie wpisywałem więc prosze nie uważać mnie za osobe która
szuka tylko po jednym słowie.


Jezzzzzzzzu!! Co za herezja! Módl sie żeby Inkwizycja tego nie widziała, inaczej ciężko bedzie z tobą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez mnie Dyzio rozniosl. Niestety, zbyt dluga przerwe mialem chyba, zauwazylem , ze micro juz nie to co kiedys. GG Dyzio ale....pamietaj zemszcze sieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Down of war to była literówka za co wszystkich fanów gry przepraszam.

Sirmadman morzesz mi powiedzieć oco ci z tą herezja i inkwizycją chodzi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:53, Joannita napisał:

Sirmadman morzesz mi powiedzieć oco ci z tą herezja i inkwizycją chodzi ????


To był joke.Herezją były te literówki, i za czynienie jej jak by cię dorwała Inkwizycja to by cię: powiesiła, roztrzelała itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno. Wielka Pupa. przeinstalowałem DC i nic. Pograłem może z 2 h a potem co około 30 minut wywala mnie do windowsa. Co ja mam zrobic? Chyba dziś przeinstaluje cały system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:35, Mroku21 napisał:

Cholery idzie dostać z tym Tau, co ja robie nie tak? ;/

Cóż, przede wszystkim 2 razy przeciwnik z tobą tańczył w obstrzale 2-3 wieżyczek. Przesadziłeś z rushem w środek bazy wpierw CSM, a potem zerkami. No a potem miał już przewagę w walce na odległość - spam FW jest dość potężny (szczególnie, że wykupił już dla nich ulepszenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:17, sirmadman napisał:

> Sirmadman morzesz mi powiedzieć oco ci z tą herezja i inkwizycją chodzi ????

To był joke.Herezją były te literówki, i za czynienie jej jak by cię dorwała Inkwizycja to
by cię: powiesiła, roztrzelała itp.


Powiem ci że mnie takie żarty nie śmieszą ponieważ gram tylko Kosmicznymi Marines więc nie chciałbym przeciwstawiać ich przeciw sobie a za literówke przeprosiłem.

Co do Ciebie Kerigun to z tym przeinstalowaniem Windowsa to dobry pomysł. Mi neostrada przestawała działać co 15 min. i musiałem restartować kompa żeby od nowa działała. Dopiero po reinstalu Windowsa zaczeła normalnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 14:19, Joannita napisał:

Powiem ci że mnie takie żarty nie śmieszą ponieważ gram tylko Kosmicznymi Marines więc nie
chciałbym przeciwstawiać ich przeciw sobie a za literówke przeprosiłem.


Każdego śmieszy co innego. Powiedz mi co z tego że grasz tylko SM i co ma piernik do wiatraka?? Ja też gram SM - konkretnie to Space Volves, i jak by mi ktos tak napisał to bym sobie z tego zartował. Pozatym chyba za bardzo wziołeś to co napisałem do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 14:19, Joannita napisał:

Co do Ciebie Kerigun to z tym przeinstalowaniem Windowsa to dobry pomysł. Mi neostrada przestawała
działać co 15 min. i musiałem restartować kompa żeby od nowa działała. Dopiero po reinstalu
Windowsa zaczeła normalnie działać.


Ale DC mam od premiery i działało dobrze. Teraz mi coś się pieprzy. Zadzwonie do CD-projekt a potem reinstalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować