Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

ale w tym jeden meczyk marinesami sam necronów rozwaliłem czemu wy nie widzicie jednego jak oddzaił necronów straci morale to pada jak muchy wystarczy na oddział robić 2 miotacze a potem dorzuć 3 plazmy i spokojnie jedziecie necro także nierozuumiem lamentów marinesów że tau jest imba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedłem ostatnia kampanię to wyskoczyło mi cos w stylu "dalszy ciąg nastąpi" (wiecie o co chodzi). I sądziłam że jak kupię WinterA to misje które tam będą to będzie jakieś dokończenie tego całego zamieszania związanego z jakimś potworem ;-) A tu nic. Jakaś gwardia imperialna ma swoje problemy na planecie Lorn V(czy jakoś tak) i wszystko się na niej dzieje :-( Czy jakis patch doda reszte misji do DoW?
PS. W WA jest taki bajer jak "zarządzanie modami" czy cos w tym stylu. Do czego to służy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Czemu na waszym serwerze Segmentum Obscurus w Dark Crusade siedzi tylko od 3 do 5 osób?? z tego co policzyłem na poście gloogiego to powinno byc ich więcej... :( I czemu nikt tam nie gra???!!! Znaczy nie próbuje nawet założyc gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie nie czekają tylko na to żeby pograć z kimś! Maja swoje życie i swoje rzeczy do roboty! Nie grają na kompie NON-STOP! Ponawiam pytanie bo niektórzy moga nie zauważyć tego u góry ;-)

Jak przeszedłem ostatnia kampanię to wyskoczyło mi cos w stylu "dalszy ciąg nastąpi" (wiecie o co chodzi). I sądziłam że jak kupię WinterA to misje które tam będą to będzie jakieś dokończenie tego całego zamieszania związanego z jakimś potworem ;-) A tu nic. Jakaś gwardia imperialna ma swoje problemy na planecie Lorn V(czy jakoś tak) i wszystko się na niej dzieje :-( Czy jakis patch doda reszte misji do DoW?
PS. W WA jest taki bajer jak "zarządzanie modami" czy cos w tym stylu. Do czego to służy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jesteśmy ludźmi i mamy też inne zajęcia niż granie w DC. A po drugie nigdzie nie pisze, że osoby wymienione w poście będą pełnić tam jakieś dyżury. To tylko informacja jakie mamy nicki w grze i w jakim pokoju się spotykamy jeśli mamy ochotę zagrać. Więc chillout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:55, Kubacube90 napisał:

Czy jakis patch doda reszte misji do DoW?

Nie patcha nie ma i takowego nie będzie. Wydaje mi się, że historia z DoW ma swoją kontynuacje w postaci książek, ale pewności nie mam.

Dnia 30.12.2006 o 19:55, Kubacube90 napisał:

PS. W WA jest taki bajer jak "zarządzanie modami" czy cos w tym stylu. Do czego to służy???

O dziwo do zarządzania modami właśnie ;p (musisz najpierw jakieś ściągnąć np. stąd http://dawnofwar.filefront.com/)

I nie wklejaj co chwile tego samego posta, forum to nie czat na pewno ktoś by go zauważył i odpowiedział ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:04, Mroku21 napisał:

> Czy jakis patch doda reszte misji do DoW?
Nie patcha nie ma i takowego nie będzie. Wydaje mi się, że historia z DoW ma swoją kontynuacje
w postaci książek, ale pewności nie mam.
> PS. W WA jest taki bajer jak "zarządzanie modami" czy cos w tym stylu. Do czego to służy???



KSIĄŻEK? A gdzie mogę takowe dostać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:28, Mroku21 napisał:

> KSIĄŻEK? A gdzie mogę takowe dostać? ;-)
Nie mam pojęcia i wątpię, żeby były po polsku ;P



TRAGEDIA I BEZSENS!!! Szkoda że jest ZNOWU TAK MAŁO MISJI W Winter Assault :/ I pewnie znowu nie można więcej nigdzie znaleźć? Czy może dokończenie jest w Dark Crusade? No po prostu jestem wkur*** WKURZONY że jest tak mało misji w kampanii! 5 w Ładzie i 5 u tych drugich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w DC wygląda poziom trudności? Bo w DoW skończyłem już 8 misji, na poziomie nrmalnym, i żadna nie stanowiła wyzwania. Czy tam "normalny" też jest poziomem łatwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:28, Mroku21 napisał:

> KSIĄŻEK? A gdzie mogę takowe dostać? ;-)
Nie mam pojęcia i wątpię, żeby były po polsku ;P


Książek odnośnie świata Warhammera jak i W40k jest sporo. Czy są takie dotykające wątków z gry? Nie wiem. Dostać je można teoretycznie w księgarniach, ale ze względu na ceny, są raczej rzadko sprowadzane. Niezbyt grube, o malutkim formacie "książeczki" kosztują min. 30zł;/ Także ktoś tu się nazbyt ceni, tym bardziej, że po przeczytaniu kliku pozycji, muszę powiedzieć, że nie jest to literatura najwyższych lotów... Ot, taki czytacz dla zabicia czasu... Oczywiście są wyjątki ale...

Dnia 30.12.2006 o 20:28, Mroku21 napisał:

TRAGEDIA I BEZSENS!!! Szkoda że jest ZNOWU TAK MAŁO MISJI W Winter Assault :/ I pewnie znowu nie można więcej nigdzie znaleźć? Czy może dokończenie jest w Dark Crusade? No po prostu jestem wkur*** WKURZONY że jest tak mało misji w kampanii! 5 w Ładzie i 5 u tych drugich !


Bo DoW/WA/DC to gra nastawiona głównie na mutli i grę z żywym człowiekiem, a kampania to tylko taki wypasiony samouczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie dzisiaj trochę w kampanię i znalazłem takie "lekkie" rozminięcie z tłumaczeniem pewnej jednostki ;p. Czasami mam wrażenie jakby nad lokalizacją gry pracowały dwa niezależne od siebie zespoły "Twardogłowych" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:40, Mroku21 napisał:

Grałem sobie dzisiaj trochę w kampanię i znalazłem takie "lekkie" rozminięcie z tłumaczeniem
pewnej jednostki ;p. Czasami mam wrażenie jakby nad lokalizacją gry pracowały dwa niezależne
od siebie zespoły "Twardogłowych" ;p

Ty... DObre... Może oni chciel wprowadzic jednostki na kształ siebie... Nazwa im wyszła ;p Gorzej z modelami... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować