Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 20:36, Szczur22 napisał:

Jak w DC wygląda poziom trudności? Bo w DoW skończyłem już 8 misji, na poziomie nrmalnym, i
żadna nie stanowiła wyzwania. Czy tam "normalny" też jest poziomem łatwym?


Z moich obserwacji kampani w DC wynikają następujące wnioski:
-poziom Łatwy: twoje jednostki mają 2,5 raza więcej życia natomiast przeciwnika 2,5 raza mniej niż noramlnie; obrażenia zachowane
-poziom Średni: Twoje jednostki mają 2 razy więcej życia, przeciwnika normalną ilość; obrażenia zachowane
-poziom Trudny: Wszyscy mają std. ilośc życia(tak jak na multi); obrażenia zachowane

Inne cenne spostrzeżenia: komp zawsze ma rozbudowaną baze w mniejszym lub większym stopniu, PS nie są zajęte, siła prowincji od 1 do 5 oznacza jednego kompa natomiast od 6 do 10 dwa kompy, gdy wróg atakuje twoją prownicję z prowincji o poziomie od 6 do 10 to atakuje ją dwóch kompów(czytaj: podwójny limit). Przy atakuna twoją prowincję wróg zawsze ma rozbudowaną bazę w mniejszym lub większym stopniu. Gdy ty atakujesz prowincję wroga szykuj sie na atak na początku gry(w zależności od wielkości mapy kształtuje się to w granicach od 3 do 10 minut), gdy atakuje cie komp zaatkuje dopiero po dłuższej chwili gdyż najpierw będzie zajmował wszystkie wolne PS''y. Zawsze buduj w czasie ataku na prowincję wiecej baz głównych(najlepiej mieć 2 do 3 szczególnie na większych mpach i wyższym poziomie gry gdyż większa liczba genów gwarantuje błyskawiczny wzrost zasobu energii. To by było na tyle... mam nadzieje że moja odp. w pełni Cię usatysfakcjonowała.

PS. Mnoznik życia na łatwym obliczyłem na oko;P... skłaniam do własnych obserwacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

predator ty chyba nie widzisz moich postów xD cżesto pisze czy ktoś nie zagra pozatym jak chcesz pograć to siedź od 18.00-22.00 bo wtedy zawsze ktoś się znajdzie (przeważnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:00, Everial napisał:

Prosiłbym o dodanie mnie na listę graczy: nick na forum iw grze ten sam: Everial... plz :)

Mój nik to PredAtor360. Ulubiona rasa?? CHAOS!!! We are chaos. Chaos is strong!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:57, Everial napisał:

To by było na tyle... mam nadzieje że moja odp. w pełni Cię usatysfakcjonowała.

PS. Mnoznik życia na łatwym obliczyłem na oko;P... skłaniam do własnych obserwacji..


No dzięki bardzo. I takie pytanie- czy dalej 4 landraidery (korsarze landa- co za debilna nazwa :D) rządzą? Bo 4+2 oddziały terminatorów nic się nie oprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciagle wszyscy mowia o tym jak to necroni i tau sa imba, wedlug mnie necroni sa troche niedorobieni (za slabi na poczatku za silni jak przezyja pierwsze minuty) ale po dark crusade najbardziej imba sa orki, dzisiejszy ladder:

Top Races
Win Loss %
Ork 59629 47673 56
Chaos 106130 85921 55
Space Marine 192263 158032 55
Eldar 77371 64682 54
Necron 156014 134447 54
Imperial Guard 80043 75590 51
Tau Empire 177106 168009 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 22:12, Teokrata napisał:

Top Races
Win Loss %
Ork 59629 47673 56
Chaos 106130 85921 55
Space Marine 192263 158032 55
Eldar 77371 64682 54
Necron 156014 134447 54
Imperial Guard 80043 75590 51
Tau Empire 177106 168009 51


To pewnie przez to że jest dużo orkowych graczy, a orków im więej tym są mocniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:40, Mroku21 napisał:

Grałem sobie dzisiaj trochę w kampanię i znalazłem takie "lekkie" rozminięcie z tłumaczeniem
pewnej jednostki ;p. Czasami mam wrażenie jakby nad lokalizacją gry pracowały dwa niezależne
od siebie zespoły "Twardogłowych" ;p

Ale to jest przecież gwardia honorowa, tak? No to tam się dostaje drużynę samych ogrynów tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:08, Szczur22 napisał:

> To by było na tyle... mam nadzieje że moja odp. w pełni Cię usatysfakcjonowała.
> > > PS. Mnoznik życia na łatwym obliczyłem na oko;P... skłaniam do własnych obserwacji..


No dzięki bardzo. I takie pytanie- czy dalej 4 landraidery (korsarze landa- co za debilna nazwa
:D) rządzą? Bo 4+2 oddziały terminatorów nic się nie oprze


Chodzi ci o Land Speedery( te małe z karabinkami) czy Land Ridery( Kloce z laserami)??

Jeśli o te małe to taka Kombinajca 4 + 2 jest bardzo skuteczna na piechotę i ciężką piechotę, ale jeśli wjedziesz nimi w na przykład w 2 Hammerheady(czołg od Tau) to masz do widzenia bo one zmielą ci termosy w przeciągu 1 min a Speedery mają na 2 salwy z głównego działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 14:18, nemczek napisał:

Ekhm zna ktoś może gotowe misje do ściągnięcia no jakieś mapy z skryptami ciekawe... lub w
ogóle jakieś ciekawe ale pojedyncze mapy ....


Dulce et Decorum - ZNAKOMITA, napisana pod IG mapa. "Hardcoded" . Innymi rasami także mozna grać, choć w ograniczonym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:50, PredAtor360 napisał:

Siema! Czemu na waszym serwerze Segmentum Obscurus w Dark Crusade siedzi tylko od 3
do 5 osób?? z tego co policzyłem na poście gloogiego to powinno byc ich więcej... :( I czemu
nikt tam nie gra???!!! Znaczy nie próbuje nawet założyc gry??


I ty nie mogłeś zrozumieć dlaczego obśmiałem twojego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Land Speeder jest znakomitym pojazdem, który ma swoje zastosowanie przez całą grę. Jest wręcz idealny do koszenia całych oddziałów piechoty (w większej ilości, rzecz jasna..), a jego mobilność i możliwość wykonania dwóch skoków jest kolejnym atutem. Warto dobrze opanować jego możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:49, Lord Avatar napisał:

> Siema! Czemu na waszym serwerze Segmentum Obscurus w Dark Crusade siedzi tylko
od 3
> do 5 osób?? z tego co policzyłem na poście gloogiego to powinno byc ich więcej... :( I
czemu
> nikt tam nie gra???!!! Znaczy nie próbuje nawet założyc gry??

I ty nie mogłeś zrozumieć dlaczego obśmiałem twojego posta...

ty powinieneś człowieku iśc na jakąś terapie... Albo chociaż znajdź se dupe... bo widze że na ciebie źle działają promienie z monitora... :D i ty się dziwisz że wszyscy obśmiewają ciebie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie myle... Mu chodziło o Korsarze ... Napisał, że Korsarze Landa. Co prawda DC można mieć tylko jedną, a w pierwszym DoW''ie można było wykorzystać aż do limitu (czyli 4 bo jedna zajmowała 5 jednostek limitu).Chyba o to chodziło jeśli się nie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować