Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

a ja może z innej beczki podacie moze tytuły książek ale te co naprawde trza przeczytać aby bardziej zrozumieć warhammera 40k głównie o marinesach i necronach ale ogólnie opisująca całą historię też moze być ale 1 problem musi być w pl bo po angielsku to cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:30, ChrisBgnr napisał:

A ja się z tym zgodzę i żeby nakierować rozmowę na właściwy tor mam pytanko:
Czy nie uważacie, że Plugawiciele mają za małą wytrzymałość? W początkowej fazie gry, oki,
wymiatają, ale już po dłuższej chwili w T2 sypią się złomy w tempie ekspresowym;/


wytrzymałość jest ok tylko chodzi o zbyt słaby pancerz, tez mam nadzieje, że patch coś z tym zrobi ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:01, Grond napisał:

Mi się wydawało, że Sentinel z gry to Armageddon Pattern...


Dobrze mówie. Mars Pattern posiada Multi-laser czyli taki jaki jest montowany na Chimerze w grze. Armageddon Pattern uzbrojony jest w Lascannona i jest łowcą czołgów.


Ano tak. I wbijajcie na Obscurus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2006 o 19:57, Teokrata napisał:

hahahhahahaha (diaboliczny śmiech) - po stronie "dobra" ??? w świecie Warhammera 40000 po stronie
''dobra'' podobnie jak w świecie rzeczywistym nie stoi nikt !!! a skoro mowa o herezji to poczytaj
sobie trochę o "herezji Horusa" to zrozumiesz, że tak na prawdę kult Imperatora jest czymś
czego on sam nie chciał... jako pierwsi w czasie Wielkiej Krucjaty kult Imperatora wprowadzili
Głosiciele Słowa (Word Bearers) za co zostali przez imperatora skarceni, dlatego zaczęli czcić
Bogów Chaosu oraz przekonali do swoich racji mistrza Horusa, doprowadzając do "herezji Horusa",
czyli rebelii połowy legionów Space Marines oraz śmierci Imperatora.

Imperator żyje w Złotym Tronie Terry, który podtrzymuje jego funkcje życiowe. jest czczony jako Bóg dlatego że łączy wszystkich ludzi i daje im siłe by przeciwstawić się chaosowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 19:24, gloody napisał:

Kampanie zostawiłeś za sobą? Żadna prowincja planety Kronus nie jest już dla Ciebie tajemnicą?
Wiesz już jak cieszy się z ostatecznego zwycięstwa ludzka Imperialna Gwardia, a jak świętują
dzicy Orkowie? Pewnie zastanawiasz się: „Czy gra taka jak Dawn of War ma mi coś jeszcze
do zaoferowania?”. Jeśli to czytasz znaczy, że szukasz odpowiedzi na to pytanie. Odpowiedź
brzmi: wiele. Ponieważ esencją tej gry jest walka z żywym przeciwnikiem. Walka z nieznajomym,
który może być sąsiadem z bloku lub człowiekiem z drugiego końca świata. Jeśli nudzi Cię już
potyczka z krzemem może zmierzysz się z białkiem? Zatem nie wahaj się-dołącz do gry wieloosobowej.


Aby było łatwiej zamieszczam tutaj małą ściągę. Niezależnie czy jesteś młodym graczem, który
chce rozpocząć swoją przygodę w Internecie ze znajomymi z forum czy starym wyjadaczem, który
nie może znaleźć żadnego godnego przeciwnika-to jest część skierowana do Ciebie. Przechodzę
do rzeczy:

Kanałem, na którym będą spotykać się gramowicze będzie kanał Segmentum Obscurus. Aby jednak
nie pomylić gramowicza z kimś obcym-tu zamieszczam listę nicków z forum wraz z nickami z gry.

Nick na forum/Nick w grze

gloody/Macium
Tomasz K./ Shadow-1002-Alfa
szweider/Szweider
dizzy1942/dizzy1942
Lord Avatar/ Baron_Veyer
Mroku 21/ Mrokus |PL|
Dyzio Diablo/ DyzioDiablo
Joannita/Joannita
Grond/Legio_Magna
ChrisBgnr/ChrisBgnr
Iroks1/Iroks
Darkstar181/Darkstar181
Gol Galad/Gol_Galad
Astmatyk/Brother Lobo
Jaracz/Jaracz

Normalnie na legalu w sieci można popykac z forumowiczami??
Cały czas te gry są dostępne?? Mogę spoko się podłączyc i grac z nimi?? plz odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2006 o 21:11, Joannita napisał:

Imperator żyje w Złotym Tronie Terry, który podtrzymuje jego funkcje życiowe. jest czczony
jako Bóg dlatego że łączy wszystkich ludzi i daje im siłe by przeciwstawić się chaosowi.


mój drogi przyjacielu, podziwiam twoje oddanie i niezłomną wiarę bedzie z Ciebie doskonały Upadły Anioł lub Głosiciel Słowa ];-> chętnie z tobą porozmawiam na tematy wiary w temacie poswięconym space marines oraz universum warhammera 40000 (btw pisze wlasnie magisterke z wizerunku Templariuszy w kulturze - LOL) - zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:05, Grond napisał:

> Mi się wydawało, że Sentinel z gry to Armageddon Pattern...

Dobrze mówie. Mars Pattern posiada Multi-laser czyli taki jaki jest montowany na Chimerze w
grze. Armageddon Pattern uzbrojony jest w Lascannona i jest łowcą czołgów.




Fakt. Dobrze mówisz. Mój błąd. W grze mamy faktycznie Sentinela w Armageddon Pattern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Normalnie na legalu w sieci można popykac z forumowiczami??

Dnia 29.12.2006 o 21:41, PredAtor360 napisał:

Cały czas te gry są dostępne?? Mogę spoko się podłączyc i grac z nimi?? plz odp...


1. Tnij posty. Nalegam.
2. Oczywiście, że można z "nami" "popykać". Nie jesteśmy wyjęci z pod prawa. Narazie...
3. Równie oczywiste jest to, że te gry (JAKIE GRY?? To tylko nicki...) nie są dostepne 24 godziny na dobę, tylko wtedy gdy dana osoba jest online i gra w DC.
4. Jak chodzi o mnie, to masz pozwolenie na "spoko podłączenie się" i granie z ludźmi z tego forum...

Na bogów, coś ty za posta sklecił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 22:26, Lord Avatar napisał:

>> Normalnie na legalu w sieci można popykac z forumowiczami??
> Cały czas te gry są dostępne?? Mogę spoko się podłączyc i grac z nimi?? plz odp...

1. Tnij posty. Nalegam.
2. Oczywiście, że można z "nami" "popykać". Nie jesteśmy wyjęci z pod prawa. Narazie...
3. Równie oczywiste jest to, że te gry (JAKIE GRY?? To tylko nicki...) nie są dostepne 24 godziny
na dobę, tylko wtedy gdy dana osoba jest online i gra w DC.
4. Jak chodzi o mnie, to masz pozwolenie na "spoko podłączenie się" i granie z ludźmi z tego
forum...

Na bogów, coś ty za posta sklecił...


Wynoś się... Widac po twoich wymądrzałych postach że jesteś skorumpowanym urzędasem albo graczem któey nosi już okulary jak denka od butelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> >

Dnia 29.12.2006 o 22:42, PredAtor360 napisał:

Wynoś się... Widac po twoich wymądrzałych postach że jesteś skorumpowanym urzędasem albo graczem
któey nosi już okulary jak denka od butelek...


UAAAHAHAHA!!

Dobre, dobre... Zaraz padnę...

Otóż, drogi kolego, ja po prostu jestem prześmiewcą z natury i cenie sobie jadowity język. A to, że w twoim poprzednim poście próżno doszukiwać się sensu jest faktem bezdyskusyjnym (prawie...).

Swoją drogą, urzędasem nie jestem, zaś do okularów mi daleko. Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 23:36, Mroku21 napisał:

Choćby nie wiem co, nie namówicie mnie już na żadną teamówkę :P. Precz z grami drużynowymi,
auto to jedyna sensowna rozgrywka, geez ;p



Czyżbyś trafił do drużyny z paraliżem kończyn, ślepotą i ogólnym kalectwem w dziedzinie DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować