Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Qrna! Włączyłem DC miałem już zacząc grę sieciową iiiii... o takie okienko mi się wyświetla :( Co to jest?? Ktoś z was ma taki problem?? To jest jednorazowe, przynajmniej w moim wypadku.

20070114133950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:40, PredAtor360 napisał:

Qrna! Włączyłem DC miałem już zacząc grę sieciową iiiii... o takie okienko mi się wyświetla
:( Co to jest?? Ktoś z was ma taki problem?? To jest jednorazowe, przynajmniej w moim wypadku.

Standardowy błąd w grze, jak byś nie zauważył to stronę wcześniej była o tym dyskusja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:41, ChrisBgnr napisał:

Hmmm... Zrobił się mały software''owy off-top, ale pozwolę sobie na krótki komentarz, jako
że uważam, że sprawa jest dosyć ważna.
1) Microsoftowy "firmowy" firewall windowsa nie jest wcale kiepski jak sugerujesz - wręcz przeciwnie,
a to, że coś pochodzi ze stajni Billa G. nie znaczy, że zasługuje od razu na potępienie. Zdarzył
Ci się przypadek, że ten firewall zawiódł chociaż raz??
2) "a niepotrzebnie zwalnia rozruch kompa i czasami łącze także bezsens antyvira to albo
avasta albo kasperskiego(co 30 dni instalujemy robimy skan całego sysa i wywalamy) firewall...
mając dobrego antyvira wogóle jest niepotrzebny"
VETO! Firewall może odgrywa mniejszą rolę
niż antyvir ale jest tak samo ważny! A jaki ma sens instalowanie antywirusa co 30 dni??? Ogromna
ilość wirusów jeżeli już dostanie się na kompa wyrządza szkody od razu i to, że go sobie potem
znajdziesz nie odwróci już szkód!! Po to jest antywirus żeby blokował robactwu dostęp do kompa!
A wspomniany przez Ciebie Avast (którego zresztą używam i nie mam powodów do narzekań) jest
DARMOWY, więc nie skończy Ci się okres próbyn czy coś w tym stylu...
To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie. Każdy musi sobie sam odpowiedzieć sam na pytanie
jakiego antywirusa i firewalla (i czy w ogóle) używać... OVER



chodzi o to ze avsat 100% nie znajdzie a kaspersy jest obecnie najleprzym avtyvirem i nim robic okresowe skany sysa a firewall to taki bajer właściwie dla zwykłych użytkownikówponiewąż są tak czesto atakowane a firewall głównie jest do obrony przed zmasowanym atakem virów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh tnij cytaty...

Ja mam małą przerwę od DoW''a, a to za sprawą gry Total Overdose :) Potem dojdzie pewnie Neverwinter Nights 2 więc chyba przerwa taka krótka nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:06, gloody napisał:

Argh tnij cytaty...

Ja mam małą przerwę od DoW''a, a to za sprawą gry Total Overdose :) Potem dojdzie pewnie Neverwinter
Nights 2 więc chyba przerwa taka krótka nie będzie :P


total bardzo fajna miła odprężająca gierka ;)
NWN2 też mam i ja nie wiem jakaś taka nudna myslałem że to będzie taki slash jak Diablo2 (i tak nic mu nie dorówna ;) ) ale tu to stasznie wolno akcja idzie pozatym ostro szarpie gra na p4 3ghz 512mb ram i karcie 128 włączeniu wszystkiego na low (grafa jak z 2000 roku) szarpie niemiłosiernie

acha zeby nie offtopować to wszyscy o 15.00 zbiórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole to jak ktos jedzie na piratach albo nie ma ZLOTEJ KOLEKCJI to na allegro za (69,90+7,50(wysylka))zl sprzedaje ktos - wlasnie kupilem i moim zdaniem to wielka okazja, zostalo 48 z 50 sztuk :)

juz nie bede linka podawal - sami sobie poszukajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKOŚ NIKOGO NIE WIDZĘ NA OBSKURNYM...Szweider nie wiem czy będziesz ale mamy zagrać rewanżyk.
Iroks nie przesadzaj.Jak się ludzie przyjrzą to zobaczą znikomą obecność moich ludzików w grze. ;P Jaracz mecz z Mizdrzem był wielce pouczający. Miło popatrzeć jak ktoś prowadzi prawdziwą wojnę w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:20, GuzikTheGreat napisał:

tak w ogole to jak ktos jedzie na piratach albo nie ma ZLOTEJ KOLEKCJI to na allegro za (69,90+7,50(wysylka))zl
sprzedaje ktos - wlasnie kupilem i moim zdaniem to wielka okazja, zostalo 48 z 50 sztuk :)

juz nie bede linka podawal - sami sobie poszukajcie :P

Prawie niczym nie różni się ZŁOTA KOLEKCJA gram.pl !!! :] Moim zdaniem jest lepsza bo nieużywana i ma aktywne (jeszcze) wirtualne pieniądze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:25, Krzysztof111177 napisał:

JAKOŚ NIKOGO NIE WIDZĘ NA OBSKURNYM...Szweider nie wiem czy będziesz ale mamy zagrać
rewanżyk.
Iroks nie przesadzaj.Jak się ludzie przyjrzą to zobaczą znikomą obecność moich ludzików
w grze. ;P Jaracz mecz z Mizdrzem był wielce pouczający. Miło popatrzeć jak ktoś prowadzi
prawdziwą wojnę w tej grze.


Dzięki, służę pomocą w grze w razie czego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szweider spuznione ale serdeczne zyczenia wszystkiego wszystkiego na maxa:)

A co do listy to nie wszyscy tylko DC zyja
ja kocham podstawke choc teraz zadko grywam, Heroes V tez ma swoje prawa.
To ze nie wszyscy maja codzien czas na granieo niczym nie swiadczy :)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:10, GuzikTheGreat napisał:

ta ktora tam kupilem tez jest nieuzywana... zafoliowana... i ma aktywne wPLN... - nie wypowiadaj
sie bez sensu jak nie znalazles tego o czym pisalem... :-/

było przedstawic więcej szczegółów!!!! No i to jest GRAM.PL a nie ALLEGRO.PL !!!! Po co w ogóle poruszasz takie tematy??? Dziwię się że moderator jeszcze Cię nie upomniał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 17:25, Budo napisał:


Mam podstawke i wa tak jak pisałem.



jak chcesz kiedys mozemy sie umowic na podstawke.

A teraz pytanie co sadzicie o Grey Knights, bo jak dla mnie to poza wygladem niwiele do gry wnosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:24, Punischer napisał:

A teraz pytanie co sadzicie o Grey Knights, bo jak dla mnie to poza wygladem niwiele do gry
wnosza


Ta a ich czar, który w połączeniu z umiejętnością Kapelana to praktycznie Instant Kill? A szarża dzięki, której wymiatają w CC? I nie zapominaj, że specjalizują się w walce z demonami, czyli są idealni na Horrory, Krootoxy czy Bloodthirstera. Jak widzisz wnoszą więcej do gry niż ci się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punischer, na początku też miałem identyczne zdanie o GK. Teraz jednak wiem, że świetne sprawdzają się, gdy przeciwnik masuje jednostki do walki w zwarciu (np. zerki), a w połączeniu z marinesami z ciężkimi brońmi i kapelanem tworzą śmiertelną mieszankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować