Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 18:20, Dyzio Diablo napisał:

To Adamido jest testerem?


Nie.

"Od niego" mam informacje, że w patchu usuną GK a w ich miejsce wstawią Techmarines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja bym chciał żeby dodali Piranhie dla Tau(taki ls tylko że z możliwością ulepszenia do AV) oraz XV8 Battlesuit Commander(taki mocniejszy dowódca niż XV22) i PFów z railgunami, obszedłbym się bez Sniper dronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:10, Grond napisał:

Aha, i pozdrowienia dla Adamida, testera nowego patcha do DC.


Wydaje mi się że coś Ci się pomyliło...
Jestem Beta-Testerem DCPRO,a nie nowej wersji DC O.o

Ale jeżeli już mówimy o DCPRO-To rzeczywiście,Gwardia dostanie GK,a SM dostanie TechMarinsa.TechMarine-Ktoś na kształt BigMeka,MeltaGun,niezły atak wręcz i do tego może naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:19, Everial napisał:

XV8 Battlesuit Commander(taki mocniejszy dowódca niż XV22)


Te, to XV22 jest lepsze niż XV8. XV22 to protoyp nowego pancerza.

Adamido, jeżeli chodzi o DoWPro to zwracam honor ^^ Pewien "ktoś" w grze zaczął flamować na "imba GK" i dogrzmocił z tym betatesterem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ktoś zwie się Iroks,i chyba niezbyt dobrze przeczytał o czym pisalismy na gg;)

XV8 Commander to po prostu Commander w Crisis Suicie.XV22 to prototypowy StealthSuit:) Gdyby tylko w multi by był niewidzialny to by IMBA była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:35, Kubacube90 napisał:

Sorki za dubla. Ile ty Krzychu masz lat? Do jakiej ty szkoły chodzisz? Wychodzisz na dwór
czasem? {pytam bo co wejde na forum to widzę twoje pytania"gra ktoś?" Nie jestem nieuprzejmy.
Po prostu pytam z ciekawości.

Jestem już staruszkiem i chodzę do pracy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 19:33, Adamido napisał:

Jestem Beta-Testerem DCPRO,a nie nowej wersji DC O.o

Ale jeżeli już mówimy o DCPRO-To rzeczywiście,Gwardia dostanie GK,a SM dostanie TechMarinsa.TechMarine-Ktoś
na kształt BigMeka,MeltaGun,niezły atak wręcz i do tego może naprawiać.


a wiadomo juz co dostanie reszta ? chaps, necroni, eldarzy, orki...??? no i czym dokladnie jest DCPro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 19:33, Adamido napisał:

Jestem Beta-Testerem DCPRO,a nie nowej wersji DC O.o

Ale jeżeli już mówimy o DCPRO-To rzeczywiście,Gwardia dostanie GK,a SM dostanie TechMarinsa.TechMarine-Ktoś
na kształt BigMeka,MeltaGun,niezły atak wręcz i do tego może naprawiać.


a wiadomo juz co dostanie reszta ? chaos, necroni, eldarzy, orki...??? no i czym dokladnie jest DCPro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>XV22 to prototypowy StealthSuit:) Gdyby tylko w multi by był niewidzialny to by IMBA była;)

Hyh jaby w multi można było mu dać takie ulepszenia jak w kampanii to by była jazda: niewidzialność, wykrywanie w infiltracji, Ulepszony pancerz, i sondy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 19:33, Adamido napisał:

Jestem Beta-Testerem DCPRO,a nie nowej wersji DC O.o

Ale jeżeli już mówimy o DCPRO-To rzeczywiście,Gwardia dostanie GK,a SM dostanie TechMarinsa.TechMarine-Ktoś
na kształt BigMeka,MeltaGun,niezły atak wręcz i do tego może naprawiać.


a wiadomo juz co dostanie reszta ? chaos, necroni, eldarzy, orki...??? no i czym dokladnie jest DCPro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:40, Adamido napisał:

Ten ktoś zwie się Iroks,i chyba niezbyt dobrze przeczytał o czym pisalismy na gg;)

XV8 Commander to po prostu Commander w Crisis Suicie.XV22 to prototypowy StealthSuit:) Gdyby
tylko w multi by był niewidzialny to by IMBA była;)


super wy to w jakieś zmowie jesteście 1 pomyli się jest ok 2 sie pomyli jedziecie ggo odrazu z błotem :/

grond jakie głupie błedy? ty tak samo stale grasz ze mna czy innymi z tych repów co widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:38, Grond napisał:

Te, to XV22 jest lepsze niż XV8. XV22 to protoyp nowego pancerza.


Jak na razie XV8 jest mocniejsze niż XV22, bardziej pancerne i większą siłę ognia ma, ale gdy wyjdą z faz prototypowych to może być ostro, ale na razie XV8 jest słabszy i nie wiem czemu wprowadzono go jako standartowy pancerz dla Shas''o, nawet Shadowsun w nim chodzi, może skaza XV8 rzucona przez Farshighta skazała ten typ pancerza na niełaskę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:50, Teokrata napisał:

no i czym dokladnie jest DCPro ???

Modem, który sporo zmienia w statystykach jednostek i dodaje parę rzeczy od siebie. Ponoć jest w tym balans, szkoda że Relic tak nie umie O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z sytuacją grając przeciw Tau,że np ich czołgi czy transportery sąd są niewidzialne. Pytanie moje jakim sposobem, bo w kampanii nie moge do tego dojść. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:58, szweider napisał:

I tak pancerze nie chronią Tau tak bardzo(Tau Commander AŻ 1000HP!!:)


Dlatego mogliby dać XV8 Battlesuit Commander(miałby koło 3000 HP:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:00, marian538 napisał:

Spotkałem się z sytuacją grając przeciw Tau,że np ich czołgi czy transportery sąd są niewidzialne.
Pytanie moje jakim sposobem, bo w kampanii nie moge do tego dojść. Pozdro.


Tau ma tylko jeden pojazd niewidzialny: devilfish. A grając innymi rasami w kampanię nie spotkałem się z niewidzialnym Drone Harbingerem, HHem, czy Skyrayem, więc nie wiem o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować