Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 15:11, Joannita napisał:

Dzięki. A my chyba będziemy grac na DCpro ????


Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli będzie dobre to czemu nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:16, Joannita napisał:

Trzeba patrzeć czasami w górny rog monitorai szybko wykorzystać zapasy, a żołnierze sobie przez
jakiś czas poradzą.


Różnie to bywa. Ja z reguły wolę lekkiego floata niz zawalić micro (ten dylemat mam zwłaszcza przy grze Eldarami..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 16:31, Lord Avatar napisał:

Różnie to bywa. Ja z reguły wolę lekkiego floata niz zawalić micro (ten dylemat mam zwłaszcza
przy grze Eldarami..).


Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówcą:).Byle nie mieć floata zbyt dużego, bo to jest pierwszym gwożdziem do trumny w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam większy problem bo nie tylko zapominam o microwaniu ale ile razy zapominam o teachu!!!! Podczas ostatniej gry z avatarem zapomniałem o teachu!!!!! Może kiedyś zagramy jeszcze raz 3 vs 3..... Przy zespołowych grach są największe beki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najwieksza wpadka bylo niewybudowanie 2 posterunkow w grze 2 na2.....jak sie skonczylo mozna sie domyslec(zbudowane dopiero w t4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić znaczenie pojęcia "ambusowanie"( czy jakoś tak)? Podczas ostatniej gry na auto przeciwnik zarzucił mi ,że ambusuję... a nie wiem nawet co to znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:38, Dyzio Diablo napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić znaczenie pojęcia "ambusowanie"( czy jakoś tak)? Podczas ostatniej gry
na auto przeciwnik zarzucił mi ,że ambusuję... a nie wiem nawet co to znaczy :)


Raczej abusowanie(nadużywanie). Jeśli ci to zarzucił a ty grałeś edlami to nie wiem o co mu chodziło, bo eldarzy mają sporo hardcapów, jedyne wyjścia jakie widzę to: zrobiłeś 4 lub więcej grupek FDów lub spam Wraithlordów, jeśli tego nie zrobiłeś to nie wiem o co mogło chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:59, Dyzio Diablo napisał:

Dziwne... miałem 2 grupy DR + 2 FD.. No i JEDEN wraithlord... nie wiem więc o co mu chodziło...
może noob? ;)


pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:54, Grond napisał:

Rangersi z infiltracją i/lub użyłeś WSów.


Hym, obydwie te jednostki mają hardcap, więc mówienie że ktoś nimi abusuje to dla mnie jest trochę idiotyczne, pozatym na rangerów wystarczy coś co wykrywa niewidzialnych i ich radosne bieganie się szybko kończy, a WS''y moża wziąść w CC i dużo nie zrobią, a skoki mają tylko 2 i to niedługie, więc takie np. Asmy nie mają problemów z dorwaniem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, ale ja grajac Eldarami w pierwszym meczu nimi na auto, pokonałem gracza 17xx na jego koncie-smerfie na którym grał IG. Popsułem mu winstreaka. Zagrałem jak nub a mimo to i tak wygrałem. Eldarskie t2 > t3 IG. IG vs Eld to chyba najcięższa przeprawa dla IG. Za wyjąkiem oczywistych imb takich jak Tau i Nec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:38, Dyzio Diablo napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić znaczenie pojęcia "ambusowanie"( czy jakoś tak)? Podczas ostatniej gry
na auto przeciwnik zarzucił mi ,że ambusuję... a nie wiem nawet co to znaczy :)

A może chodziło o "ambushowanie", czyli zasadzkę? Taki termin też istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:07, Czedwik napisał:

A może chodziło o "ambushowanie", czyli zasadzkę? Taki termin też istnieje.


Chyba już prędzej... na moście (grałem na Fallen City) zaatakowałem jego GM z dwóch stron (DR z przodu a wraithlord z tyłu) jednocześnie atakując jego bazę za pomocą FD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:05, Grond napisał:

Bez jaj, ale ja grajac Eldarami w pierwszym meczu nimi na auto, pokonałem gracza 17xx na jego
koncie-smerfie na którym grał IG. Popsułem mu winstreaka. Zagrałem jak nub a mimo to i tak
wygrałem. Eldarskie t2 > t3 IG. IG vs Eld to chyba najcięższa przeprawa dla IG. Za wyjąkiem
oczywistych imb takich jak Tau i Nec.


A ja grając pierwszy raz SMami na necie wygrałem też z ig 14xx bez najmniejszych problemów, tylko drop dredów szarża SMami, Trójcą, Termosami i pojazdami zgnoitłem opór gwardii tracąc 2 pełne grupki SMów i u innych jakieś lekkie straty, a przecież SMi nie są IMBA(akurat-szczególnie orb, który niszczy baze Tau jednym strzałem nie jest imba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:14, Dyzio Diablo napisał:

> A może chodziło o "ambushowanie", czyli zasadzkę? Taki termin też istnieje.

Chyba już prędzej... na moście (grałem na Fallen City) zaatakowałem jego GM z dwóch stron (DR
z przodu a wraithlord z tyłu) jednocześnie atakując jego bazę za pomocą FD...


to by się zgadzało. ten gracz to chyba noob , nie zna się na taktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Robię sobie w WA tą misje gdzie trzeba zmieniac armie. Rozwalam konwój chaosem a potem przerzucam sie na orków i chce nimi skończyć. Ale jest lipa, bo nie zdąże przed eldarami. Jest na to jakiś patent? Tam sie startuje bez kasy, a chopakuf za mało na szybki szturm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć i zniszczyć Zgromadzenie Osnowy. Eldarowie teleportują je wzdłuż prawej krawędzi mapy. Wystarczy je zniszczyć - i Eldarzy wypadają z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować