Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

A ja problemów z orkami nie mam, bo... Jakoś bardzo rzadko na nich trafiam. Eh, słowo daję już mnie zaczyna nudzić to, że ciągle muszę walczyć z tymi SM. Eldarów i Orków spotykałem chyba najrzadziej ze wszystkich ras. Najwięcej SM, potem Tau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 00:11, Czedwik napisał:

A ja problemów z orkami nie mam, bo... Jakoś bardzo rzadko na nich trafiam. Eh, słowo daję
już mnie zaczyna nudzić to, że ciągle muszę walczyć z tymi SM. Eldarów i Orków spotykałem chyba
najrzadziej ze wszystkich ras. Najwięcej SM, potem Tau.


bo wszyscy chca byc tacy DOBRZY w ta gre anikt nie chce byc zły... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 02:44, Teokrata napisał:

bo wszyscy chca byc tacy DOBRZY w ta gre anikt nie chce byc zły... LOL

Co nie zmienia faktu, że to się robi monotonne nieco. A ludziom się nie chce męczyć grając trudniejszą rasą... Chociaż w przypadku orków to dziwne, że tak mało ludzi nimi gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:57, Mroku21 napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale według statystyk gram.pl nasz temat znajduje się na 22 miejscu wśród
wszystkich tematów oraz na 10 miejscu wśród najpopularniejszych dzisiaj tematów :D. Ponadto
znalazłem listę najaktywniejszych użytkowników tematu, czyli nie chwaląc się :)

1. Mroku21: 590
2. Lord Avatar: 454
3. Grond: 418
4. szweider: 370
5. Iroks1: 330

Dnia 05.02.2007 o 21:57, Mroku21 napisał:


A co do DC to chwilowo straciłem ochotę do gry, ale tak bywa gdy rozegram jednego dnia dużo
gier(i nasycę się grą). Nie martwcie się pewnie niedługo znowu mnie najdzie i wrócę do akcji
:D


jak miło 5 miejsce (szweider przegonie cię :P )
ja narazie odłożyłem DC bo ostatio stale jakieśgłupie błedy robiłem czy coś ale nie moge oprzeć się pokusie i zajrzeć na boskurusa o 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo wielkie mi hallo z tymi statami. Ja mam 303 posty (teraz 304) i dobrze mi z tym. :/

Orkami wcale tak łatwo się nie gra! Problematyczne jest się nastawić na zasypywanie wroga masą mięsa graczowi, który chuchał i dmuchał na swoje nieliczne odziały SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:12, dizzy1942 napisał:

Orkami wcale tak łatwo się nie gra!


Fakt - tym bardziej, że trzeba cały czas rozbudowywać bazę, żeby produkować więcej jednostek, a produkować więcej jednostek żeby nimi zalać wroga... No a jak się go puści do bazy do "pac, pac, bum," (próbny efekt dźwiękowy na zapadające się domki z kart które próbują udawać budynki Orków) - ta rasa ma chyba najmniej wytrzymałe budynki w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehehe lol tak jak czytam to w ogóle napiszcie że orkowie są imba ;]
A co do ras- to fakt panuje straszna monotonia, ja gram Eldarami, czasami IG i rzadziej chaosem, ale powiem szczerze że w WA orkami jest grac ryzyzkownie, mimo że lubię tą rasę. Jak już pisałem- nie panuję dobrze nad taką liczba słabej piechoty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:11, Budo napisał:

Hehehe lol tak jak czytam to w ogóle napiszcie że orkowie są imba ;]

Nie widziałeś w działaniu orkowej bomby, po użyciu której cała armia potrafi przelecieć do innej galaktyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema... Mam pytanko byliby chętni do założenia klanu GRAM.PL ?? Z takim squadem jaki urzęduje na Obscurusie wszyscy kłaniali by się niczym do Imperatora... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł jakze błyskotliwy w swojej prostoście ale także jaki głupi
niby ok mamy klan i co dalej?czesc słabo gra 2 część wymięka przy tych dobrych jak byśmy się w kupę zebrali to byśmy byli bardzo nierównym klanem poza tym i tak na obskurusie gramy aby grać i bawićsię a nie odrazu pr0 granie i treningi na serio ;)

1 dzien bez warhammera trzymam się yako tako :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:38, PredAtor360 napisał:

Siema... Mam pytanko byliby chętni do założenia klanu GRAM.PL ?? Z takim squadem jaki urzęduje
na Obscurusie wszyscy kłaniali by się niczym do Imperatora... :)))


Ilościowo - na pewno, jakościowo - niekoniecznie. ;)
Bylibyśmy chyba jednym z największych klanów na świecie ("Po prostu jedna wielka kofająca sie rodizna, hyhy.")! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym klanem? Nie sądzę... Chyba, że przebijecie ponad 20to osobowy skład MDT. :P A najgorszym? Hmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na listę (usuńmy ja proszę ;p) na samej górze strony to przy MDT wyglądalibyście jak horda Tyranidów vs odział SM ;p. Pomysł z klanem niespecjalny, bo: większość gra dla zabawy (np. JA), nie wszyscy mają czas, poziom zawodników (nie obrażając nikogo) itp itd. Jak komuś koniecznie chce się do klanu to niech spróbuje szczęścia w już istniejących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, listę już chyba można usunąć, bo aktywna z tego obecnie jest mniej niż połowa znajdujących się na niej osób. Klan na 100% by nie wypalił, głównie z tego powodu, że większość nie miałaby czasu (a przynajmniej trudno by było się zgrać, aby większość była zawsze w jednym czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl - nie pokona Ankh, 4B ani SN. MDT też nie. DW i PoV - tutaj szanse są bardziej wyrównane, ale też raczej gram.pl przegra. EF nie widziałem w akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem kampanię tau. Oglądam sobie końcowy filmik- narrator mówi że liczba ludzi drastycznie spadała, sugeruje, że obcy mogli wprowadzić program sterylizacyjny, a tu przebitka na Knarloca zżerającego Gwardzistów- piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan to moim zdaniem niezbyt mądry pomysł, już lepiej założyć forum "Ogólnogramopeelowe zrzeszenie grających w DoWa po sieci" ;) Po pierwsze, nie każdy wymiata, po drugie nie wszystkim by się chciało być w klanie (np. mi). A takie niezobowiązujące zrzeszenie... Mogłoby się nawet przydać- ułatwiłoby to umawianie się na sparingi i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:41, H2O_666 napisał:

Klan to moim zdaniem niezbyt mądry pomysł, już lepiej założyć forum "Ogólnogramopeelowe zrzeszenie
grających w DoWa po sieci" ;) Po pierwsze, nie każdy wymiata, po drugie nie wszystkim by się
chciało być w klanie (np. mi). A takie niezobowiązujące zrzeszenie... Mogłoby się nawet przydać-
ułatwiłoby to umawianie się na sparingi i takie tam.

No to takie coś mamy tutaj w tej chwili, a forum zrzeszające wszystkich graczy DoW w Polsce to dow.rox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować