Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 19:41, Everial napisał:

A skąd wiesz, że to były nooby?? Mogli mieć drugie konto, tak jak sporo osób z tego forum...
Pozatym skoro widziałeś że spamuje FW, to trzeba było zaspamować Banshee i by był koniec, pozatym
snajperzy i granaty plazmowe od Guardów jako wsparcie też by niezłego syfu narobiły.


Ja PRZYPUSZCZAM , że to n00by patrząc nie tylko na statystyki ale i styl gry. A co do mojej gry. Oczywiście ,że spamowałem Banshee, i co? G...uzik. Zanim dobiegły (FoF był włączony) połowy już nie było... zostały mi 2 oddziały Banshe a jemu 4(!!!) squady FW... uprzedzając twoje pytanie: tak posłałem Guardianów do walki wręcz. Ale zanim dobiegli Banshee już nie żyły... tyle... i nie próbuj mi wmawiać ,że Tau nie jest imba, bo i tak mnie nie przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:44, Iroks1 napisał:

wiesz co ja też tak gadąłem jak miałem stale grałem nec ale co z tego ze szybko podejdą 3 vs5
fw dupa 3 zostaje 2 ucieka i tka na zmiane i dupa zasięg wogole tau jest przegięty równa się
zasięgowi basiliska :/


Taa, tylko że banshee są szybsze i tańsze od FW, wystarczy wysłać po jednej grupce na jedną FW, pozatym limit można zwiększyć robiąc bramy osnowy i zrobić nawet 8 grupek banshee, a jeśli jak mówi dyzio, nie miał nawet jednego gena, to znaczy, że mógł mieć maksymalnie 5 grupek FW i to bez jakichkolwiek ulepszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:41, Everial napisał:

A skąd wiesz, że to były nooby?? Mogli mieć drugie konto, tak jak sporo osób z tego forum...
Pozatym skoro widziałeś że spamuje FW, to trzeba było zaspamować Banshee i by był koniec, pozatym
snajperzy i granaty plazmowe od Guardów jako wsparcie też by niezłego syfu narobiły.


Ja PRZYPUSZCZAM ,że to były nooby... patrzę nie tylko na statystyki ale i na styl gry. Oczywiście ,że robiłem Banshee ale co z tego? Zanim dobiegły połowa nie żyła... i uprzedzając twoje pytanie: tak posłałem Guardianów do cc. I co? G...uzik. Zanim dobiegli Banshee nie żyły... i nie próbuj mi wmawiać ,że Tau nie jest imba , bo i tak mnie nie przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj... przepraszam za dwa posty ale lagi zrobiły swoje...


Ev:
"Tylko" 5 grupek FW? Przecież taka armia zmiecie z powierzchni ziemi każdą inną armie na t1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!... mam problem z grą Dark Crusade. Gdy wchodzę do poczekalni sieciowej to nie widze kto jest w pokoju ( tz. ze nie widze zadnego uzytkownika) i nie widze rownież zadnego z czatów czy ktos pisze domnie ze znajomych czy tak na ogolnym. Gdy założę grę niektórzy gracze ja widzą ale po 3-4 min mnie wywala i pisze ze bład firaweli albo zle skonfigurowanego routera... A co jest najlebsze przez miesiac gralem i wszystko było ze zazutu az do wczoraj( pojawil mi sie wlasnie ten bląd) zrobiłem reinstalacje i to nic nie dalo.
Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:04, lukii15 napisał:

Witam!... mam problem z grą Dark Crusade. Gdy wchodzę do poczekalni sieciowej to nie widze
kto jest w pokoju ( tz. ze nie widze zadnego uzytkownika) i nie widze rownież zadnego z czatów
czy ktos pisze domnie ze znajomych czy tak na ogolnym. Gdy założę grę niektórzy gracze ja widzą
ale po 3-4 min mnie wywala i pisze ze bład firaweli albo zle skonfigurowanego routera... A
co jest najlebsze przez miesiac gralem i wszystko było ze zazutu az do wczoraj( pojawil mi
sie wlasnie ten bląd) zrobiłem reinstalacje i to nic nie dalo.
Proszę o pomoc...


W ReadMe na płycie jest to wyjaśnione (chyba) wiem bo dziś tam sam musiałem zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy coś tu opowiadają o nowym patchu co sprawi że nikt już nie bedzię IMBA i nie będzie niczego. A czy ktoś może podać LINK do tematu opisującego tego patch''a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 22:13, Iroks1 napisał:

oto repik z dzisiejszej mojej gry vs grond poprostu masakra i ja i grond musimy się jeszcze
duuzo nauczyc min. jak sie wybronic przed duzymi siłami i jak bezmyslnie stracić 2 max squady
sm :) polecam
http://rapidshare.com/files/16331167/Iroks_vs_Grond.rec.html


KUFA JEGO MAC CO JEST DO #$%#$^ #$^#@@%& %$@!!%&## znowu bład synchro jeżeli komuś tego nie wykryje niech napisze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 22:29, Mroku21 napisał:

A tak w ogóle to kto wygrał, bo jeśli nie był to Grond to ja muszę to zobaczyć :P


Iroks... Dzisiaj miałem taki dziwny dzień, że oprócz 2 gier na auto robiłem jakieś fikuśne scout BO. W tej grze troche przegiąłem ze scoutami + flamery. Iroks poszedł w normalne BO i gdy ja bawiłem się 3-4 scouty + flamery to on zrobił 2xsm => overwatch + FC. I musiałem wiać. Potem ja się broniłem, bo niestety przerżnąłem eco przez ten dziwny początek. Hah ^^. Ale jak sobie tak przypominam to nieźle musiało wyglądać, kiedy tac + Kapelan + GK wycinają 2x SM + FC + 2x ASM ^^ Ale jego eco > moje więc po kilku minutach próby pokonania mnie piechotą (moje micro > jego) zrobił 2x asm na autowatchu i sm z rakietami, co okazało się zabójcze dla 2x Tac -_- Potem przyszedł dred i cya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A more prevalent tactic amongst Tau veterans is the ''Mecha-Tau'' approach, which utilizes the inherent mobility and speed of Tau vehicles and Battlesuits to confuse and overwhelm the enemy by engaging them at all levels of the battlefield.
Jestem Shas''vre bo używam tej taktyki:D
A pisze że tylko początkujący używają taktyki fali piechoty(FW + PF) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tau żeby byli imba to trzeba umieć nimi grać, a e Everial umie bardzo dobrze. Everial jest spoko graczem, gdyżniespamuje odrazu na początku gry np. wespidami.

Ej o której wy się zbieracie bo jak przychodze o 20 to już gracie, a mam ogromną chęć pozabijać kilku chaosowych chłopaków hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować