Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 22:07, szweider napisał:

No to pewnie trochę poczekasz...

Pewnie tak...Nie no gram w tę grę już jakiś czas wszyscy grają coraz lepiej a ja wciąż to samo...nie potrafię w to grać więc najwyższy czas se odpuścić. Ale reszcie życzę powodzenia. W "ćwiczeniu skilla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich wyznawców Nieśmiertelnego na Złotym Tronie. (I wszystkich, którzy przyczyniają się do wzrostu ksenofobii w znanym Wszechświecie). Może ja także w końcu zacznę grać po sieci, (co prawda single mi na razie w zupełności wystarcza) póki co jednak, kilka razy przeniosę się na Kronusa (wstyd się przyznać, ale nie przeszedłem jeszcze całego DC... :/. Tak więc może w końcu ktoś zobaczy na liście kolejnego ,,PRO''''-gracza

A tak przy okazji, czy nie wiecie czegoś o przewidywanej kontynuacji DoW, jak myślicie, jak potoczą się dalsze losy tej serii ? Może wyjdzie pełnoprawny sequel? Może to dziwnie wygląda, teraz zwłasza jak nie przeszedłem jeszcze kampani singla :| ( a to spowodowane jest tylko i wyłącznie przez brak czasu - swoją drogą, przydałby mi się ta zdolność Lorda Nekronów do spowalniania czasu :)), ale jestem ciekawy, jak na przykład wyglądała by rozgrywka gdyby przyszło Nam ,,obcować" z Tyranidami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:24, szweider napisał:

O kurde,już jest 402?Super-dobrze nam idzie temat:)


No mówię : Do Końca czerwca 1000 stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:36, Grond napisał:

Przepraszam Mroku ^^ To była moja pierwsza zdeletowana bombka w DC ]:>

Wybaczam :P. W ogóle jak wybuchła to się przez chwilę dziwiłem czemu jak wciskam "1" to mi nie wybiera zgrupowanych FW :P. Ej a miałem szansę wygrać jak byś jej nie użył?


szweider

Dnia 12.02.2007 o 22:36, Grond napisał:

Predatorus Annihilatorus....Opłaca się go brać razem z WW??


Hmm, to zależy, jest to jednostka AV więc wiadomo w walce z czym się sprawdza :]. Ja rzadko z niego korzystam tym bardziej że jest dopiero w t4. Sorry poprawka, jeszcze ani razu go nie użyłem od momentu jak gra SM ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:01, Everial napisał:

> O kurde,już jest 402?Super-dobrze nam idzie temat:)

No mówię : Do Końca czerwca 1000 stron :D


Dziwicie się? Przecież połowa postów to spam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:03, Mroku21 napisał:

Dziwicie się? Przecież połowa postów to spam :P.


Typu"Obskurus Goł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:06, szweider napisał:

> Dziwicie się? Przecież połowa postów to spam :P.

Typu"Obskurus Goł"


No co to jest bardzo zwięzły, krótki i głęboki w przekazie post:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens tworzyć taki kanał? Stałych graczy w DC jest tutaj według mnie zbyt mało, raczej nie cieszyłby się dużym wzięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:01, Mroku21 napisał:

Wybaczam :P. W ogóle jak wybuchła to się przez chwilę dziwiłem czemu jak wciskam "1" to mi
nie wybiera zgrupowanych FW :P. Ej a miałem szansę wygrać jak byś jej nie użył?


Bo ja wiem. Sam sobie skasowałem nią pół armii ;) Ale widziałeś jak Nobzi + Gitzy wchodzą w Tau? Ale co się będę, mam rep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:34, Mroku21 napisał:

To zobaczysz jakie fajne floaty miałem :P


No khem... Jak masa FW > wszystko co wystawia Ork to ja się nie dziwie :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:01, Mroku21 napisał:

Hmm, to zależy, jest to jednostka AV więc wiadomo w walce z czym się sprawdza :]. Ja rzadko
z niego korzystam tym bardziej że jest dopiero w t4. Sorry poprawka, jeszcze ani razu go nie
użyłem od momentu jak gra SM ;p


Ja używam w ostateczności...ładnie jedzie po pojazdach,zwłaszcza po predatorze chaosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:40, Mroku21 napisał:

Zbierałem na HH, ale nie zdążyłem :P bo są w t4 a ja myślałem że w t3 :P


Ja się przejechałem na tym, że mój "imba slugga rush" cie nie wykończył... Imba FW mass FTW! Orkami nie znam żadnych taktyk, a w szczególności na Tau ;D I jakoś głupio straciłem Meka ... Ale generalnie to wp :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:45, Grond napisał:

Ja się przejechałem na tym, że mój "imba slugga rush" cie nie wykończył... Imba FW mass FTW!

No ciężko było gdyby nie moje "magiczne micro" to była by lipa :P no i Commandera straciłem, a bardzo by się przydał wtedy z pułapką, chociaż jedna chyba zatrybiła :D. Gra lolska jak dla mnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:40, Mroku21 napisał:

Zbierałem na HH, ale nie zdążyłem :P bo są w t4 a ja myślałem że w t3 :P


Uż ty goopi! Trzeba było chociaż kampanie zagrać to byś wiedział, że są w t4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 23:51, Mroku21 napisał:

> Ja się przejechałem na tym, że mój "imba slugga rush" cie nie wykończył... Imba FW mass
FTW!
No ciężko było gdyby nie moje "magiczne micro" to była by lipa :P no i Commandera straciłem,
a bardzo by się przydał wtedy z pułapką, chociaż jedna chyba zatrybiła :D. Gra lolska jak dla
mnie :]


Zaraz... Ty na da Boyzów wziąłeś Mont''ka?? Na orków się bierze Kauyon robisz ogary, FW i obserwatorów do obrony i trapy(na maddoka, żeby nie dobiegł i bombke postawił, a na atak robisz 2 Skyraye, 3 Krootoxy i Knarloka i się powolutku posuwasz kosząc FW wszystko co się pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować