Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

najpiwerw wpisujesz cd (czyli wejdz w to) e:\dow enter i teraz zamiast c:\document...\nazwa konta, masz ten folder i ty w nim cały czas operujesz potem tylko
fda2aifc.exe *.fga
poza tym teraz zobacz porpawniony mały błąd wpisałem zamiast .fda .sga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POPRAWKA. nie wpisywałem cd przed e:\dow naciskam eneter i przenosi do nowej pustej linijki ale dalej nic. Jak wpisze komendę to pojawia się komunikat jak przed chwilą pisałem :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:41, Kerigun napisał:

POPRAWKA. nie wpisywałem cd przed e:\dow naciskam eneter i przenosi do nowej pustej linijki
ale dalej nic. Jak wpisze komendę to pojawia się komunikat jak przed chwilą pisałem :{


omg... a jak chcesz żeby zadziałała jak wyraźnie w linijce po wpisaniu komendy cd e:\dow pisze jak byk, że dalej jesteś w document and settings??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, muszę się do Ciebie uśmiechnąć ;)

Czy mógłbyś na Mikegod[at]wp.pl podesłać:

"Do you hear the voices too?!"
"Maim, kill, burn"
"Yes, yes, of course!"

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:30, Jaracz napisał:

> Hmm...DAWAJ!! :]
>
> Byłbyś łaskaw dać linka?

Wolałbym sprecyzowane zamówienia, bo wszystko waży ponad 100 mb i nie chcę naruszać praw autorskich.
:]


Nie naruszysz. Mam oryginalnego DoW, WA oraz DC. :]
A zatem nabyłem też prawo do korzystania z zawartych tam efektów dzwiękowych oraz ścieżek muzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale SPAM, po pierwszej rundzie jest na pierwszym miejscu w tabeli z 5 punktami, dalej jest MDT z ilością 3 punktów. Więcej szczegółów tutaj: http://war40k.civland.com/index.php?league=1&season=1&op=gr&id=4

Trzeba się zmobilizować i nie stracić przewagi, bo wszystko jest jeszcze możliwe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 00:19, Mroku21 napisał:

Trzeba się zmobilizować i nie stracić przewagi, bo wszystko jest jeszcze możliwe :]


Obstawiałem ,że SPAM będzie na pierwszym miejscu a MDT będzie mieć 3 punkty. :P A wyjscie z grupy mamy raczej zapewnione - wystarczy ,że rozłożymy TnT w minimum 3 pojedynkach. Potem już z górki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 09:36, Dyzio Diablo napisał:

Obstawiałem ,że SPAM będzie na pierwszym miejscu a MDT będzie mieć 3 punkty. :P A wyjscie z
grupy mamy raczej zapewnione - wystarczy ,że rozłożymy TnT w minimum 3 pojedynkach. Potem już
z górki. ;)


Pożyjemy zobaczymy. Lepiej nie przesadzać z ułańską fantazją, bo się możecie przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gdybanie zostawmy historykom" jak to w jakiejś reklamie było :)
poza tym każdy klan nabije sobie 5 pkt grając vs PoV :) także naprawdę musimy już wziąć się za prawdziwe granie liga dopiero TERAZ się rozpoczęła
grond kazdy squad będzie grał no chyba ze mają 4 "mocne" squady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:13, Graszczur napisał:

Wszystko idzie mi dobrze, dopóki nie próbuję tego skonwertować. Zerknijcie na to i powiedzcie,
co mam źle.


aby skonwertować pliki tym programem, pliki które konwertujesz muszą być w tym samym folderze co program. W twoim przypadku program się uruchomił, ale nie miał żadnych plików które mógłby skonwertować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:13, Graszczur napisał:

Wszystko idzie mi dobrze, dopóki nie próbuję tego skowertować. Zerknijcie na to i powiedzcie,
co mam źle.

najpierw wejdź w katalog gdzie masz fd2aifc.exe ->cd c:\ścieżka dostępu->enter (nacisnąć nie wpisać;p)
a dopiero potem pisz fd2aifc.exe *.fda no i w tym katalogu musisz mieć luzem pliki fda do konwertowania... A ostatnia linijka tego co masz teraz daje jasno i wyraźnie do zrozumienia, gdzie się aktualnie znajdujesz...kilka stron temu dawałem linka do angielskiej strony z opisem co i jak i z tego co pamiętam masz tam też screeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc. Przesyłam 2 screeny. Wszystko robię tak, jak mi przykazałeś, mistrzu, a i tak find 0 files :/
1 - wiersz poleceń. Chyba dobrze?
2 - zawartość folderu

20070313152849

20070313152859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:56, Grond napisał:

No ten... Z MDT nie macie raczej szans, jak wystawią swój mocny skład...


Sam nie wiem co o tym myśleć.... dziś z Mrokiem rozjechaliśmy na Cadianie paru chłopaków z MDT. :P Więc chyba nie jest aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować