Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 21:42, Mroku21 napisał:

SPAM vs TnT 1:2 , no cóż bywa następnym razem będzie lepiej :D

Yupi 10000 post należy do mnie :P


Co do gry TnT: To macie 100% chamską taktykę, my z mrokiem spotkaliśmy: Ls tech, zerk tech, CSM spam i rush we 2 na 1 połączony z zaturretowaniem bazy atakowanego, tak więc SPAM: beware the Abuse TnT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:50, Everial napisał:

z zaturretowaniem bazy atakowanego, tak więc SPAM: beware
the Abuse TnT.


Ten turret rush to był akurat w grze 4FUN (LOLOLOL!!!!!!) nie wiem jak ty Ever, ale ja miałem ubawu po pachy 0_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącac, ale ten wątek stał się tematem rozmów S.P.A.M owiczów :/ Od kilku stron nawijają mi się teksty o waszych pojedynkach itp. itd. :/ Chętnie posłucham jak sobie radzicie w lidze, ale powoli zaczyna mnie to nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mnie tak samo. W sumie odkąd są te klany to nie ma tutaj o czym rozmawiać. Może by tak lekko przystopować z ciągłymi prywatnymi dyskusjami na temat kolejnych meczów/replayów? Przecież od takich rozmów to jest bardziej GG niż forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuca ktoś hasło to się rozmawia;p Komentarze repek czyjekolwiek one są chyba nie należą do faux pas? A że offtopy są trochę pod kątem ligi? Cóż offtopy się zmieniają a forum było, jest i będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:54, Mroku21 napisał:

Ten turret rush to był akurat w grze 4FUN (LOLOLOL!!!!!!) nie wiem jak ty Ever, ale ja miałem
ubawu po pachy 0_O


Taa, turret rush jest wręcz stworzony do gier 4FUN:/, ostrzegam przed graniem w ogóle w tego typu gry, bo najcięściej są tam takie chamstwa, że hej i niektórzy mają jakieś naprwadę dziwne podejście do zabawy...

Dlatego życzę forumowiczom, żeby jak najrzadzej spotykali graczy stosujących tego typu "pr0" taktyki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:54, Grond napisał:

rush 2 na 1 w teamówkach to coś normalnego ;p Ale reszta... GRATZ TnT! U IS PR0!


Źle to okresliłem, do bazy Mroka wpadła masa scoutów i kultów a za nimi biegły robole i zaturretowały wejście, dodam, że graliśmy na Ryzyku Biffiego(w tym "4FUN")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gry i cóż... Sami się swoją grą nie popisaliście (micro, taktyki i te sprawy), ale to co wyczyniało TnT... W każdej grze Cziken rżnął w te LSy a wy nie potrafiliście tego skontrować? Ja byłem w szoku jak można pozwolić komuś dojść do LSów na "Na lodzie". W tej mapce to się walczy w bazie wroga ;P Na "Placu świętych" Cziken kolejny raz robi turtle tech i jedzie w LSy a wy znowu dajecie się mu pojechać. Wiem, że to nuby/lamerzy/pacany/idioci/itp ale jak ktoś 3 razy robi przeciwko wam to samo i wygrywa to coś jest z waszą grą nie tak, nie?

Rada: Everial, że się tak wyrażę, zamknij ryj jak grasz, bo za takie teksty to w lidze mogą się posypać punkty karne. I mówię tu teraz poważnie. To samo tyczy się waszych "rozmów" i argumentów Czikena usprawiedliwiających LS tech. Żal, :picardheadache:, LOL WUT. Przez takich ludzi ta gra wygląda tak jak teraz. Od początku widać było, że będzie techował, ale nie. "Techujem bo wysyłacie do naszej bazy łysych marynarzy!". Człowieku. Chcesz czy nie, ale harras to normalna cześć praktycznie każdego RTSa i jak bardzo byś chciał to tego nie zmienisz. A jak chcesz, to powodzenia życzę w compstompach i QSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:39, MarneusPL napisał:

hehe, taktyka dobra jak kazda inna, wiec nazywasz ja "noobowa" tylko dlatego, ze tak skuteczna.
robie bardzo podobnie, chociaz nie gram na qs:)


Bi ją robią nooby na QS,a na normalnych ustawieniu wymaga czasu,a w tym czasie możesz dostać od harrasa i eo pójdzie w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:04, PredAtor360 napisał:

Nie chcę się wtrącac, ale ten wątek stał się tematem rozmów S.P.A.M owiczów :/

O dziwo O_O SPAM powstał z użytkowników tego tematu, więc to chyba oczywiste?

Dnia 13.03.2007 o 22:04, PredAtor360 napisał:

Od kilku stron
nawijają mi się teksty o waszych pojedynkach itp. itd. :/ Chętnie posłucham jak sobie radzicie
w lidze, ale powoli zaczyna mnie to nudzic.

Możemy rozmawiać na każdy temat i to robimy - np. ostatnio sporo rozmawialiśmy wyciąganiu dźwięków z DC.
A, że DC koncentruje się wokół gier w necie, więc o tym dyskutujemy najwięcej, czyli m.in o lidze. Zresztą jak masz jakiś ciekawy temat to zaproponowania to mów, z chęcią pogadam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(ciach)

Dnia 13.03.2007 o 22:45, Grond napisał:

Ja byłem w szoku jak można pozwolić komuś dojść do LSów na "Na lodzie".

Można można, pani w szkole zawsze mi mówiła, że jestem zdolny :P

Ogólne to sie nie popisaliśmy, brak zgrania (chyba pierwszy raz grałem z Everem w teamie 0_0) + mój marny skill zrobiły swoje. Nie miał kto mnie ratować bo zawsze robił to Dyzio (wiadomo, FoF i już jest przy mnie :D). Ogólnie czekam na lige 1v1 bo teamówki to nie to co tygryski lubią najbardziej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:56, szweider napisał:

Eeeee....SPAM,może zrobilibyście treningi,bo boje się,co będzie z MDT


Hehe grałem dziś teamówke przeciw komuś z MDT i były bęcki, ale w sumie nie ma się co dziwić bo byłem najsłabszym ogniwem w tym zacnym gronie... Zresztą mój skill ostatnio (o ile kiedyś jakiś był) osiągnął dziwne miejsce gdzie do nOOb "gejmów" się już nie nadaję a do prO mi wiele brakuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:59, Mroku21 napisał:

(ciach)
> Ja byłem w szoku jak można pozwolić komuś dojść do LSów na "Na lodzie".
Można można, pani w szkole zawsze mi mówiła, że jestem zdolny :P

Hmm..w zasadzie, wystarczy kilka minut nieuwagi i już mamy vis a vis LSy. Swego czasu specjalizowałem się w spamowaniu tych cudeniek i wiem o czym mówię (w sumie, to dalej mi się zdarza..hehe..no.prawie..2 to nie spam.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:23, ChrisBgnr napisał:


Hehe grałem dziś teamówke przeciw komuś z MDT i były bęcki, ale w sumie nie ma się co dziwić
bo byłem najsłabszym ogniwem w tym zacnym gronie... Zresztą mój skill ostatnio (o ile kiedyś
jakiś był) osiągnął dziwne miejsce gdzie do nOOb "gejmów" się już nie nadaję a do prO mi wiele
brakuje;]


Spokojnie. Gdybym nie przeinwestował we wczesnej fazie gry, to dalibyśmy radę. YourBossPl grał dobrze (jak zazwyczaj), ale jego "ally" już się nie popisał. Jednym oddziałem Raptorów zdecapowałem mu 5 punktów (w tym relikt), zarżnąłem oddział SM (posłał ich do CC), dwóch serwitorów i prawie (niestety..prawie robi wielką róznicę) skasowałem gena. Warto zaznaczyć, że prawie od początku tej ganianki miał w bazie FC.

Reasumując - (w zasadzie nie powiem nic nowego...) jak chodzi o MDT,zależy na kogo trafimy. Mają tam i dobrych graczy i lewiznę (czyli jak prawie wszędzie..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:45, Grond napisał:

Przez takich ludzi ta gra wygląda tak jak teraz.


LOL

Grondziu, jesteś N-I-E-R-E-F-O-R-M-O-W-A-L-N-Y.
Czyli jak wygląda? Pikseloza ją dopadła, antyaliasing siada?

Ehh..wiem, rzecz jasna, co masz na myśli, ale twoje "globalne" podsumowania przywodzą czasami na myśl hasła pokroju "za komuny to się żyło!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:42, Jaracz napisał:

Czego was wujek Jaracz uczył? :) Na bezczelnego techa harras, harras i tylko harras.


Tja. Trzeba tylko uważać, żeby nie przeinwestować w ten harras. Bo o to nietrudno, a konsekwencje są przykre. W zasadzie, ja sugeruje od harrasu przejść płynnie w rush i kończyć grę. Bo jeśli nawet skasujemy mu eco, a on jednak "wypluje" Chaosem tego preda, to momentalnie robi sie "mocno owocowo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować