Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 17:19, Gul4sH napisał:

o kilka porad, typu: czy i jakie instalować patche, początki, czyli jak zaczynać itd, liczę
na waszą pomoc :D


Ciężko tak ogólnie odpowiedzieć jak grać, w grze jest 7 ras i każdą gra się inaczej. Zadawaj konkretne pytania to otrzymasz odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:42, Gul4sH napisał:

DC znaczy dodatek, którego narazie nie mam :P piasałem, że będe miał narazie tylko podstawkę


No to źle cię zrozumiałem. Będziesz musiał instalować patche kolejno, aż do 1.51. Oczywiście, jeżeli chcesz grać w sieci. Jeżeli masz zamiar grać tylko w singlu, to patche nie są aż tak bardzo potrzebne. WA automatycznie patchuje grę do 1.41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz sobie na planszy "do wyłomu" plansza średnio mi się podoba. Grałem SM z CHSM na SM i SM. W sumie to walczyliśmy non stop o ten wyło ale nic z tego nie wychodziło. Ciągle nowe jednostki. jak my mu zniszczyliśmy LR i Predzie to ostatkami sił jechaliśmy a tam już nowe czekały. U nas tak samo. Gra bez końca. A mnie rozłączyło. W sumie to chyba dobrze bo ta gra nie mogła się skończyć. Mapka taka sobie nie najlepsza ale też nie najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:29, Kerigun napisał:

Grałem teraz sobie na planszy "do wyłomu" plansza średnio mi się podoba. Grałem SM z CHSM na
SM i SM. W sumie to walczyliśmy non stop o ten wyło ale nic z tego nie wychodziło. Ciągle nowe
jednostki. jak my mu zniszczyliśmy LR i Predzie to ostatkami sił jechaliśmy a tam już nowe
czekały. U nas tak samo. Gra bez końca. A mnie rozłączyło. W sumie to chyba dobrze bo ta gra
nie mogła się skończyć. Mapka taka sobie nie najlepsza ale też nie najgorsza.

trzeba sie bylo nauczyc jak sie robi zrzuty orbitalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:32, MarneusPL napisał:

trzeba sie bylo nauczyc jak sie robi zrzuty orbitalne:)


Po ówczesnym "namierzeniu" przez LSy lub ASMy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wyłomu to jedna z ulubionych map nOObów;p Którzy a) grają na niej na qs i bawią się w przeciąganie liny hordami spamu, albo b) nie grają na qs i cała różnica pomiędzy punktem a polega na tym, że na początku jest dłuższa przerwa na zabunkrowanie i floaty:D A potem się gra godzinę, dwie, trzy...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:42, ChrisBgnr napisał:

Do wyłomu to jedna z ulubionych map nOObów;p Którzy a) grają na niej na qs i bawią się w przeciąganie
liny hordami spamu, albo b) nie grają na qs i cała różnica pomiędzy punktem a polega na tym,
że na początku jest dłuższa przerwa na zabunkrowanie i floaty:D A potem się gra godzinę, dwie,
trzy...;p


Ciekawie się za to robi kiedy ktoś trochę bardziej rozgarnięty stara się przebić zaraz na samym początku i ta narastająca panika w obozie wroga. Bezcenne. ^^

PS. Wybiła nam pięćsetka . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:46, dizzy1942 napisał:

Ciekawie się za to robi kiedy ktoś trochę bardziej rozgarnięty stara się przebić zaraz na samym
początku i ta narastająca panika w obozie wroga. Bezcenne. ^^

Taaa... Tylko przy takim manewrze można zostać zbesztanym przez... własnego sojusznika;p Serio:D I od tego czasu podchodzę do tej mapy z pewną taką nieśmiałością;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:52, ChrisBgnr napisał:

Taaa... Tylko przy takim manewrze można zostać zbesztanym przez... własnego sojusznika.


Wiem coś o tym. Niewdzięczne psy!! Raz tak miałam. ja SM, a sojusznik IG. Po "zbyt wczesnym" szturmie na wroga ostrzelał mi dziad bazę Bazylami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisaj wstydu się najadłem... Gram z kumplem 2v2, patrze: "O jakieś noobki się przyłączyły XD" 0 meczy rozegranych obydwaj. Myślę: "no to łatwo będzie łatwo" A tu niepspodzianka kolesie na zjechali jak małe dzieci ;p lol Ale wstyd... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:02, ChrisBgnr napisał:

Niekonieczie... Lole mogły sobie nowe konta założyć żeby gwiazdkami nabitymi na noob game po
oczach świecić...

Uff... podniosłeś mnie na duchu thx XD w sumie to też mogło by tak być Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:03, Łeber napisał:

> Niekonieczie... Lole mogły sobie nowe konta założyć żeby gwiazdkami nabitymi na noob game
po
> oczach świecić...
Uff... podniosłeś mnie na duchu thx XD w sumie to też mogło by tak być Dzięki


Ta, na pewno smerfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 20:00, Łeber napisał:

Ale dzisaj wstydu się najadłem... Gram z kumplem 2v2, patrze: "O jakieś noobki się przyłączyły
XD" 0 meczy rozegranych obydwaj. Myślę: "no to łatwo będzie łatwo" A tu niepspodzianka kolesie
na zjechali jak małe dzieci ;p lol Ale wstyd... :/


Wręcz stuprocentowo trafiliście na smerfne konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strategia Noobowego SM-a:ŁUBUDUBU Z TYŁU BAZY
Potrzebne:
QS
SM
Na czym polega?
Koleś techuje do T3,robi infiltrację dla Scoutów,wysyła na tył bazy,robi Przekaźnik i jak najwięcej woja wsadza do niego.Gdy druga strona idzie do niego,to wysyła całe wojo na miejsce,gdzie siedzą Scouci i rozpoczyna ofensywę na swoją bazę.
Jak się obronić??
Stawiać wieżyczki w miejscach,gdzie czujemy,że mogą siedzieć niewidzialni.Dobre też jest rozglądanie się wykrywaczami
Do kogo to?
Do nowych,którzy jeszcze grają na QS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:25, szweider napisał:

Strategia Noobowego SM-a:ŁUBUDUBU Z TYŁU BAZY
Potrzebne:
QS
SM
Na czym polega?
Koleś techuje do T3,robi infiltrację dla Scoutów,wysyła na tył bazy,robi Przekaźnik i jak najwięcej
woja wsadza do niego.Gdy druga strona idzie do niego,to wysyła całe wojo na miejsce,gdzie siedzą
Scouci i rozpoczyna ofensywę na swoją bazę.
Jak się obronić??
Stawiać wieżyczki w miejscach,gdzie czujemy,że mogą siedzieć niewidzialni.Dobre też jest rozglądanie
się wykrywaczami
Do kogo to?
Do nowych,którzy jeszcze grają na QS

hehe, taktyka dobra jak kazda inna, wiec nazywasz ja "noobowa" tylko dlatego, ze tak skuteczna. robie bardzo podobnie, chociaz nie gram na qs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować