Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 00:13, Mroku21 napisał:

(ach te losowe drużyny :P)


Chyba nie chodzi Ci o teamy, tylko rasy :P. Bo graliśmy all random(rasy, teamy, pozycje) i "losowo" wyszło nam właśnie 4x Ork XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:28, Everial napisał:

Chyba nie chodzi Ci o teamy, tylko rasy :P.


Eee no tak chodziło mi o rasy :P.
BTW: ja to zawsze zamule z ty techem. Biegam sobie z Pancerwałami, a tu mi Everial z Gitsami wyskakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:49, Mroku21 napisał:

> Chyba nie chodzi Ci o teamy, tylko rasy :P.

Eee no tak chodziło mi o rasy :P.
BTW: ja to zawsze zamule z ty techem. Biegam sobie z Pancerwałami, a tu mi Everial z Gitsami
wyskakuje ;/

To się nazywa syndrom DoW.... Musiałeś się Mrokuś nagrać w DoWa i teraz nie teachujesz w DC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:13, nemczek napisał:

To się nazywa syndrom DoW.... Musiałeś się Mrokuś nagrać w DoWa i teraz nie teachujesz w DC....


To wcale tak nie było :P. Po prostu Mroku wykosił mi całą armie po zaciętych bojach, no to się zabanerowałem, i nagle patrze, że mam 85 popa i kaski akurat na t3, no to wchodze ;P. A zresztą co ja mam powiedzeć, jak ja sobie spokonie biegam Gitzami, a tu mi Chris wpada do bazy Squigiem i LLRami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:49, Mroku21 napisał:

BTW: ja to zawsze zamule z ty techem. Biegam sobie z Pancerwałami, a tu mi Everial z Gitsami
wyskakuje ;/


Ale Gitze z Dokami ładnie położyły mase shootasów ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:41, Everial napisał:

Ale Gitze z Dokami ładnie położyły mase shootasów ^_^

A bo Puszek się chciał tylko pobawić a Wy go zabiliście dranie! A on tylko troszkę pobrykał... A teraz nie żyje! chlip;''( Był takim miłym zwierzaczkiem....

A tak przy okazji fanom grafik związanych z universum W40k polecam linka:
http://www.surfinvest.com/ImagesV.php?T=fantasy&D=gw_warhammer40k
Dosyć duża ilość ciekawych artów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:40, Everial napisał:

> To się nazywa syndrom DoW.... Musiałeś się Mrokuś nagrać w DoWa i teraz nie teachujesz
w DC....

Cały rok :P

Dnia 06.06.2007 o 15:40, Everial napisał:

To wcale tak nie było :P. Po prostu Mroku wykosił mi całą armie po zaciętych bojach, no to
się zabanerowałem,


No właśnie, a Ja zamiast dotechować do t3 i przenieść walkę na nowy wymiar rozrywki, bezsensownie próbowałem ugryźć twoje banery 2x shota i 1x pancerwały. Bardzo głupi pomysł ;p

Chris
Już wiem skąd Teokrata ma swój avtar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 18:41, Mroku21 napisał:

Już wiem skąd Teokrata ma swój avtar :)


Nom, też to zauważyłem, Codex Chaosu ^^. BTW. kodeksy są po angielsku, czy po polsku ?? Bo szczerze to wolałbym w oryginale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:25, Everial napisał:

Nom, też to zauważyłem, Codex Chaosu ^^. BTW. kodeksy są po angielsku, czy po polsku ?? Bo
szczerze to wolałbym w oryginale...


Są w oryginale. ^^ Mało który kodeks jest tłumaczony na polski. Stanowczo odradzam polski rulebook - potworków tam coniemara. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 21:30, Dyzio Diablo napisał:

Są w oryginale. ^^ Mało który kodeks jest tłumaczony na polski.


No to git, bo planuje sobie w najbliższym czasie kupić(zgadnijcie czyj :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:12, Everial napisał:

No to git, bo planuje sobie w najbliższym czasie kupić(zgadnijcie czyj :P )


Niespodzianka! Codex: Tau jest po polsku. :D Ale podobno przetłumaczony jest b. dobrze.
A o Codexy pytaj się w odpowiednim temacie, bo bałagan się robi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:41, Dyzio Diablo napisał:

Niespodzianka! Codex: Tau jest po polsku.


No to zmniejsza sznase na dofinansowanie z kieszeni rodziców :/. Zresztą sam bym wolał po ENG.

Koniec offtopu, proszę nieodpowiadać na ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia dzisiejszego startują zapisy do ligi Civlandu 1vs1! To niepowtarzalna okazja dla osób, które chcą się zmierzyć w pojedynkach przeciwko graczom z całej Polski!
System rozgrywek będzie wyglądał podobnie jak w lidze klanowej, czyli kolejno : poprzydzielanie graczy do grup metodą losowania, rozgrywki wewnątrzgrupowe, wyjście faworytów z każdej grupy, playoffy.
Sposób zapisów jest bardzo prosty, wystarczy na portalu na stronie http://war40k.civland.com w menu po prawej zmienić ligę na "1vs1" (potwierdzić wybór naciskając na strzałeczki obok), następnie po lewej stronie kliknąć na "Zapisy" oraz potwierdzić klikając "Zapisz się" (trzeba być zalogowanym). Zapisy będą trwały do 22 czerwca (piątek) br. Regulamin ligi powinien pojawić się na dniach. Serdecznie zapraszamy do zapisów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:01, Joannita napisał:

Eehh za cienki jestem żeby grać w lidze.


Z takim podejściem to daleko nie zajdziesz. Myślisz, że w takiej lidze to tylko pr0 grają?? Wystarczy popatrzeć na klany typu PtG i odpowiedź jest jasna, więc w 1vs1 zapewne będą grali wszyscy, którzy będą chcieli(czyli nawet jakieś lolki :> ). Jak będziesz grał tylko ze słabszymi, to do niczego nie dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:17, Jaracz napisał:

Dnia dzisiejszego startują zapisy do ligi Civlandu 1vs1! To niepowtarzalna okazja dla osób,
które chcą się zmierzyć w pojedynkach przeciwko graczom z całej Polski!
System rozgrywek będzie wyglądał podobnie jak w lidze klanowej, czyli kolejno : poprzydzielanie
graczy do grup metodą losowania, rozgrywki wewnątrzgrupowe, wyjście faworytów z każdej grupy,
playoffy.
Sposób zapisów jest bardzo prosty, wystarczy na portalu na stronie http://war40k.civland.com
w menu po prawej zmienić ligę na "1vs1" (potwierdzić wybór naciskając na strzałeczki obok),
następnie po lewej stronie kliknąć na "Zapisy" oraz potwierdzić klikając "Zapisz się" (trzeba
być zalogowanym). Zapisy będą trwały do 22 czerwca (piątek) br. Regulamin ligi powinien pojawić
się na dniach. Serdecznie zapraszamy do zapisów. ;)


nooo wkońcu coś dla mnie :D
mam nadzieję że w 1 fazie nie trafię na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:32, Iroks1 napisał:

nooo wkońcu coś dla mnie :D
mam nadzieję że w 1 fazie nie trafię na ciebie :)


Zobaczymy jak pójdzie losowanie grup. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 00:13, Mroku21 napisał:

Właśnie od niedzieli gramy praktycznie codziennie w stałym gronie czyli Ja, Chris, Everial
i Teokrata. Dzisiaj był nawet Iroks i Pitej. Tak więc zapraszam do wspólnego grania, na Segmentum
Obscurus, zazwyczaj od 20-21 - ale dobrze jest zagadać do kogoś z nas na gg wcześniej (GG na
gramsajtach). Ja auto i Cadiana narazie nie ruszam, Świetnie mi sie gra wśród znajomych ^^


taaa albo te 4 Tau... ale musze przyznac, ze ekipa jest swietna do grania i rowniez zapraszam innych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 15:40, Everial napisał:

> To się nazywa syndrom DoW.... Musiałeś się Mrokuś nagrać w DoWa i teraz nie teachujesz
w DC....

To wcale tak nie było :P. Po prostu Mroku wykosił mi całą armie po zaciętych bojach, no to
się zabanerowałem, i nagle patrze, że mam 85 popa i kaski akurat na t3, no to wchodze ;P.


tylko ze orkami nie mozna wytechowac bez duzej ilosci orasow - mialem ten sam problem co Mroku - nie mialem orkow i begialem z Pancerwalami... ale pomogly rozwalic rozgniatacza w bazie everiala a potem drugiego w mojej LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować