Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 19:51, hasiok napisał:

może ktoś podać instókcię aktywowania moda do dwan of war dzięki któremu można grać armią tyrianids?

Nie ma. Poprostu musisz to zainstalować do odpowiedniego folderu, jak ściągałeś moda to powinna tam być informacja do jakiego pliku trzeba to wgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo wracam do WH40k ;-) i chcialbym sprawdzic czy podziala na tym sprzecie, na ktorym aktualnie jestem(czyli na sprzecie u mojej cioci...)
Kiedys w tym temacie byla podawana stronka, ktora sprawdzala parametry komputera i podawala czy gra moze pujsc na danym komputerze. Moze moglby ktos podac mi linka tej stronki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:08, Gol Galad napisał:

Noo wracam do WH40k ;-) i chcialbym sprawdzic czy podziala na tym sprzecie, na ktorym aktualnie
jestem(czyli na sprzecie u mojej cioci...)
Kiedys w tym temacie byla podawana stronka, ktora sprawdzala parametry komputera i podawala
czy gra moze pujsc na danym komputerze. Moze moglby ktos podac mi linka tej stronki.....


A proszę bardzo: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:29, Dyzio Diablo napisał:

> rangersi skutecznie mordują IG (tylko psyk wykrywa)

No i jeszcze specjalna umiejętność HQ. ;p A skoro jesteśmy w temacie detektorów to, czy ASM
są detektorami? Jakimś cudem zawsze wykrywają moich Rangersów. :/


hehehee pewnie mial dolaczona czaszke - LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ktoś może adres gdzie jest toczona dyskusja na temat świata warhammera 40k bo zgubiłem ?? Space Marines i świat warhamer 40k tak jakoś temat leciał. Robiłem reinstall wina i z zakładek wszystko wyparowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:23, Joannita napisał:

Na ktoś może adres gdzie jest toczona dyskusja na temat świata warhammera 40k bo zgubiłem ??
Space Marines i świat warhamer 40k tak jakoś temat leciał. Robiłem reinstall wina i z zakładek
wszystko wyparowało.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&u=1833
wyszukiwarka się kłania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie co do "zaniku energii", które dochodzi w najnowyszym patchu. 1.20.
Po pierwsze: po co coś takiego w ogóle wprowadzili? Gram sobie, idzie mi całkiem ładnie ale stawiam juz 5 generator i mam energii +/24 :( Teokrata napisał mi, że generatory wyczerpują się tak samo jak punkty strategiczne (to dla mnie też nowość... miałem długą przerwę w DoW) najpierw dają 10, 8, 6, 4, 2, i zero... :(
Po co coś takiego wprowadzać? Jak z tym walczycie? Stawiacie mase generatorów? Kiedyś postawiłeś 3 i w 12 - 15 minucie było po meczu a teraz trzeba się męczyć bo energii brakuje. Tak samo z rekwizycją, nie zauważyłem jeszcze aby jej wydobycie spadało ale jeśli to prawda to kilka spraw się wyjaśnia... Po jakim czasie taki generator jest już totalnie wyeksploatowany? Czy to zależy od rasy czy u każdej jest tak samo?

Mam nadzieję, że nie zagmatwałem zbytnio, po prostu ta cała akcja to dla mnie nie małe zaskoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz z sojusznikiem i jest włączony podział zasobów to każdy zysk req/energii jest dzielony odpowiednio na każdego, bo jeżeli grałeś sam i dość szybko postawiłeś 5 gen to nie powinno się tak dziać (przynajmniej nie tak gwałtownie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

geny naprawdę wolno sięeksploatują i nie zanik do 0 tylko pkt jak mamy z premią 12 zaroku to po wyeksploatowaniu mamy 8 tak samo energia z upami duzo dają ale po pewnym czasie mamy normalnie

dodatkowo zobacz w pozyskiwanie surowców na co masz ustawione bo ja na szybkie to masz z 1 upkiem a na wolne to jużwszystko jest wyeksplaowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się o coś w imieniu mojego kolegi.Kupił on Warhammera 40k z serii złota edycja (kolekcja) i po zainstalowaniu wyskakuje mu błąd że DirectX nie został poprawnie zainstalowany.ma DX 9.0c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 19:34, Master J napisał:

Zapytam się o coś w imieniu mojego kolegi.Kupił on Warhammera 40k z serii złota edycja (kolekcja)
i po zainstalowaniu wyskakuje mu błąd że DirectX nie został poprawnie zainstalowany.ma DX 9.0c.

Niech sprubuje zainstalować łatkę do złotej edycji. Jest w dziale pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh .... po dość długiej przerwie wróciłem do DoW''a. Ściągam patcha, wbijam do poczekalni sieciowej, patrzę 3Vs3. Myśłę sobie: "może być". Wbijam, KAsyr Lutien. Fajna mapa, zbalasowana. Niestety nie zauważyłem że gra była ustawioan na "szybki start" a tego nie lubię. No ale cóż, gram. Po jakichś 10 patrzę a w mojej bazie jest od ch*** wrogów. Oczywiście Eldarów. Cwaniak telepotował się budowniczym, zrobił mi bramę osnowy i wszystkich nas 3 rozjechał (był jeszcze drugi eldar) i zaczął nas wyzywać od noobów. Trochę się zawiodłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od niedzieli gramy praktycznie codziennie w stałym gronie czyli Ja, Chris, Everial i Teokrata. Dzisiaj był nawet Iroks i Pitej. Tak więc zapraszam do wspólnego grania, na Segmentum Obscurus, zazwyczaj od 20-21 - ale dobrze jest zagadać do kogoś z nas na gg wcześniej (GG na gramsajtach). Ja auto i Cadiana narazie nie ruszam, Świetnie mi sie gra wśród znajomych ^^

Lolska gra: http://www.mytempdir.com/1347831 - 4x Ork (ach te losowe drużyny :P) i Chris vs reszta świata (ja odpadłem dość wcześnie): Rozgniatach rox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować